Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  22 maja 2019 (pierwszy post)

Moje Hobby pozycjonowanie portalów na wysoką czołówkę top10 oraz programowanie.

Jakby nie patrząc teraz powstaje pełno nowych portali serwisów www ale to mała kropka w necie której nie widać.
Poszukuję chętnych do pomocy przy tworzeniu portalu a w szczególności znajomości pozycjonowania. Wiadomo że stworzenie portalu o danej tematyce to pestka ale wyreklamować go to sztuka w której kwota może sięgać bardzo wysoko.

Ja ogólnie pozycjonuje już 4 lata potrafię co nie co i cały czas się uczę oraz czytając dużo materiałów oraz opinie w necie.
Algorytm Google cały czas jest modyfikowany co za tym idzie że trzeba cały czas monitorować efekty w necie.

Kiedyś jeszcze jak miałem 25 lat postanowiłem zacząć kurs pozycjonowania za którego zapłaciłem majątek nie mówiąc że rozbiłem swoją ładną skarbonkę :D

Jeśli znajdzie się w portalu specjalista który udowodni mi że potrafi więcej niż ja z chęcią przygarnę go w swoje progi i ugoszczę jak KRÓLA Lorda :D Ps. Pełne zakwaterowanie na czas nieokreślony :D

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  25 maja 2019

Robert co za portal piszesz?

Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  25 maja 2019
PP01
PP01: Robert co za portal piszesz?


W profilu mam linka do portalu

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  25 maja 2019

To jest jakaś gotowa platforma czy sam pisany firmware?

PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  25 maja 2019
RobertR
RobertR: PP01: Robert co za portal piszesz?W profilu mam linka do portalu


Troszkę za dużo tego wszystkiego na raz moim zdaniem...

Ja bym się skupił na jednej tematyce i pociągnął ja do perfekcji

Kiedyś od podstaw pisałem portal typu fb toooona godzin kodowania zaczynajac od ochrony spamu przy wysyłania wiadomości
Po rozbudowany czat node.js

Niestety awaria dysku a raczej miks Windows mac pokrzyżowała plany :/
PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  25 maja 2019

Jeśli ktoś by się pojawił zalapany do zrobienia czegoś podobnego to jestem w stanie zainwestować trochę własnego czasu...
Posiadam dość mocny dedyk który wystarczy na początek domena dwuliterowa i można działać :)

Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  27 maja 2019

To jest gotowa platforma z dołączeniem własnych skryptów oraz modyfikacją pod siebie.
Stoi to na dużym dedyku sponsorowanym na ovh

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  27 maja 2019
PP01
PP01: RobertR: PP01: Robert co za portal piszesz?W profilu mam linka do portaluTroszkę za dużo tego wszystkiego na raz moim zdaniem... Ja bym się skupił na jednej tematyce i pociągnął ja do perfekcji Kiedyś od podstaw pisałem portal typu fb toooona godzin kodowania zaczynajac od ochrony spamu przy wysyłania wiadomości Po rozbudowany czat node.js Niestety awaria dysku a raczej miks Windows mac pokrzyżowała plany :/


Myślałem kiedyś o napisaniu własnego ale samemu nie ma sensu za dużo pracy a brak czasu. Może jakbym wygrał w totka to bym czas znalazł :D
A tutaj mam kod na dłoni i mogę z nim robić co mi się zapragnie :) Dodatkowo mogę sobie moduły pisać i sam wklepywać do cms-a ;)

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.