Avatar użytkownika SkreconyLolek23SkreconyLolek23
Posty: 2 (po ~890 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
SkreconyLolek23
  29 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Musisz przeczytać...super ładne! Szekspir napisał: Czuję się szczęśliwy, wiesz dlaczego? Dlatego, że niczego nie oczekuję. Dlatego, że czekać i mieć nadzieje boli. Wszystkie problemy mają sens i znaczenie. My będziemy zawsze spotykać ludzi dla których będziemy bez znaczenia, nawet jeśli powiedzą, że jesteśmy dla nich ważni. Ważne, żeby być silnym, bo po każdym upadku w życiu przychodzi nadzieja i światło w tunelu. Bądź zawsze szczęśliwa. Myśl o sobie, żyj dla siebie. Myśl o tym oddychaj. Zanim powiesz, słuchaj. Zanim napiszesz, pomyśl. Zanim odpowiesz, wysłuchaj. Zanim umrzesz, żyj. Zanim coś zrobisz, obserwuj. Udany związek jest nie ten z perfekcyjną osobą, tylko z tą osobą, z którą uczysz się żyć akceptować jej błędy. Jeśli ją utracisz będziesz żałował. Jeśli chcesz być szczęśliwy, żyj szczęśliwie. Dbaj o dobrych ludzi wokół, gdyż jesteś jednym z nich. Wspominaj jeśli, oczekujesz, że będzie ktoś, kto Twoje życie uczyni piękniejszym. Nie niszcz nigdy swojej osobowości dla kogoś kto przemija. Silna osoba próbuje swoje życie utrzymywać w porządku. Nawet ze łzami w oczach prostujesz się i mówisz z uśmiechem, że jest dobrze. Wyślij tę wiadomość silnej osobie, co niniejszym czynię. Zobaczysz Ile odpowie. Aniołowie mówią, że tej nocy wydarzą się dwie rzeczy, które Cię obejmą. Jutro będzie lepiej. Zostawiam dwanaście aniołów, innego na każdy miesiąc. Wyślij ten tekst do dwunastu osób, również do mnie, gdyż dzisiaj jest Światowy Dzień Przyjaźni... Jeśli chociaż połowa z nich wróci, to znaczy, jesteś lubianą osobą. Ja lubię Cię bardzo

Przychodzi mały Jasiu do taty i pyta:
- Jak ja się znalazłem na świecie?
Tata myśli co mu powiedzieć.
- Jasiu, bocian Cię przyniósł.
- Tato, czemu Ty jesteś taki głupi?
- Jasiu, dlaczego tak brzydko mówisz?
- Bo mamy taką faj

StayStrong96
StayStrong96
  29 kwietnia 2017

Piękne słowa :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.