Misha
Misha
  18 lipca 2014 (pierwszy post)

Wiem za każdy ma inny gust i pasują mu inne smaki ale mamy lato i przydałoby się stworzyć jakieś fajne orzeźwiające koktajle lub lemoniady . Niestety ostatnio jak połączyłam arbuza z melonem to wyszedł taki szajs ze szkoda było tego melona .
Dlatego mam do was pytanie . ;)

Jakie 2-3, tanie (arbuz,truskawki,banan ...) owoce można wrzucić do blendera i zrobić z nich coś naprawdę dobrego z odrobina lodu ?

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  20 lipca 2014

Wyciśnij sok z arbuza, zamroź go przez noc. Drugiego dnia roztrzaskaj zmrożony sok, włóż do blendera i zmiel. Do tego zmiksowany w blenderze banan z odrobiną soku z ananasa, oraz truskawki tylko lekko zmiażdżone tłuczkiem lub widelcem. Myslę że powinno być dobre:P

Ja na lato robię sobie Drinka energetycznego ;) Robię to w pokalu 0,5l.
Do pokala wsypuje płaska łyżkę kawy rozpuszczalnej, zalewam !!! POWOLI !!! PepsiMax, następnie lekko mieszam. Można nie wlewać do pelna Pepsi tylko dodać kostki lodu, aby było jeszcze bardziej zmrożone. UWAGA!!!! Przy zbyt szybkim wlewaniu pepsi powstaje tylko i wyłącznie piana, a że my chcemy to pić a nie jeść, to ja wlewam pepsi przez mały lejek do którego mam przyczepiony wężyk spożywczy, aby pepsi była wlewana od dołu i się nie mieszała zbyt szybko w kawą.

Postawia to na nogi lepiej niż litr kawy!!! Więc radze jednego góra 2 dziennie!!!

Mrukowski
Mrukowski
  20 lipca 2014

zalać to wszystko spirytusem i poczekać aż się przegryzie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.