krokodylek200
Posty: 31 (po ~60 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
krokodylek200
  1 maja 2017 (pierwszy post)

jaki prezent dla chlopca...

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  1 maja 2017

Rower... A nie sorry, nie te czasy. Pewnie tablet albo jakieś inne tego typu gadżety.

WiecznyPrawiczek84
WiecznyPrawiczek84
  2 maja 2017

Różaniec, Biblie dla dzieci, krzyżyk.

CuteNinja
CuteNinja
  2 maja 2017
krokodylek200
krokodylek200: jaki prezent dla chlopca...

Wujek google jest pełen pomysłów d83dde0f Nie wiemy, kim jest dla Ciebie dziecko przystępujące do Komunii ani jakie środki finansowe chcesz przeznaczyć na prezent. Osobiście dałabym chyba kartę podarunkową do jakiegoś sklepu z zabawkami, wtedy masz pewność, że dziecko wybierze sobie coś, co mu się spodoba i będzie zgodne z jego zaintetresowaniami, a rodzice nie przywłaszczą sobie pieniążków żeby zrobić remont łazienki :D
Swoją drogą, w tym roku sporym zainteresowaniem cieszy się SIODŁO jako prezent komunijny. Czy teraz każde dziecko w wieku ośmiu lat ma już konia?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy teraz każde dziecko w wieku ośmiu lat ma już konia?

Konie na biegunach sprzedawane są razem z siodłem!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  2 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: Rower... A nie sorry, nie te czasy. Pewnie tablet albo jakieś inne tego typu gadżety.


Gdzie ty żyjesz xD Mój chrześniak ma już tablet, laptopa i Z5, więc nie miałem innego wyboru i kupiłem mu rower (Hexagon X6) xD do tego łańcuszek z krzyżykiem cały złoty, i niech sie cieszy że będe na jego komunii, bo jak dzisiaj wyjeżdżam, to akurat za 2,5 tygodnia wróce :D
Sarna
Sarna
  2 maja 2017

teraz tablet czy telefon i rower ma już 7 letnie dziecko i to nie znaczy ze jest zepsute czy w dupach sie poprzewracało z dobroci, zwyczajnie takie czasy ze to nie jest zbyt drogie żeby było jakims wielkim prezentem, jest popularne jak kiedys walkmeny czy składaki na komunie, czasy się zmieniły a czy na gorsze? chyba nie, co się wychowa to się będzie miało bez względu na czasy.
Ludzie z wielkim oburzeniem porównują komunie obecne z tymi które były 20 lat temu.
Ja chciałam rower zwykły rower a dostałąm mnóstwo złota z którego sie nie cieszyłam,(kiedyś było o wiele tańsze) pieniądze oddałam mamie, wiedziałam ile kosztował ją komunia.
Ja też idę w jednym miesiacu na komunie i wesele, a w lipcu jestem matką chrzestną, nie mam zamairu sie popisywać prezentami dam każdemu pieniądze żeby mieć prezent z głowy. a młodzi zamiast kwiatów zażyczyli sobie zdrapki 0_o

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  2 maja 2017

Dzisiejsze czasy sa popaprane jak na komunie dostalem rower to bylem zayebiscie szczesliwy a teraz quady konie komputery uje muje dzikie weze :zonk:

Na komunie najlepiej rower a jak ma to wziac go do castoramy niech sobie wybierze wystroj pokoju i zrobic remont. Swojego pokoju zawsze nienawidzilem wiec dla dzieciaka bedzie radosc.

Do not be sad because of people...

They will all die...
nightkin
nightkin
  2 maja 2017

teraz tablet czy telefon i rower ma już 7 letnie dziecko i to nie znaczy ze jest zepsute czy w dupach sie poprzewracało z dobroci, zwyczajnie takie czasy ze to nie jest zbyt drogie żeby było jakims wielkim prezentem, j

chodzi o to że zamieniasz dziecko w zombie które nie umie potem z nikim rozmawiać.

Sarna
Sarna
  2 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi o to że zamieniasz dziecko w zombie które nie umie potem z nikim rozmawiać.

Nie zwalajcie winy na technologie i rozwój, dużo zalezy od osobowiści człowieka, mam porównanie w dzieciakach rodzeństwa, jeden ma 18 lat typowy zamulacz komputerowy, tylko gry w głowie, nie interesują go zbytnio dziewczyny, zamkniety w sobie zdał prawko za 15 razem, bo rodzice go na siłe zapisali, jest bezrobotny typowy przegryw bez perpsektyw na przyszłość, nieporadny jak powodzanin w czasie powodzi, na żadnych imprezach rodzinnych go nie ma,dla takich ludzi wymyslili super słowo "Interowertyk"
żeby byli przypisani do innej alternatywnej grupy ludzi eh...inne dzieciaki rodzeństwa mają tablety telefony i normalne życie towarzyskie, tablet czy tel służy im głownie do komunikacji między sobą, wiecznie ich w domu nie ma.
Teraz taki tablet kosztuje tyle co składak 20 lat temu, za 20 lat będzie młodzież wspominać,"no my to kiedyś tablety dostawali a teraz to w dupach im sie przewraca, dostaja trójwymairowe gadżety(podaje przykład)
Mnie dupa boli jak czytam te porównywanie świata przeszłego dosyć często, bo kiedys to było tak ....
świat sie zmienia a to ze rodzice mają nierobów i odmieńców w domu, to już nie tylko wina technologii.
Sarna
wpis jest ukryty
nightkin
nightkin
  2 maja 2017

nie zwalam winy na technologię - dziecko samo sobie tej technologii nie kupi. Chodzi mi o to że w tym wieku kształtują się procesy poznawcze i dzieciak zamiast biegać z kolegami w piłkę ( sport bardzo mocno kształtuje psychikę dziecka ) bedzie siedział z telefonem w ręku

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 maja 2017
krokodylek200
krokodylek200: jaki prezent dla chlopca...

- telefon Nokia 3210
lub
- rower Wigry3
lub
- walkman philips
lub
- konsola pegasus wraz z zestawem gier
Sarna
Sarna
  3 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zwalam winy na technologię - dziecko samo sobie tej technologii nie kupi. Chodzi mi o to że w tym wieku kształtują się procesy poznawcze i dzieciak zamiast biegać z kolegami w piłkę ( sport bardzo mocno kształtuje psychikę dziecka ) bedzie siedział z telefonem w ręku

tyle, ze dzieci sa bardzo podatne na wpływ innych i nawet jakby rodzic bardzo chciał żeby dziecko robiło to co dla niego najlepsze i tak bedzie patrzył na rówieśników, 8 latki nie aż na tyle dojrzałe żeby ocenić co jest dla nich najlepsze.
RafalJBogusz
RafalJBogusz
  3 maja 2017

jak nie wiesz co kupić, ze wględów że nie odwiedzasz tego chlopaka to daj kasę, przynajmniej dziecko samo sobie sprawi frajdę wybierając na co może wydac wieksza kase. tylko zadbaj aby kasa trafila do dziecka i aby dziecko je wykorzystalo :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.