Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia1234Następna
Belormoroth
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  14 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Powiedzcie mi cos...

Portal nazywa sie Fotka sluzy do poznawania nowych ludzi i do oceniania (kiedys) czyjegos wygladu... :woot:

JAKI JEST CEL wrzucania zdjec swoich bahorow do profilowego? Przegladajac profile co chwile widze karyne ze zdjeciami typu "gowniak w piaskownicy" "gowniak zre kaszke" tak jakby kogos obchodzil jej bahor... :zonk:

Wielu ludzi ma dzieci i konta bez ich zdjec. Da sie? Da sie. Wiec po jaka cholere ktos wstawia sesje zdjeciowa swoich bahorow na portalu do oceny zdjec? Przeciez to glupie :zonk:

1. Co myslicie o zdjeciach bahorow na profilowym?
2. Czy naprawde nie wystarczy informacja dzieci: "juz mam" wymaga sie tez fefnastu potwierdzen? :zonk:

Do not be sad because of people...

They will all die...
Avatar użytkownika esquiloesquilo
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 322
esquilo
  19 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: Po kilku tygodniach powrotow z roboty po nocce kiedy gowniak od rana drze sie za Twoja sciana z gipsu (anglia pozdrawia) i nie mozesz spac nabierasz niebywalej nienawisci do dzieci ponizej lat 5

Zatyczki do uszu do spania polecam.
Sarna
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Sarna
  19 kwietnia 2017

zatyczki dobry pomysł, sama je stosuje po nockach, bo hałas za oknem w dzień czasem, ale w aptece kupuje wygladają trochę jak plastelina, ugniata się w palcach i wciska w uszy, te zatyczki typowe, które rosną po ugniataniu jak gąbka w uszach nie są dobre i tak słychać przez nie. polecam te.

Nic nie muszę.

ZLOMlARZ
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 271
ZLOMlARZ
  19 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: 1. Co myslicie o zdjeciach bahorow na profilowym? 2. Czy naprawde nie wystarczy informacja dzieci: "juz mam" wymaga sie tez fefnastu potwierdzen?

Ad. 1: Zacznijmy od tego że "bahor" piszemy przez "CH" ale do rzeczy. Nie bardzo rozumiem dlaczego kobiety chwalą się swoimi bękartami. W większości to dzieci nieślubne z wpadek, nie dość, że źle to świadczy o takiej kobiecie, to jeszcze wystawia dzieciaka na piedestał.
Ad 2: Wystarczy
ZLOMlARZ
ZLOMlARZ
  19 kwietnia 2017

Takie zachowanie jest też ułatwieniem dla pedofilów, szukających matek z dziećmi niby do związku. Dziś niestety to coraz częstsze zjawisko

esquilo
  19 kwietnia 2017
ZLOMIARZ:
Ad. 1: Zacznijmy od tego że "bahor" piszemy przez "CH" ale do rzeczy. Nie bardzo rozumiem dlaczego kobiety chwalą się swoimi bękartami.

Przesadziłeś z określeniem i to mocno.
ZLOMlARZ
ZLOMlARZ
  19 kwietnia 2017
esquilo
esquilo: Przesadziłeś z określeniem i to mocno.

a jak się nazywa nieślubne dziecko?
Eldim
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 115
Eldim
  19 kwietnia 2017

Jon Snow d83dde04

(przepraszam, nie mogłem się powstrzymać)

esquilo
  19 kwietnia 2017
ZLOMIARZ:
a jak się nazywa nieślubne dziecko?

Założenie, że wszystkie dzieci są nieślubne...
Popisuj się dalej :-)))
ZLOMlARZ
ZLOMlARZ
  19 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 19 kwietnia 2017
d83dde12d83dde12d83dde12 jejku..
ZLOMlARZ
ZLOMlARZ
  19 kwietnia 2017
esquilo
esquilo: Założenie, że wszystkie dzieci są nieślubne... Popisuj się dalej :-)))

ok

ZLOMIARZ:

W większości to dzieci nieślubne

naucz się czytać ze zrozumieniem
esquilo
  19 kwietnia 2017
ZLOMIARZ:
naucz się czytać ze zrozumieniem

Naucz się nie czepiać stosując wygodne "gotowce" d83dde0f

P.S. Powodzenia w prowadzeniu statystyk.
Erf
Erf
  19 kwietnia 2017
ZLOMIARZ:
W większości to dzieci nieślubne z wpadek, nie dość, że źle to świadczy o takiej kobiecie, to jeszcze wystawia dzieciaka na piedestał.

Chyba problem jest też w samym określeniu "większość". Wiele z nich może faktycznie, ale czy większość, to chyba trudno ocenić. :D

I nie jestem pewna, czy nieślubny dzieciak z wpadki jakkolwiek o tych kobietach świadczy, bo to chyba za mało by coś o nich powiedzieć. Wpadki się zdarzają, skoro seks przedślubny to norma. A jeśli taka dziołcha zostaje z dzieciakiem sama, to już bardziej świadczy o ojcu dziecka, niż o niej. [Tak z doświadczenia przy takich rozmowach. xD Łobuz kocha mocniej to już sprawa drugorzędna, bo to samo można by powiedzieć o krzywdzonych facetach, że sami sobie tak wybrali, a to wcale nie zmienia faktu, że to ta druga osoba jest ostatecznie zła ;-)]
BabaxJaga
Reputacja: -1492 | BluzgometrTM: 13
BabaxJaga
  19 kwietnia 2017
ZLOMIARZ:
Ad. 1: Zacznijmy od tego że "bahor" piszemy przez "CH" ale do rzeczy. Nie bardzo rozumiem dlaczego kobiety chwalą się swoimi bękartami. W większości to dzieci nieślubne z wpadek, nie dość, że źle to świadczy o takiej kobiecie, to jeszcze wystawia dzieciaka na piedestał.
Ad 2: Wystarczy

Ad1 zacznijmy od tego,że co poniektórzy powinni iśc na złom w ramach recyklingu
Ad2 wystarczy

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

dareczka
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 154
dareczka
  21 kwietnia 2017

DZIECI TO NIE BACHORY GENIUSZU.. I TO NIE DZIECI WINA ,ZE RODZICE WRZUCAJA ICH ZDJ SAMA OSOBISCIE MIALAM ZDJ ZE SYNKIEM LECZ JE USUNĘŁAM PO PRZECZYTANIU TEGO ZASRANEGO POSTA Z JEDNYM SIE ZGODZE ZE TAK NIE POWINNO BYC.. ALE TROCHE PRZEGIOLES JAK POPATRZA NA CB TERAZ NORMALNE KOBIETY KTORE CIEBIE CHCIALY BY POZNAC POMYSLA UJA WARTE

dareczka
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 154
dareczka
  21 kwietnia 2017

ZLOMIARZ. Bękartem jesteś ty bez ślubnym ale wy jesteście yje.:cenzura:.i..

Poprzednia1234Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.