tengu
Posty: 3 (po ~192 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
tengu
  9 czerwca 2017 (pierwszy post)

Żal mi niektórych osób. Mam na myśli te, które wpisują kogoś na czarną listę nie zamieniając z tą osobą słowa.....I oczywiście każda z tych osób twierdzi, że nie ocenia po wyglądzie :D

Sarna
Sarna
  9 czerwca 2017
tengu
tengu: które wpisują kogoś na czarną listę nie zamieniając z tą osobą słowa

powinieneś się cieszyć, że śmieci wyniosły się same.
Tajrusia
Tajrusia
  9 czerwca 2017
tengu
tengu: I oczywiście każda z tych osób twierdzi, że nie ocenia po wyglądzie


Zastanawiam się, co jest nie tak z Twoim wyglądem i czy aby na pewno o niego chodzi?
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  9 czerwca 2017

Hmm... Jeśli nie doszło do żadnej wymiany zdań to jaki mógłby być inny powód? Może po tatuażu i łysej głowie od razu wrzucają do szufladki "kryminalista"? To Fotka, nie ma co się łudzić, że nie będą Cie oceniać po wyglądzie ;)

Tajrusia
Tajrusia
  9 czerwca 2017

Dla mnie takie myślenie jest trochę niepoważne i stereotypowe. Wiele osób nosi takie fryzury i tatuaże, bo są po prostu modne i wygodne.

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  9 czerwca 2017

Dla mnie też, ale co poradzisz? Mało kto tutaj jest poważny :D

Tajrusia
Tajrusia
  10 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Zgadza się. Jednak argumenty które przytoczyłeś, kompletnie do mnie nie przemawiają. Blokować kogoś za wygląd, to dla mnie jakaś abstrakcja. Te kobiety, prawdopodobnie sobie tylko znanymi metodami, poznały tego pana bliżej i coś im się nie podoba. Wątpię by był to wygląd, bo nie ma się tam bardzo do czego przyczepić i prawdopodobnie chodzi o jego charakterek :) Myślę, że one zamieniły z nim całe tomy wiadomości tyle, że z innych, lewych profili xd Na właściwym go tylko zblokowały :)

Tajrusia
Tajrusia
  10 czerwca 2017
Sarna
Sarna: powinieneś się cieszyć, że śmieci wyniosły się same.


Nie byłabym taka skora do oceny, bo może nie śmieci wyniosły się same, a śmiecia przez okno wyrzuciły :)
Tajrusia
Tajrusia
  10 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Niektórzy tutaj nie przestają mnie zaskakiwać xd Jakby znali cały portal i każdego z osobna, że tak ochoczo wydają wyroki i ręczą swoją własną głową na podstawie czego?! Samego wyglądu xd Bo przystojny to musi być super i na medal xd A jakżeby inaczej być mogło :) śmiać się czy płakać? Ktoś mi podpowie? :)

tengu
tengu: Żal mi niektórych osób.


żal to mi ciebie, bo najwidoczniej nie doceniłeś "przeciwniczek" xd Proponuję skoncentrować się na tym co się do kogo pisze i trzymać jeden poziom we wszystkich rozmowach :)
tengu
Posty: 3 (po ~192 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
tengu
  10 czerwca 2017

Jakich przeciwniczek ? Jestem ten zły bo napisałem prawdę ? Z żadną z tych osób słowa nie zamieniłem. Więc nie oceniaj kogoś patrząc na siebie :)

Sarna
Sarna
  10 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie byłabym taka skora do oceny, bo może nie śmieci wyniosły się same, a śmiecia przez okno wyrzuciły :)

ja tak myśle kiedy mnie ktoś dodaje na murzyńską liste, czasem jakaś osoba z forum bo moje wypowiedzi sie nie spodobały, czasem wskoczy ktos na PW wulgarnie wyzwie i wrzuci na listę a słowa z nim nie zamieniłam, po co dochodzić czemu i za co?
lepiej niech doda na czarną i spokój przynajmniej, natręty są gorsze, które szukają uwagi na siłę.
Jozef84
Jozef84
  10 czerwca 2017
tengu
tengu: Żal m


Rzeczywiście jest się czym przejmować, zwłaszcza osób których się nie zna... ale Ty może odczuwasz jakąs więź emocjonalną z otoczeniem?
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  10 czerwca 2017

Nie ma co się przejmować. Portal jak każdy inny. Nikt nie musi Ci się tłumaczyć z tego dlaczego Cię zablokował. Od tego jest ta opcja by blokować jak nie chcemy z kimś pisać itp itd. A przejmowanie się czymś takim to przesada. To nie jest realne życie. To tylko portal. :)

Tajrusia
Tajrusia
  10 czerwca 2017
tengu
tengu: Jakich przeciwniczek ? Jestem ten zły bo napisałem prawdę ? Z żadną z tych osób słowa nie zamieniłem. Więc nie oceniaj kogoś patrząc na siebie :)


A więc jednak.... pisałeś z nimi, albo o nich :)
Jakoś nie widze u ciebie oceny, mojej oceny xD
Nie pisałam też z tobą.
Staram się raczej znaleźć racjonalność w irracjonalności zachowania. Może to zwyczajnie les i po prostu nie lubią mężczyzn za sam fakt bycia mężczyzną :) Nie rzucaj się z pięściami, bo w to że zablokowały cię bez powodu, nie wierzę
amfibol
amfibol
  10 czerwca 2017

Ja dostalem sie na czarna liste 12 osob nie zamieniajac z nimi slowa, nie klikajac ani NIE ani TAK, nie komentujac zadnego zdjecia. Ale w sumie co to za problem ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.