BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  12 lutego 2016 (pierwszy post)
Forum Hydepark jest działem dostępnym dla każdego użytkownika serwisu, który ukończył 16 rok życia. Poruszane tu mogą być wszelkie tematy - za wyjątkiem tych, dla których zostały stworzone odpowiednie działy na forum .

Kilka Ważnych Zasad – przeczytaj zanim założysz nowy wątek / dodasz posta:

1. Zanim założysz temat upewnij się, że: - nie pasuje on do tematyki pozostałych działów - podobny nie pojawił się w ostatnim czasie (sprawdź przynajmniej pierwszą stronę z listą tematów)

2. Zabrania się reklamowania swojego profilu, grupy, itp. oraz innych stron www

3. Zabrania się spamowania

4. Zabrania się podawania jakichkolwiek danych kontaktowych, nie tylko w treści postów, ale także w podpisach pod postem

5. Zabrania się obrażania / wyśmiewania innych użytkowników i prowokowania ich do kłótni. Masz prawo do wyrażenia swojej opinii i nie zgadzania się z opinią innego użytkownika – wyraź swoje zdanie w kulturalny sposób

6. Zabrania się wstawiania treści erotycznych, brutalnych lub w jakikolwiek sposób niezgodnych z polskim prawem

7. Zabrania się omijania bluzgometru oraz nabijania postów poprzez dodawanie odpowiedzi, które nic nie wnoszą do tematu

8. Bądź tolerancyjny wobec wszystkich. Osoba innej narodowości, wyznania, orientacji seksualnej, czy innego koloru skóry, ma prawo tu przebywać i wyrażać swoje poglądy

9. Temat wątku ma być zgodny z jego zawartością! Ma informować, czego dotyczyć będzie dyskusja.

10. Zabrania się publikowania zrzutów ekranu z rozmów z innymi użytkownikami, moderatorami, FP i FT - nawet zasłaniając miniatury i loginy rozmówców. Publikacja zrzutów z profili użytkowników, a także innych stron również nie jest dozwolona.

FT/FP ma prawo zamknąć temat - który nic nie wnosi w życie działu bez podania przyczyny.
PF/FP/FT ma prawo przenieść temat - który został założony na nieodpowiednim dziale Forum.
PF/FP/FT ma prawo zablokować użytkownika, stosując jedną z form : Ban na 1h, 24h, 3 dni, 7 dni, 14 dni, 30 dni.
W przypadku notorycznego łamania Regulaminu może dojść do całkowitej blokady profilu.


Jeżeli jesteś świadkiem niestosownego zachowania oraz łamania zasad na tym forum, pisz na PW: -
Forum Przyjaciele -
Fotka Przyjaciele
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.