AhWojciech
AhWojciech
  6 marca 2017 (pierwszy post)

Hej, dziewczyny po co wy zawracacie głowę facetowi jak nie macie zamiarów poważnych? Teksty w stylu zrób mi dziecko po dłuższej rozmowie świadczą tylko o tym jak nisko niektóre już upadły bo to nie dziecko ma być najważniejsze a facet, z którym będziesz..
Pozdrawiam normalne, dobre i nie dobre też ;) dziewczyny, które wiedzą czego chcą w życiu i nie czekają na zbawcę swego pana..

dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: dywersantka: Brawo Ty. Zaliczyłeś ten test na 5+ :) Wiele z nich oblałem, to się raz udało. Poza tym co to za zdany test, jak rozwiązuje go stary, bezdzietny teoretyk... Ocena zawyżona jak cholera, to raz. Świat powinien na takich podstawach się opierać, to dwa. Niech żyje ten dobry nowy świat. Wychyliłbym za niego butelkę ale nie mogę... to trzy.


W taki razie, nie wiedzą co straciły :) nieoszlifowany diament,to tutaj rzadkość :) Dobranoc :)
tibauld
tibauld
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: W taki razie, nie wiedzą co straciły :)

A może to było wręcz przeciwnie...
Pies mnie wita z progu, jest interesowny, zawsze głodny i wredny ale gdy trzeba to jest przy boku. Na spacery i do pogadania jak trzeba jak znalazł.
tibauld
tibauld
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nieoszlifowany diament,to tutaj rzadkość :)

Gdyby nie spacer wcześniej i golenie to bym się nawet może i zarumienił. :(

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobranoc :)


Dobrej nocy.
dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017

Cóż ja proszę pana mogę? Moja siła perswazji jest b.ograniczona,ale jak mówią ... przykład idzie w góry, :) więc w panu ostatnia nadzieja dla tych męskich podrób

tibauld
tibauld
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż ja proszę pana mogę?

Moja babka też od wielu lat się za mnie modli a nikt jej wysłuchać nie chce. :(

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja siła perswazji jest b.ograniczona

Tak, to prawda.

Konto usunięte
Konto usunięte: więc w panu ostatnia nadzieja dla tych męskich podrób


Odkąd świat jest wywrotowy, to mało kto patrzy na oryginały. Każdy woli kopię. Choć z pewnością nie wszyscy idą w pogoni za resztą.
A pani spać iść miała.
dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wyczuwam w pańskich wypowiedziach dużo niepotrzebnych, złych emocji:) Sarkazm,ironia,złośliwość,zarozumiałość arogancja. Jednym słowem b. zgorzkniały z pana człowiek :) Po co się pan sam zatruwa i drapie/rysuje? :)

Ps

To że pożegnałam się z panem, to nie znaczy, że to ja ide spać :) Wzięłam pod uwagę pański sędziwy wiek i to, że może się pan po tym spacerze poczuć zmęczony :)

dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Każdą osobę która była wobec pana uprzejma, traktował pan jak wroga i automatycznie przyjmował pan pozycje obronną?To jakiś uraz z przeszłości? Każda z nich czegoś od pana chciała, wymagała? Przyznam szczerze, że trudno mi ogarnąć takie zachowanie.... :)

tibauld
tibauld
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyczuwam w pańskich wypowiedziach dużo niepotrzebnych złych emocji:) Sarkazm,ironia,złośliwość,zarozumiałość arogancja. Jednym słowem b. zgorzkniały z pana człowiek :)

My się do siebie często przyciągamy.
To lepiej nie szlifować takich diamentów, jubilera na to szkoda.

Konto usunięte
Konto usunięte: Po co się pan sam zatruwa i drapie/rysuje? :)

Człowiek powinien mieć jakieś sporty, odkąd przestałem grać w piłkę to się na to przerzuciłem. Ale chyba jednak mogę.

Konto usunięte
Konto usunięte: To że pożegnałam się z panem, to nie znaczy, że to ja ide spać :) Wzięłam pod uwagę pański sędziwy wiek i to że może się pan po tym spacerze poczuć zmęczony :)

Chyba to jeszcze nie ta pora. Tak jeszcze o 23.00 trzeba iść na kolejny spacer. A potem poczytać książkę.
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  6 marca 2017

Jest jeszcze 500+ to dziewczyny chcą korzystać. Jednak pisząc na poważnie to większość kobiet , wróć, dziewczyn robią sobie żarty. Rutyna życiową niektórych osób sprawia że poczucie humoru się zmienia i ich interpretacja.

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

tibauld
tibauld
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdą osobę która była wobec pana uprzejma, traktował pan jak wroga i automatycznie przyjmował pan pozycje obronną?

Brzydzę się wojnami i przemocą, wolę być jednak pacyfistą. :(

Konto usunięte
Konto usunięte: To jakiś uraz z przeszłości?

Nie zaprzeczam. Blizn na ciele jest sporo a na głowie to szwy po ostatnich urazach powinny być. Jednak lubię swoje blizny.
dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: My się do siebie często przyciągamy.


My??!! O.o to jakaś nowinka! To z kim tak naprawdę mam przyjemność? Nie przypominam sobie żadnego tutaj Krzysztofa z Podlasia który wyjechałby do Nikaragui :)
tibauld
tibauld
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: My??!! O.o to jakaś nowinka!

Ja i złe emocje, w sensie.

Konto usunięte
Konto usunięte: To z kim tak naprawdę mam przyjemność?

Z nikim.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przypominam sobie żadnego tutaj Krzysztofa z Podlasia który wyjechałby do Nikaragui :)


Ja też sobie nie przypominam żadnego Krzysztofa, mamy podobnie.
dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017

Fajnie, cieszę się, że przynajmniej Krzysztofa mamy za sobą :)

tibauld
tibauld
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie, cieszę się, że przynajmniej Krzysztofa mamy za sobą :)

Aha. d83dde14
dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: dywersantka: Fajnie, cieszę się, że przynajmniej Krzysztofa mamy za sobą :) Aha.


Pan nie ma wrogów, a to oznacza, że o nic szczególnego pan nigdy w życiu nie walczył i wszystkie płaszczyzny poddawał pan walkowerem :) Jest pan takim miśkiem do klepania i przytulania przez wszystkich :) Jak tak,to tak, jak nie, to nie i o byle było :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.