Kati1988
Kati1988
  4 marca 2017 (pierwszy post)

Chlopak w wiezieniu i ja tez ostatnio siedzialam.A do tego odpisalam mu na jego list a chcialam jakis czas temu skonczyc z nim,bo kolega mi tak doradzil. Znowu grozi mi odsiadka,ale ostatnio przed odsiadka troche krecilam z tym kolega i martwil sie o mnie. Byl nawet u mnie jak wyszlam z zk,ale zle go potraktowalam i nie wie czy mi wybaczy a pozniej pytal sie kiedy do niego przyjade.Powiedzialam,ze nie wiem kiedy,bo musze sprawy Swoje wszystkie poukladac i od tej pory nie odzywa sie do mnie juz 2 dni. Dzwonil tylko i pytal co robie i pozniej juz nic. Co ja mam zrobic?

ASZABENE
ASZABENE
  4 marca 2017

Nie chce mi się szukać ,ale jeden z tematów który zalozylas odnośnie pisma w którym zmieniono kategorie czegoś tam dotyczył jednak Ciebie a nie koleżanki . To tłumaczy dlaczego Cię tutaj ostatnio nie było

Kati1988
Kati1988
  4 marca 2017

Jak tylko to chciales napisac,to mogles nic nie pisac

ASZABENE
ASZABENE
  4 marca 2017

Chciałem się upewnić czy to faktycznie Ty . Kiedyś był tutaj taki koleś podobno inny niż wszyscy i oferował swoją pomoc w takich przypadkach poszperaj trochę wstecz w tematach to go znajdziesz .

Kati1988
Kati1988
  4 marca 2017

Mogles podpowiedziec w jakich tematach wstecz

ASZABENE
ASZABENE
  4 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Strona 17 temat rozmowy o problemach kobiet i coś tam coś tam niespamietalem całego tytułu . Autor ziomek czegoś tam

Jacek82
Jacek82
  5 marca 2017
Idz do kościoła szukaj Boga rozmawiaj z nim , w cierpieniu bóg i wiara jest dobrym lekarstwem , trzymaj się pierwszego związku bo on nie zasługuje na takie traktowania a kolega to szantan bo widać miał w tym interes podpowiadając byś zostawiła człowieka osadzonego , pokochaj go posłuchaj serca i Pana Boga
UkladScalony
UkladScalony
  6 marca 2017
Kati1988
Kati1988: Chlopak w wiezieniu i ja tez ostatnio siedzialam

Kati1988
Kati1988: Co ja mam zrobic?

Przestać być robalem żerującym na cudzej pracy/krzywdzie. Polecam skosztować strychniny.
JozekZpolska
JozekZpolska
  6 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A kim Ty jesteś aby oceniać innych? Niewiadomo za co odbywała karę pozbawienia wolności.
Tak zgadzam się z przedmówcą, że trzeba radykalnie zmienić swoje życie i wybrać świadomie Dobro, czyli Pana Boga.
Trzeba zmieniać każdy aspekt swojego życia, jest to bardzo trudne ale chyba możliwe. Mi to przychodzi z dużą trudnością bo jestem leniem ale wyznaczam sobie drobne cele i z mniejszym badź większym skutkiem je osiągam. Nie jest perfekcyjnie, tak jakbym chciał, bo ostatecznie chciałbym osiągnąć taki stau abym całym sercem kochał Pana Boga i Jego stworzenia. :)
Jest to mega trudne, ale w końcu post jest od tego aby coś z życiem zrobić.
W każdym badź razie życzę Tobie powodzenia, niewiem czy warto budować życie z drugą osobą, nie zmieniając dotychczasowego życia, to jak budowanie domu na grząskim gruncie, znajdź swoją opokę (np wiarę w Boga) na której wybudujesz wspaniałe rzeczy. Powodzenia

Kati1988
Kati1988
  6 marca 2017

Byc moze Jozek masz racje. A ten przed Toba co napisal to nie zna histori z mojego zycia a ocenia od razu

Kati1988
Kati1988
  6 marca 2017

Strychnina to trucizna! Namawiasz ludzi do sprobowania zeby umarli!

Lapa
Lapa
  6 marca 2017

Historia pełna bólu zgadza się ale znam gorsze sprawa jest prosta dla mnie jak chcesz podpowiem

Lapa
Lapa
  6 marca 2017
na pewno nie zostawiaj chłopaka który jest w więzieniu sama tam byłaś więc wiesz jak jest nie trzeba ci tłumaczyć jeśli nawet go nie kochasz to poczekaj aż wyjdzie myślę że jednak go kochasz tylko sytuacja cię przygniótł a nawał spraw wszystko naraz kumulacja kłopotów zacznij powoli systematycznie krok po kroku je rozwiązywać po każdej załatwione sprawie do końca uczcij to jakoś wtedy zaczniesz inaczej myśleć warto też Zak nczyc konflikty z prawem niwarto jest życie jest krótkie a więzienie to syf straszny napisz do chłopaka zapytaj co zamierza dalej odwieczny go bo nie może napisać w liście wszystkiego nie poddawaj się tylko walcz więzienie nie jest instytucji która przekreśla ludzi trzymaj się zacznij myśleć
Kati1988
Kati1988
  6 marca 2017

Dzieki Lapa za te slowa

Lapa
Lapa
  7 marca 2017

To proste i prawdziwe a teraz biez się do roboty ratuj siebie i chłopaka powodzenia jeśli coś będziesz.potrzebowac śmiało pisz pomogę

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.