Vaness123
Vaness123
  4 lutego 2017 (pierwszy post)

Chmmm....nie moze byc chlop i baba ?

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  4 lutego 2017

A nie powinnaś już dawno spać? Już dawno po dobranocce

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  4 lutego 2017

Jakie pytania już ludzie żądają. To tak jakby zapytać faceta czemu jest facetem.

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

Aleksandra7777
Aleksandra7777
  17 lutego 2017

Życie...Krótko i na temat d83dde03

JozekZpolska
JozekZpolska
  17 lutego 2017

To wbrew naturze człowieka, niby próbuje się to uzasadniać, że tacy się rodzą ale to nie prawda. Nie chcę ich oceniać, sam mam kolegę geja, nie nawracam go, jako człowieka szanuje, wydaje się być szczęśliwy. Zresztą samo okręślenie "lesby" jest obraźliwe z Twojej strony. Co sądzę na ten temat, to wystarczy na YT obejrzeć o. Adama Szustaka - homoseksualizm.

johnnydeeppp
Posty: 1 (po ~382 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
johnnydeeppp
  17 lutego 2017

Właśnie ich oceniasz pisząc że to wbrew naturze a niby skąd to wiesz co jest wbrew a co nie.?Jestes profesorem w tej dziedzinie? Jestem hetero i kiedyś paplalem tak jak ty ale gdy zacząłem czytać na ten temat nabrałem tolerancji i uważam ze to normalne po prostu sa inni niż ja dz Ty ale dla nich my też jesteśmy inni. Ale żeby to zrozumieć trzeba trochę wyobraźni

JozekZpolska
JozekZpolska
  17 lutego 2017
po prostu opieram się na słowie Bożym, Jezus potępiał takie związki. Nie oceniam człowieka, ale zło trzeba nazwać po imieniu. Jestem marnym głupcem od ocen jestem ostatni. Ten kolega jak go obserwuje ma przyjaciół, swojego partnera i wydaje się wieść ciekawe życie. Może to tylko fasada, a w głębi czuje się nieszczęśliwy? Tego niewiem, nigdy nie zadałem mu tego pytania, a odwagi mi brakuje. Piszesz o tolerancji, zło też trzeba tolerować? Dziwne, że nie odniosłeś się do pogardliwego odniesienia autora tego tematu, mianowicie "lesby" to stwierdzenie pogardliwe, a jakos to Ci nie przeszkadza. Ja bym nigdy tak nie nazwał drugiego człowieka.
JozekZpolska
JozekZpolska
  17 lutego 2017

Gdybyś wiedział, że Twój brat idzie na zatracenie, nie przestrzegłbyś go? Czy nadal obstawiał przy swojej "tolerancji"?

JozekZpolska
JozekZpolska
  17 lutego 2017

Gdybyś miłował swoją siostrę/brata to ostrzegłbyś Go przed wiecznym zatraceniem, a nie stał i przyglądał się jak zmierza ku "pięknej" katastrofie, to jest prawdziwa miłość, a nie poklepywanie po plecach, że jest wszystko dobrze.

KrzysiekCh45
KrzysiekCh45
  17 lutego 2017

po co mieszac w to Pana. to czysta ewolucja. jest tak wsrod ludzi jak rownież i zwierzat. jesli dorosli tak chcą to czemu prezydent Bieron nie moze byc z tym z kim chce.. czlowiek to człowiek, reszta to polityka

IwonkaWysocka
IwonkaWysocka
  17 lutego 2017
d83dde04hahaha
niezalezna
niezalezna
  17 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: po co mieszac w to Pana. to czysta ewolucja. jest tak wsrod ludzi jak rownież i zwierzat. jesli dorosli tak chcą to czemu prezydent Bieron nie moze byc z tym z kim chce.. czlowiek to człowiek, reszta to polityka


Pod warunkiem, że nie będzie swoich "upodobań, fascynacji i skłonności"przenosił do polityki, co niestety robi
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  17 lutego 2017

A co gej nie może być politykiem? Lesba za to może.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  17 lutego 2017

Na lesbijki to by większość chętnie popatrzała.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niezalezna
niezalezna
  17 lutego 2017

Chyba nie zauważyłeś tego, że w poście powyżej padło konkretne nazwisko i do niego się odniosłam. Zapewniam cię, że gdyby padło nazwisko kobiety, mój stosunek do tego byłby taki sam.

Ps

I co im z patrzenia? popatrzyć, oko pocieszyć i na dobranoc oblizać się i obejść smakiem :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.