SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  1 maja 2017 (pierwszy post)

Pytanie czy wy tu jesteście żeby kogoś poznać? Czy tylko dla fanu, poklasku,by pokazać jakie to ma fajne cycki, tylek lub jak to sie ładnie wytapetowała. Jak to tu w końcu jest? proszę o szczere wypowiedzi

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  1 maja 2017

Przeciez one sa tu glownie zeby poznac tate dla dziecka albo to sfrustrowane trzydziestokilku latki czy musze cos wiecej dodawac kiedy dałem mata?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  1 maja 2017

Dales, ale do myslenia co tak naprawde masz miedzy nogami. Pytanie bylo skierowane do dziewczyn, czyzby odezwala sie prawdziwa natura?

Podejmujesz wyzwanie?
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  1 maja 2017

Ahaha lepiej sie zastanow po ktorej stronie barykady sie znalazles i wroc chlopczyku

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  1 maja 2017

Dla mnie nie ma żadnej barykady, ale Ty możesz sobie ją stawiać. Chowanie się to domena słabych.

Podejmujesz wyzwanie?
Bezimienny1928
Posty: 3 (po ~31 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Bezimienny1928
Posty: 3 (po ~31 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
MzM
MzM
  2 maja 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Pytanie czy wy tu jesteście żeby


się wypłakać komuś w kołnierzyk/cycusia tak jak ty i dzięki temu znaleźć przytulankę :)
Sarna
Sarna
  2 maja 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Pytanie czy wy tu jesteście żeby kogoś poznać?


żeby grac prawiczkom na nerwach, żartowałam....
jestem tu na forum jak uznam ze warto w temacie się wypowiedzieć, wymienic poglądy itd.. nie zwracam uwagi zbytnio z kim rozmawiam, czy to mod, hejter, czy zupełnie ktoś niezajomy, nie mam do tych ludzi żadnych zamiarów, nie mam ochoty z nimi sie tez zaprzyjaźniać, w swoim swiecie brakuje mi czasu dla tych obecnych znajomych a co dopiero szukanie następnych w sieci po co mi oni?
nie mam 18 lat zeby latać na spotkania z ludźmi z neta, wole tych moich sprawdzonych od lat, którzy miejszkają niedaleko.
Kiedys byłam na takim spotkaniu dawno temu z koleżankami i tak kontakt sie urwał po jakims czasie, każdy żyje własnym życiem daleko ode mnie.
nie widzę większego sensu utrzymywać kontakt bliższy z ludzmi z neta, ale jak ktos szuka miłości w sieci nie mam nic przeciwko, każde miejsce jest dobre.
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  2 maja 2017

Założyłam tu konto głównie po to by czasem z kimś podyskutować. Troszkę piszę z ludźmi na czacie. Z kilkoma osobami piszemy codziennie o wielu rzeczach w wiadomościach prywatnych. Wypowiadam się na forum jak jakiś temat mnie zainteresuje i mam coś do powiedzenia. Nie jestem tu w celu znalezienia związku czy chwili zapomnienia.

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  2 maja 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Nie jestem tu w celu znalezienia związku czy chwili zapomnienia.

Szukam rzony priv :ziober2:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Panthera
Panthera
  3 maja 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Pytanie czy wy tu jesteście żeby kogoś poznać? Czy tylko dla fanu, poklasku,by pokazać jakie to ma fajne cycki, tylek lub jak to sie ładnie wytapetowała. Jak to tu w końcu jest? proszę o szczere wypowiedzi


A ty tu po co jesteś? By narzekać na kobiety i wtrącać im sie w zycie?
Mają konto bo chcą mieć, kij ci do tego. Tak cie boli to ze ktos ma konto na fotce i nie chce sie z nikim spotykac?
Nudzi ci sie w zyciu?
Jak ci tak cycki przeszkadzają to nie szukaj cycolin.
Przejrzałam cały ranking i ani jednej nie znalazłam. Raz jedna ci sie trafi i masz z tym wielki problem.
Ogarnij sie, badz facetem a nie płaczesz o takie pierdoły. Źle ci na fotce to poszukaj kobiety gdzie indziej zamiast wiecznie na nie narzekac,
Ale chyba nic innego już nie potrafisz.
Panthera
Panthera
  3 maja 2017
AmongUs
AmongUs: Przeciez one sa tu glownie zeby poznac tate dla dziecka albo to sfrustrowane trzydziestokilku latki czy musze cos wiecej dodawac kiedy dałem mata?


serio? Nie mam 30 lat ani dziecka ale dzieki za taką opinie.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  3 maja 2017

Odezwała się pani wielka co tu nie narzeka, a w poprzednim twoim temacie to kto płacze jakiego to faceta masz, ja???? Ogarnij sie ten temat nie dla ciebie.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  3 maja 2017

Belormoroth przecież napisałam wyraźnie :p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.