badylek94
badylek94
  11 czerwca 2017 (pierwszy post)

turris
turris
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: następny od "stękania", a za rękę jeszcze nie trzymał xd

Ciekawe podejscie. Teoretycznie bronisz a jednak atakujesz.
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe podejscie. Teoretycznie bronisz a jednak atakujesz.


No ba, cios ma sens wtedy, kiedy wyprowadzony, trafia DO CELU- czyli np Ciebie xd Po co ty "budujesz" czyjąś świadomość na wzór tamtego łajzy? Komuś to służy? Może koledze który założył ten temat?
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

Uczepiłeś się szitu jak on i cieszysz się że jesteś na fali xd- opadającej :)

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

Lepiej wejść komuś w drogę, jak w dupe. A widzę "panowie" że wy tutaj z niewielkimi wyjątkami wchodzicie w nią sobie nieustannie i nawet smarowania wam nie potrzeba xd

badylek94
badylek94
  11 czerwca 2017

Tylko teraz dziewczyny patrzą juz tylko na wygląd a nie na charakter i co dana osoba ma w sobie

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

A czego ty wymagasz od siebie? Masz głowe, 2 zdrowe ręce, 2 zdrowe nogi, na trąd nie cierpisz, aids też nie masz, ani żadnej innej choroby którą trzeba leczyć w izolatkach (przynajmniej tak myślę) czyli wszystko inne do zaakceptowania. Każda normalnie myśląca dziewczyna chyba woli takiego jak ty, niż takiego buraka jak ten powyżej z wlepioną w gre łepetyną który nie wie co się wokoł niego dzieje i z wyrem by go na śpiący wynieśli i sprzedali. Jedyna "inteligencja" jaką się wykazał to jazda po narodzi polskim. Przebrzydły "rzyd"

turris
turris
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej wejść komuś w drogę, jak w dupe. A widzę "panowie" że wy tutaj z niewielkimi wyjątkami wchodzicie w nią sobie nieustannie i nawet smarowania wam nie potrzeba xd

Nie bede sie znizal do Twojego poziomu. Pa
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bede sie znizal do Twojego poziomu.


a ja do waszego xd
Memory
Memory
  11 czerwca 2017

Z tym trzeba sie urodzic d83dde1d

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  13 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym trzeba sie urodzic

Oczywiście masz na myśli że kobietom podobają się noworodki. Ale co zrobić gdy się podrośnie?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  13 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ☺

Niestety jesteś dość niski a kobiety pod tym względem są bezwzględne. Nie jesteś temu winien. Mając wiele propozycji wybiorą wyższego, nawet te o przeciętnym wzroście 160 cm. Ty wybieraj te niższe, bardziej naturalne. Skasuj zdjęcia z kolegami gdzie stoisz obok ale mogą być na siedząco. Niezależnie od tego sprzedaj Audi i kup BMW.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
badylek94
badylek94
  14 czerwca 2017

Uważasz ze gdy mam 180 wzrostu to jestem niski? Nie kupię BMW bo po prostu tego samochodu nie lubię ☺

Tajrusia
Tajrusia
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety jesteś dość niski a kobiety pod tym względem są bezwzględne. Nie jesteś temu winien. Mając wiele propozycji wybiorą wyższego, nawet te o przeciętnym wzroście 160 cm. Ty wybieraj te niższe, bardziej naturalne. Skasuj zdjęcia z kolegami gdzie stoisz obok ale mogą być na siedząco. Niezależnie od tego sprzedaj Audi i kup BMW.


skoro tak ochoczo ocenia "pan" po wyglądzie i na podstawie zdjęć, to wg mojej oceny, nadaje się "pan" tylko i wyłącznie jako strach na wróble w kukurydzy. Obawiam się, że żadne, nawet najbardziej wyrafinowane zabiegi kosmetyczne, nic tutaj nie pomogą. Przypomina "pan" murzyna z "Chaty wuja Toma"
Tajrusia
Tajrusia
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważasz ze gdy mam 180 wzrostu to jestem niski? Nie kupię BMW bo po prostu tego samochodu nie lubię ☺


Uważasz, że on kogoś poza sobą uważa? Poczytaj jego posty w kazdym temacie, oczy szybko Ci się otworzą. Chyba nie ma tutaj osoby co do wyglądu której nie miałby zastrzeżeń, a sam chyba zgubił lusterko
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  14 czerwca 2017

Sugerowanie ze twoj belkot kogos interesuje? Xd

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.