dani1989
Posty: 1 (po ~224 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
dani1989
  10 marca 2017 (pierwszy post)

Witam chciałbym podzielić się z wami przepisem na smaczną pizzę:)
Sposób przygotowania znajdziecie na moim kanale:)
https://www.youtube.com/watch?v=xaI5rUAfoMI&t=2s

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  14 marca 2017

hahaha.... przeczytałem tylko skład na ciasto i już wiem, że ta pizza wcale nie ma prawa wyjść :D Ja nad idealnym ciastem walczyłem może z 20 razy. W domu już mieli dosyć pizzy i wręcz nie chcieli mnie dopuszczać do kuchni ;)
Napiszę tylko, że ciasto na pizze musi być indywidualne a nie robione z jakiś stron kucharzy ;)

annalii
annalii
  26 marca 2017

Żeby zrobić dobrą pizzę trzeba włożyć w to dużo pracy i serca nie trzeba szukać z Internetu samemu można zrobić super pizzę i pokazać innym ze coś potrafisz

annalii
annalii
  28 marca 2017

Pizza

annalii
annalii
  28 marca 2017

2 szklanki mąki
1 paczkę suchych drożdży
2 łyżki oleju
pół szklanki ciepłej wody
2 łyżki przecieru pomidorowego
A na farsz:
1 paprykę
1 cebulę
100 g pieczarek
2 pomidory
groszek konserwowy

annalii
annalii
  28 marca 2017

Wszystkie przepisy na pizzę zaczynają się od przygotowania ciasta. Zmieszaj mąkę z drożdżami, dodaj wodę, olej i szczyptę soli. Zagnieć ciasto i zostaw do wyrośnięcia.

annalii
annalii
  28 marca 2017

To prosty przepis na pizzę więc się nie stresuj. Jeśli ciasto podwoiło już objętość, podziel je na dwie równe części i i rozwałkuj. Połowę każdej z części posmaruj przecierem pomidorowym.

annalii
annalii
  28 marca 2017

Pora na dodatki do pizzy. Pokrój warzywa, a następnie ułóż je na posmarowanym przecierem cieście.

annalii
annalii
  28 marca 2017

Domowa pizza już prawie gotowa. Dopraw ją tylko ziołami prowansalskimi i oregano.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.