nietypowyxtom
nietypowyxtom
  6 lutego 2017 (pierwszy post)

piekłem nie jest podobno ogień który spala człowieka, przecież w piekle szczeście wyparowało a wszystko co dobre zamarzło,
samo piekło to jedynie przeżywanie cierpienia osób ci bliskich bo swojego nie potrafisz odczuć,
wolna wola, masz wybór, możesz sam się wypisać skracając własny żywot,
to jest innymi rzeczy morderstwo doskonałe, powtarzające się takowe sytuacje oddziaływujące na człowieka tak negatywnie aby puścił, i spadł, ale wracając na zienie horory to śmieszne opowiadania w porównaniu do pewnych sytuacji które biegną w pętli, powtarzają się nachodzą
nawet jeśli podchodze subiektywnie do wszystkiego i nie daje się manipulować informacjami z jednego źródła to jaka masz pewność że obudziłeś się z koszmaru jeśli nie wiesz że zasnołeś
ostatnio to dziewczyna która najadała się tabletek, a sam lucjan to to żaden diabeł, piekło to twoje więzienie a w każdym wiezieniu przydał by się nadzorca, tylko niech nie czyta zbyt wiele hahah, bo ktoś postanowi z tego graj dołka komedie zrobić,
a mówili że to awykonalne, chyba nie oglądali miszyn imasible,
jeśli wszystko zamarza znaczy iż zbliżam się do centrum, dante gdzie tyś poszedł tak daleko,
mija kolejna pętla, ale czemu tacy wszyscy poważni, hahahaha,
to nie może byc piekło a gdzie te ladacznice,
klimat dość nietypowy, specjalnie zamiast do nieba musiałem iść do piekła bo więcej znajomych i okazało się że każdy ma własne i jest w nim sam, oczywiście jeśli jesteśmy ofermami,

piekło może dziać się za ścianą, tylko nie wiemy czy jest nasze,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  6 lutego 2017

do nieba nie chodzę bo jest mi nie podrodzę, w razie czego nie paczajcie na te dziwne uśmiechy przdstawiajace przekaz podprogowy, piosenka jest fajna, a gdy moja dusza płonie to wyciągam pianki z lodówki i je podgrzewam na niej aby były smaczniejsze,
sam nie wiem po co to pisze skoro i tak wiekszość nie wie o co mi chodzi hahaha
https://youtu.be/KILv4zKcQVE?t=1m12s
takie tany tany, oczywiście nie patrząc na przekaz w zdjeciu, ale piosenka fajna

praksyda
praksyda
  6 lutego 2017

Pokój 1408.

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  6 lutego 2017

chodzi mi o metaforyczne przeniesienie takiego pokoju na życie codzienne a jeśli widziałaś film wiesz co widzą ludzie którzy by mieli umrzeć, czemu o tym piszę, bo tak bym to ja zaplanował, ale jestem grudo tej basem, ej a ty dalej taka ładna jesteś praksyda do tej pory pamięć fotograficzna pamieta jak byłaś ubrudzona na swoich leginsach to takie smutne,,,,, upadłaś podczas biedu i pośladki ci się uprudziły to takie niesprawiedliwe czemu los chciał aby to właśnie cię spotkało, pozdrawiam tomuś, ps nie prostuj włosów, jeśli oczywiście to są twoje pasują do charakterystycznego uśmiechu tak pamięć mi wraca ale nie wiem na jak długo....

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  6 lutego 2017

pomszczę twoje leginsy, gdy bym był tam otarł bym cię wybacz że zawiodłem

praksyda
praksyda
  6 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeśli widziałaś film wiesz co widzą ludzie którzy by mieli umrzeć,

dowiem się pewnie przed śmiercią jak to będzie, co do filmów, to czasem niektóre mają dobry przekaz, ale życie po życiu, widzenie bliskich przed śmiercią i inne zjawiska paranormalne nie należą do moich głównych zainteresowań, może faktycznie cos jest, nie wiem...
Konto usunięte
Konto usunięte: upadłaś podczas biedu i pośladki ci się uprudziły to takie niesprawiedliwe czemu los chciał aby to właśnie cię spotkało, pozdrawiam tomuś, ps nie prostuj włosów, jeśli oczywiście to są twoje pasują do charakterystycznego uśmiechu tak pamięć mi wraca ale nie wiem na jak długo....


haha, zabawnyś, nie no nic nie zmieniam, zostaje nadal w lokach, nie targałam się po błocie dawno w sumie to pamięć masz dobrą.
praksyda
praksyda
  6 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: pomszczę twoje leginsy, gdy bym był tam otarł bym cię wybacz że zawiodłem


taa leginsy idzie wyprać, ale dziura na tyłku pozostała od drutów kolczastych, dosyć ze przetargali przez błoto, to pod drutami skurczybyki.
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  6 lutego 2017

zacerował bym ci ją spokojnie a co to za dziura, jak to się mówi ciasna ale własna, ciesz się że takową dziurke maszś a nie jakąś dziurę, a co tam się skórczy to wyjdzie w praniu w zależności od temperatury
a chciałem być pomocny ale ok jestes samolubna wiec miej swoją dziurkę i się nią ciesz

praksyda
praksyda
  6 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ok jestes samolubna


nie zaprzeczam.
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  6 lutego 2017

ranisz moje uczucia, okrutna kobieto

JozekZpolska
JozekZpolska
  6 lutego 2017

To, że to piekło wiem doskonale. Pewnie trwa już co najmniej kilkanaście lat. Dobrze, że do wielu rzeczy nie doszło :) W pewnym sensie czuję ulgę. :)

praksyda
praksyda
  6 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

ediit

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  6 lutego 2017

jak bede wyglądał jak klind istwód to poczujecie brudnego harego bo się nie myje

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.