Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  5 czerwca 2017 (pierwszy post)


Oto miejsce, do którego regularnie pielgrzymuje. Ambona myśliwska na skraju pewnego lasu. W środku rozkładałem kocyk i wraz ze znajomymi graliśmy sobie w gry planszowe. Prawdziwie idylliczna lokacja. Wczoraj, podczas kolejnego z takich wypadów już w połowie drabiny zaatakowało nas stado much. Okazało się, że ktoś postanowił z geometryczną precyzją zrobić "dwójkę" na samym środku podłogi wewnątrz wieży.

Czy to jest to zło w czystej postaci? A może leśniczemu przeszkadzały nasze regularne odwiedziny i postanowił rozłożyć stracha na wróble? :D
Podejmujesz wyzwanie?
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  5 czerwca 2017

A później sam znosił obecność tego stracha? Leśniczego bym wykluczył z podejrzeń. A może to ktoś z wewnątrz? Jedno jest pewne - ta sprawa śmierdzi z daleka :D

Erf
Erf
  5 czerwca 2017
:rotfl:
Jakby co, to nie ja. Jeszcze tam nie byłam. No i chyba sobie na razie daruję.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby co, to nie ja. Jeszcze tam nie byłam. No i chyba sobie na razie daruję.

Dobrze, że się wytłumaczyłaś. Byłaś w kręgu podejrzanych, bo zdradziłem Ci położenie tej wieży! :D Przypominam sobie, że kiedyś ktoś nasrał też na ławce przystanku autobusowego. Co trzeba mieć w bani, żeby wpadać na takie pomysły?
Podejmujesz wyzwanie?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  5 czerwca 2017
Eldim
Eldim: Prawdziwie idylliczna lokacja. Wczoraj, podczas kolejnego z takich wypadów już w połowie drabiny zaatakowało nas stado much. Okazało się, że ktoś postanowił z geometryczną precyzją zrobić "dwójkę" na samym środku podłogi wewnątrz wieży.

Ja znajduję inne rzeczyd83dde12
Erf
Erf
  5 czerwca 2017
Eldim
Eldim: Dobrze, że się wytłumaczyłaś. Byłaś w kręgu podejrzanych, bo zdradziłem Ci położenie tej wieży! :D

No, tak właśnie podejrzewałam. ;D

Eldim
Eldim: Przypominam sobie, że kiedyś ktoś nasrał też na ławce przystanku autobusowego. Co trzeba mieć w bani, żeby wpadać na takie pomysły?

Ludzie zostawiają na przystankach zaskakujące rzeczy. Portfele, laptopy, dokumenty, zakupy, kupy...
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja znajduję inne rzeczy

Mianowicie?
Podejmujesz wyzwanie?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  5 czerwca 2017
Eldim
Eldim: Mianowicie?


Puste butelki po "soku z Gumi-jagód" Pety,i pozostałości po wylince "węży"d83dde09 Na szczęście mam własną ambonę o której istnieniu nikt poza mną nie wie. Sama zrobiłam, a w te ostepy nikt o zdrowych zmysłach się nie zapuszczad83dde0a
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  5 czerwca 2017

Nie moja wina ze nie utrzymalem ale widze ze moja rzezba spelnila swoj cel xd

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  5 czerwca 2017

Klocek jest dla mnie znacznie bardziej uciążliwy, niż pozostałości po spożywanych używkach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sama zrobiłam

Chcesz powiedzieć, że zbiłaś samodzielnie ambonę czy używasz tego określenia by nazwać po prostu swoje miejsce odłączenia się od świata?
Podejmujesz wyzwanie?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  5 czerwca 2017
Eldim
Eldim: Chcesz powiedzieć, że zbiłaś samodzielnie ambonę

A co w tym trudnego? Parę deseczek na rozłożystym drzewie, w totalnej dziczy.
Eldim
Eldim: swoje miejsce odłączenia się od świata?

No właśnie moje, nie dzielę się tą lokalizacją z nikim. Mam spokój i czas na przemyślenia, mogę popatrzeć na zwierzaki w ciszy i spokoju. Mogę wyciszyć się i pomyśleć na spokojnie. Znajdź swoje miejsce, ale tylko swoje a nie spotka Cię przykra "pachnąca" niespodzianka 270c
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  5 czerwca 2017
Eldim
Eldim: A może leśniczemu przeszkadzały nasze regularne odwiedziny i postanowił rozłożyć stracha na wróble?

Na pewno nie leśniczy bardziej bym postawiał myśliwego .
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Parę deseczek na rozłożystym drzewie

A to dobre budowa ambony to nie jest taka prosta rzecz wiem bo sam stawiałem nie jedną d83dde0a
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  5 czerwca 2017
LockOn
LockOn: to nie jest taka prosta rzecz

Aj tam prowizorka, na moje potrzeby wystarczy.. prościej niż można pomyśleć.
LockOn
LockOn: wiem bo sam stawiałem

Eldim
Masz swojego sprawcę :crylol:
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: deseczek

Chyba konarów. Kto chodzi z drewnem do lasu!
Konto usunięte
Konto usunięte: na rozłożystym drzewie

Brzmi jak rodzaj szałasu na drzewie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.