doilidy
doilidy
  26 maja 2017 (pierwszy post)

Kto chętny na wyjazd nad morze dzis

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  26 maja 2017

Wszyscy, tylko akurat dziś nie możemy.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  27 maja 2017

SzczeryJakZloto jak Ty czasami coś napiszesz d83dde02
Uwielbiam to w jaki sposób się często wypowiadasz d83dde04

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 maja 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: SzczeryJakZloto jak Ty czasami coś napiszesz Uwielbiam to w jaki sposób się często wypowiadasz

Aż nie wiem co napisać.
Chciałem pocieszyć pana, gdyż prawdopodobnie nikt z nim nie pojedzie. A to że wszyscy woleliby siedzieć nad morzem niż tam gdzie byli wówczas również zawarłem w wypowiedzi.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  28 maja 2017

No no. :p Niech tak będzie. ;)

Erf
Erf
  28 maja 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: No no. :p Niech tak będzie. ;)

Ej, ładnaś, ale ta fioletowa szminka jest ciulowa. Różowe usta Ci dodają fajnej dziewczęcości. :-)
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  28 maja 2017

W sumie po części masz rację, a z drugiej strony zabrzmiało to troszkę ironicznie :p Z sensem, ale często też z humorem :p Stąd też mój komentarz dotyczący Twojego sposobu wypowiedzi. :p

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  28 maja 2017

To nie ma znaczenia. Mam podobać się sobie, a nie komuś.
Mimo to dziękuję za opinię :)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ej, ładnaś, ale ta fioletowa szminka jest ciulowa.

Podbijam.

Wygląda jak wygląda ale może choć smakuje lepiej!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  28 maja 2017

To samo co wyżej. Kwestia gustu. Mi się podoba. Nie maluję się codziennie, więc tym bardziej :p. No, ale co kto lubi.
Szanuję wasze zdanie. d83dde04

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  28 maja 2017

To samo co pisałam wyżej* wybaczcie, ale z tel nie mogę edytować.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 maja 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Nie maluję się codziennie, więc tym bardziej :p.

Jeśli ten niebieski od okazji to spoko. Na co dzień podobają się blade kolory np. blado różowy albo błękitny byłby.... d83dde1d
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  31 maja 2017

Niebieskie oczy mi wystarczą. I blada skóra :v. Kolory lubię mocniejsze. Brak makijażu, delikatny makijaż lub mocny makijaż w zależności od nastroju, czasu, chęci. :p No, ale tak jak mówię. Na codzień chodzę bez makijażu. Ewentualnie rzesy machnę tuszem, a usta posmaruje balsamem :p Komu by się chciało poświęcać tyle cennego czasu na codzienne nakładanie szpachli xddd

CuteNinja
CuteNinja
  31 maja 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Na codzień chodzę bez makijażu

Zazdroszczę. Ja właśnie ze względu na niebieskie oczy i jasną karnację bez makijażu czuję się tak, jakby nie było mnie widać. Więc oczy "na pandę" muszą być, inaczej nie wyjdę z domu :D
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  31 maja 2017

Wiesz. Nie napisałam, że jestem ładna ;). Jestem blondynką. O dziwo mam taką urodę, że podkreślenie rzęs wystarczy w zupełności. A to, że czasem lubię się pomalować mocno, bo tak to inna kwestia :p. Też się czasem maluję "na pandę" :p Więc wiem o czym mowa. :p
Widoczna jesteś zawsze. Jak komuś wpadniesz w oko to i w tłumie Cię wypatrzy. No, ale tak jak piszesz. To raczej kwestia odczuć. Ja bez makijażu nie czuję się "naga", ale nie lubie wyglądać jak większość stąd też taki, a nie inny makijaż. Podoba mi się to i czuję się z tym dobrze tak samo jak i bez makijażu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.