GRADEK83
GRADEK83
  17 czerwca 2017 (pierwszy post)

Co jest przyczyną pojawiania się genialnych ludzi wśród warstw społecznych nie posiadających żadnej intelektualnej kultury?

Jakie jest pochodzenie istniejących u ludzi od urodzenia skłonności, instynktownych umiejętności czy zdolności w dziedzinie jakiejś sztuki lub nauki?

Skąd biorą się instynktownie dobre dzieci w perwersyjnym środowisku pełnym złych przykładów , a także dzieci o instynktownych złych skłonnościach w dobrym środowisku mającym jedynie pozytywny wpływ?

Dlaczego spośród dwójki dzieci tych samych rodziców, wychowywanych w tych samych warunkach jedno jest inteligentne i dobre, a drugie tępe i złe ?

Dlaczego dzieci genialnych ludzi są często nierozgarnięte i odwrotnie, dzieci osób niewykształconych są niejednokrotnie geniuszami?

Jozef84
Jozef84
  17 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: inteligentne i dobre


Konto usunięte
Konto usunięte: tępe i złe


ciekawa zależność, to potwierdzone?d83dde09

A co jest przyczyną? Jest to pewnie połaczenie talentu, pracowitości i zwyczajnie szczęścia.
Jozef84
Jozef84
  17 czerwca 2017

Jak nazwać istotę, która doświadczyła szczęścia, miłości, widziała to czego żaden człowiek nie doświadczył, osiągnąła poziom który nie jest dany żadnemu człowiekowi a mimo to wybrała ZŁO, czy to nie jest głupotą?
I teraz jak nazwać człowieka, który musiał zaufać słowom i wierzyć, że może osiągnąć taki poziom jeśli będzie postępował dobrze, a mimo to wybiera ZŁO, on też jest głupcem? Pewnie tak.

Do tego świata się nie odnoszę, bo jest przegnity-zły ale ten z dzieciństwa który pamietam jak przez mgłe to często ludzie dobrze (w moim mniemaniu:)) byli nazywani głupcami, bo nie chcieli postępować jak większość.

Jest taka modlitwa gdzie prosi się o Boga by zesłał prawdziwą mądrość, aby rozróżniać dobro od zła i chyba to jest istotą geniuszu.

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  18 czerwca 2017

Nie wiem taki juz sie urodzilem

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  18 czerwca 2017
AmongUs
AmongUs: Nie wiem taki juz sie urodzilem


nie płacz EłGeniuszu, nie ty jeden na forum Gienuś, są tu i paniusie Gieniusie
PS a kaj Lodzia, a?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  18 czerwca 2017

Poczatkow swego drzewa rodowego szukaj pod innnym adresem ok? Zajmij sie pasaniem koz to bedziesz miala wziecie jak twoje pofopieczne a w ostatecznosci sama mozesz za nia posluzyc.Amen.

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  19 czerwca 2017

Nie wiem poczytam podbije moze zdobede atencje.

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  19 czerwca 2017

Atencje? Nie w tym towarzystwie, raczej bana,stare czasy minely eh

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  19 czerwca 2017

Oj tam :)

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  24 czerwca 2017
AmongUs
AmongUs: Poczatkow swego drzewa rodowego szukaj pod innnym adresem ok?

ok, śpij spokojnie i oddychaj głęboko, to nie ta półka kotku

AmongUs
AmongUs: Zajmij sie pasaniem koz to bedziesz miala wziecie

inaczej będę bez szans? buuu...

AmongUs
AmongUs: twoje pofopieczne

to rasowe wiedźmy

AmongUs
AmongUs: a w ostatecznosci sama mozesz za nia posluzyc

w roli kozła ofiarnego byłbyś bardzo przekonywujący, ale cosik capi od ciebie, a więc nic z tego kolego

AmongUs
AmongUs: Amen.

Ave

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  24 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: AmongUs: Poczatkow swego drzewa rodowego szukaj pod innnym adresem ok? ok, śpij spokojnie i oddychaj głęboko, to nie ta półka kotkuAmongUs: Zajmij sie pasaniem koz to bedziesz miala wziecie inaczej będę bez szans? buuu...AmongUs: twoje pofopieczne to rasowe wiedźmyAmongUs: a w ostatecznosci sama mozesz za nia posluzyc w roli kozła ofiarnego byłbyś bardzo przekonywujący, ale cosik capi od ciebie, a więc nic z tego kolegoAmongUs: Amen. Ave


Babo Jago, w kazdym wątku musisz wcisnąc swoj post, niewazne ze nie na temat. Masz chyba bardzo nudne zycie, wlasnej facjaty sie wstydzisz ale chociaz na forum brylujesz. Masz jakas prowizje od kazdego napisanego posta? (żart) Dowartosciowujesz sie na forum jaka to ty jestes mądra, ale skladnia jaką sie poslugujesz obnaza poziom twojego iq. Dalabys sobie siana, zamiast wszedzie robic syf.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  24 czerwca 2017

Ofiara losu jestes tu ty wiec nie mam zamiaru wchodzic w twoje przepocone buty xd

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  24 czerwca 2017
BartekI987
BartekI987: Babo Jago, w kazdym wątku musisz wcisnąc swoj post, niewazne ze nie na temat.

Bartku robię co mogę, ale nie jestem w stanie w każdym, niemniej dziękuję za podbicie licznika, czepiam się pewnych postaw i wytykam hipokryzję, taka już moja zołzowata natura

BartekI987
BartekI987: Masz chyba bardzo nudne zycie

tak, bardzo nudne, tylko pisz szeptem, wiesz, nie chciałabym, żeby wszyscy o tym wiedzieli

BartekI987
BartekI987: wlasnej facjaty sie wstydzisz

bardzo się wstydzę, przeważnie z domu wychodzę o zmierzchu, jeżeli muszę z rana to z torba na głowie

BartekI987
BartekI987: na forum brylujesz

żeby brylować powinnam odhaczać się codziennie, niestety nie dałabym rady,
laur pierszeństwa dzierży niepodzielnie "siostra" ma cholerna i niech tak zostanie, nie chcę narażać się na jej gniew

BartekI987
BartekI987: Masz jakas prowizje od kazdego napisanego posta? (żart)

jaki żart? oczekuję, że w końcu, że jakaś kaska wpadnie, napisz mi do kogo pisać w tej sprawie,
spoko, twoje info potraktuje jako poufne, nikomu nawet słowa nie pisnę

BartekI987
BartekI987: Dowartosciowujesz sie na forum jaka to ty jestes mądra

słodko się odmóżdżam i relaksuje, miewam wyczerpujące zajęcia, Forum to moje antidotum

BartekI987
BartekI987: skladnia jaką sie poslugujesz obnaza poziom twojego iq

podszkolisz mnie tak tyci, tyci? nie pretenduje do twojego poziomu i chociaż domniemywam, że jest bardzo wysoki to zadowolę się jego dolnym pułapem, nie jestem wymagająca

BartekI987
BartekI987: Dalabys sobie siana, zamiast wszedzie robic syf

nie płacz, są tu lepsi ode mnie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  24 czerwca 2017
AmongUs
AmongUs: Ofiara losu jestes tu ty

uświadomiłam sobie, że ty jesteś bogiem

AmongUs
AmongUs: nie mam zamiaru wchodzic w twoje przepocone buty xd

dobre posunięcie, wyrżnąłbyś klawiaturą o glebę (wybiłbyś sobie zęby na takich obcasach)

AmongUs
AmongUs: przepocone buty xd

twoje nogi pachną cudnie, rano wieczór i w południe,
kurcze, to co tak capi?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  24 czerwca 2017

Zacznij sie myc albo robic pod siebie to przestanie xd i nie licz na blogoslawienstwo

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.