fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  3 stycznia 2017 (pierwszy post)

Kto bawił lub próbował otworzyć czakry?

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

DuchPastwisk
Posty: 47 (po ~97 znaków)
Reputacja: 28 | BluzgometrTM: 4
DuchPastwisk
  3 stycznia 2017

stawiam, że donguralesko :D :D :D

JozekZpolska
JozekZpolska
  4 stycznia 2017

Ja w to nie wierzę, ale schizofrenicy tak mają, że wierzą w duchowość. NP sam osobiście wybrałem wiarę w Boga.

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  4 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja w to nie wierzę, ale schizofrenicy tak mają, że wierzą w duchowość. NP sam osobiście wybrałem wiarę w Boga.

A ja troszkę odwrotnie,
Takie nasze życie magiczne ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

JozekZpolska
JozekZpolska
  4 stycznia 2017

dla mnie to przeklenstwo

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  4 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie to przeklenstwo

Dla mnie już powoli też , trochę to męczy

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

JozekZpolska
JozekZpolska
  4 stycznia 2017

choroba jest konsekwencja grzechu

DuchPastwisk
Posty: 47 (po ~97 znaków)
Reputacja: 28 | BluzgometrTM: 4
DuchPastwisk
  8 stycznia 2017

Gościu obnosisz się z wiarą w Boga i kupujesz płyty Gedza? :DDD Wiesz o czym on nawija? d83dde02

AnhTuanNguyen
AnhTuanNguyen
  9 stycznia 2017

czakr sie nie otwiera, gdyby byla zamknieta i nie pracowala to bys umarl, moze byc jedynie slabo funkcjonujaca

Avatar użytkownika FoxMulderrFoxMulderr
Posty: 10 (po ~312 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 14
FoxMulderr
  9 stycznia 2017

- "sam osobiście wybrałem wiarę w Boga."
- "A ja troszkę odwrotnie,"

No cóż. "Kto nie wierzy w Boga uwierzy we wszystko". A później Janusze i Grażyny piszą po fejsbukach, że Kościół to, tamto i jest be, a wieczorami i nocami dzwonią po różnych wróżbitach Wiesławach :))

AnhTuanNguyen
AnhTuanNguyen
  10 stycznia 2017

Moze nie bede tutaj wnikal w kwestie wiary, lecz na przykladzie podrozy ziesmkich sprawdza sie uklad newtona, lecz w kosmosie to sie nie sprawdza, tutaj stosuje sie uklad keplera. Z tymi czakrami powiedzialbym nawet ze to fizyka ktorej sie nie za jeszcze.

BosoTancze
BosoTancze
  16 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja w to nie wierzę, ale schizofrenicy tak mają, że wierzą w duchowość. NP sam osobiście wybrałem wiarę w Boga.


A wiara w Boga nie wiąże się z duchowością? W powietrzu czuję unoszącą się hipokryzję.
Medytacja polega na oczyszczeniu umysłu z negatywnych emocji, wyrównuje oddech, poprawia pamięć etc.
A poza tym dlaczego ludzie zamiast zainteresować się danym tematem od razu go negują? Czy to strach przed poznaniem czegoś nowego, czy po prostu zwykła ignorancja?
JozekZpolska
JozekZpolska
  16 stycznia 2017

NIe hipkoryzja to domena demonów:) Oni by nawet Bogu nie zaufali a to prawda, sprawiedliwosc, miłość, Czyli coś czego nigdy oni nie poznaja i nie zaznają :)

BosoTancze
BosoTancze
  16 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: NIe hipkoryzja to domena demonów:) Oni by nawet Bogu nie zaufali a to prawda, sprawiedliwosc, miłość, Czyli coś czego nigdy oni nie poznaja i nie zaznają :)


Poznali tylko wkroczyli na ścieżkę ciemności, kłamstwa, rozkoszy, upadlania itp. ale w zamian musieli dać jedno...swoją duszę...demony to przecież upadłe anioły :)
JozekZpolska
JozekZpolska
  16 stycznia 2017

Demony to demony, kłamtswo. bluznierstwo. wystepek zbrodnia, watpie aby tak zly człowiek urodził sie jak demon. Jest oszusta, wichrzycieclem, może udawać dobro, ale jest zły i śmierdzi:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.