piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  9 lutego 2017 (pierwszy post)

Macie może listę rzeczy które chcielibyście w życiu zrobić ,zobaczyć ,kupić ?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Memory
wpis jest ukryty
CuteNinja
CuteNinja
  10 lutego 2017

Pewnie, chyba każdy taką ma. Ja chciałabym wyjechać na Islandię, zobaczyć zorzę polarną, zobaczyć spadającą gwiazdę i mieć psa husky. Resztę już spełniłam :)

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  10 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zobaczyć spadającą gwiazdę

Myślałem, że podczas zobaczenia "spadającej gwiazdy" wypowiada się życzenie, a nie marzy się, by ją zobaczyć :D
Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  10 lutego 2017
Eldim
Eldim: :D

A widzisz, ja jestem taka wywrotowa, że samo zobaczenie mi wystarczy ;)
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  10 lutego 2017

Tylko na Runmageddonie się za często nie wywracaj d83ddc14

Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  10 lutego 2017

Spokojna głowa kurczaku d83ddc0d

Avatar użytkownika weedemanweedeman
Posty: 1 (po ~87 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 17
weedeman
  10 lutego 2017

Zwiedzić świat i żyć tak jak i gdzie chce marzebia trzeba spełniać a nie je mieć

JozekZpolska
JozekZpolska
  10 lutego 2017

Mam takie, chcę aby Bóg skruszył moje serce, tak aby było dobre, szczere...

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  10 lutego 2017

Pewnie że mam marzenia. Chciała bym żeby Bolek został całkowicie ośmieszony co jest bliskie lecz to co zrobił mej rodzinie i tak jest nie do opisania. Chciał bym by Polska była mocarstwem. Chciał bym umieć wybaczyć temu co mnie chciał zabić i temu co mnie zdradził. Chciał bym też nie istnieć wiecznie po śmierci. Chciał bym by pieniądze nie istniały. By ludzkie istoty nawzajem się szanowały. Chciał bym o wiele więcej. Więcej jest tego co nie chciał bym niż tego czego chcieć bym chciał. Marzenia czy do spełnienia ? Tego nie wiem. Ale warto czegoś chcieć.

tibauld
tibauld
  10 lutego 2017
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Macie może listę rzeczy które chcielibyście w życiu zrobić ,zobaczyć ,kupić ?

To bardzo głupie pytanie, bo każdy człowiek to ma.
ASZABENE
ASZABENE
  10 lutego 2017

Głupie pytanie ,głupia odpowiedź .

tibauld
tibauld
  10 lutego 2017

Prawie mnie to ujęło, powielaczu po ludziach.

ASZABENE
ASZABENE
  11 lutego 2017

Mam kilka realnych marzeń ,zrobić prawko na motocykl (myślę że teraz już nie zabije się na pierwszym lepszym zakręcie ),po prwaku przydałby się siakis motocykl (ale raczej coś z klasyków ,jeździć tylko rekreacyjnie ). A z marzeń abstrakcyjnych to po prostu nic nie robić nie mieć zmartwień chłodne piwko w cieniu pic d83dde0a

Memory
Memory
  13 lutego 2017

Miec fajnego meza :d ktory bedzie wierny, przystojny, spokojny,czuly, ktory bedzie mnie szanowal i nie bedzie klotliwy :) i trojke lub czworke dzieci ( najlepiej dwie corki i dwoch synow) . Nauczyc sie plywac :d Pojezdzic skuterem wodnym i na nartach wodnych, poplywac jachtem, statkiem. Odwiedzic park linowy i poczuc sie jak tarzan(ka) lol
hm pojezdzic na kladzie, zapisac sie na pole dance :) od dziecka fascynowala mnie akrobatyka cyrkowa na wysokosci ale ze sama bym nigdy sie nie odwazyla to chcialabym chociaz nauczyc sie akrobacji na rurze xD poza tym wycieczka nad morze(ale to dopiero jesli sie naucze plywac) , w gory nasze, do Czech, Chorwacji i Hiszpanii.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.