KiniaNowacka
KiniaNowacka
  10 lipca 2019 (pierwszy post)

Ktoś pogada coś doradzi 😅👌❤️

oam
oam
  11 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś pogada coś doradzi
Po tytule tematu jak i treści posta śmiem twierdzić, że malujesz. Jeśli chcesz zaczerpnąć zdania innych, pierw musisz coś tutaj dodać by inni mogli ocenić i coś doradzić. :)
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

Proporcje słabe, wręcz karykaturalne. Światłocienia też jeszcze nie ogarniasz, ale sama kreska wygląda na pewną.
Jak chcesz rady to ćwicz więcej.
Wybierz jeden rysunek i morduj go w kółko za kazdym razem zmieniając odrobinę.
I kup sobie podręcznik.
Proporcje to podstawa podstawy.

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  16 lipca 2019

nie będę się wypowiadać na temat czegoś na czym się nie znam... :) ale rady
silentiumuniversi wydają się dobre :D

GRADEK83
GRADEK83
  27 lipca 2019

Obserwacja otoczenia oraz kreatywność to klucz do własnego JA. Tak wiec wyobraźnia niech będzie twoją inspiracją nie idź w komercję daj coś od siebie. I pamiętaj o symetri bez niej zginiesz w mnogości kopi kopi.

GRADEK83
GRADEK83
  27 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Po tytule tematu jak i treści posta śmiem twierdzić, że malujesz.

Mój ty Szerloku XD
oam
oam
  27 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Obserwacja otoczenia oraz kreatywność to klucz do własnego JA. Tak wiec wyobraźnia niech będzie twoją inspiracją nie idź w komercję daj coś od siebie. I pamiętaj o symetri bez niej zginiesz w mnogości kopi kopi.
Czy również malujesz? :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój ty Szerloku XD
d83dde0d zawsze i wszędzie Twój Szerlock będzie XDDD

:ziober2:
GRADEK83
GRADEK83
  28 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy również malujesz? :D

Kiedyś próbowałem ale marnie mi szło tak więc talentu w sobie takowego niestety ale nie odkryłem.... gadanie bredni że można się rysowania nauczyć to tak jak to że śpiewać każdy może trochę bardziej lub gorzej tylko nie zawsze tego kogoś da się słuchać.
To tak jak z geniuszami nie można się stać geniuszem ucząc się bo każdy z nas się uszy i jakoś geniuszem nie zostaje na to składa się moim zdaniem ogrom przeżytych żyć i to nie tylko na naszej planecie bo to było by przez stwórcę nie sprawiedliwe jak by życie w tylu bilionach gwiazd było tylko na zapyziałej ziemi.
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze i wszędzie

Trzymam za słowo XD
oam
oam
  31 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś próbowałem ale marnie mi szło tak więc talentu w sobie takowego niestety ale nie odkryłem
Szkoda, że przestałeś.. To praktyka czyni mistrza, pamiętaj o tym! W malarstwie jest o tyle dobrze że jest wiele technik, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś idealnego. Możliwe, że po prostu kredka, ołówek czy pędzel nie jest dla Ciebie. Właściwie to czym i na czym, w jaki sposób próbowałeś odnaleźć w sobie Picassa? :D
Konto usunięte
Konto usunięte: gadanie bredni że można się rysowania nauczyć to tak jak to że śpiewać każdy może trochę bardziej lub gorzej tylko nie zawsze tego kogoś da się słuchać.
Śpiewanie, oh totalnie mi nie wychodzi. Niby można chodzić na lekcje śpiewu, ćwiczyć swoje struny głosowe z odpowiednimi osobami, ale czy to w praktyce działa, czy się sprawdza? Ciężko jednoznacznie stwierdzić, musiałabym usłyszeć porównanie przed i po lekcjach, ale kilku osób. Osobiście uważam, że jeśli ktoś nie ma dobrego słuchu i nie potrafi śpiewać to tak mu zostanie, a co do malowania.. Można ćwiczyć rękę (bez skojarzeń d83dde1d), ale tak jak napisałam, każdy jest dobry w czymś innym. Ja osobiście lubię akwarele oraz impast, choć kredki i ołówki do rysunków jak najbardziej mam, w wielu egzemplarzach, w tym również kredki akwarelowe, używam bardzo chętnie. Jeden będzie wolał grataż a drugi węgiel. Nie o naukę chodzi a o odnalezienie w sobie tego co nam najbardziej odpowiada. :-)
Konto usunięte
Konto usunięte: To tak jak z geniuszami nie można się stać geniuszem ucząc się bo każdy z nas się uszy i jakoś geniuszem nie zostaje na to składa się moim zdaniem ogrom przeżytych żyć i to nie tylko na naszej planecie bo to było by przez stwórcę nie sprawiedliwe jak by życie w tylu bilionach gwiazd było tylko na zapyziałej ziemi.
Jeśli ktoś od dziecka nie ćwiczy swoich półkuli to na starość może sie tylko podrapać. Poza tym, to raczej jest uwarunkowane genetycznie.
Odstawiłam malarstwo gdy zaczęłam chodzić do liceum, straciłam zapał, choć zapach farb olejnych wciąż wywołuje uśmiech na mojej twarzy (wiem, sick, przecież dla innych to smród). :-)
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzymam za słowo XD
Dobrze. :D Ale nie będzie mnie 1-6 :-( Wytrzymasz? :D
GRADEK83
GRADEK83
  31 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Właściwie to czym i na czym, w jaki sposób próbowałeś odnaleźć w sobie Picassa? :D

W rysunku technicznym XD
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie o naukę chodzi a o odnalezienie w sobie tego co nam najbardziej odpowiada. :-)

Koleżanka z kamerek Nimrodel własnie cos takiego w sobie odkryła nie uczyła się rysować zaczęła rysować i wychodziło jej to no i wiadomo im więcej rysowała efekty były coraz lepsze.
Konto usunięte
Konto usunięte: Odstawiłam malarstwo gdy zaczęłam chodzić do liceum, straciłam zapał, choć zapach farb olejnych wciąż wywołuje uśmiech na mojej twarzy

Pamiętam jak w starym bloku dom 6 rodzinny wchodziłem do piwnicy a tam w jednej z piwnic sąsiad miał mały warsztat i często coś majsterkował i używał rozpuszczalników.... do końca życia nie zapomnę tego specyficznego zapachu zawsze wchodząc do piwnicy głęboko się zaciągałem tą wonią XD
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze. :D
Panie bobrze XD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.