agaciaa
Posty: 3 (po ~291 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
agaciaa
  23 marca 2014 (pierwszy post)

Hej, co o tym sądzicie?d83dde0f
czytałam rożne fora na ten temat, opinie, mysle bardziej o aqua slim, duzo osob wypowiada sie, ze troche pomaga, pijąc to kilka osob straciło 2kg w ciagu 1,5tyg. Oczywiście nic bez wysiłku fizycznego i odpowiedniej diety:) Chcialabym to potraktowac jako taki mały wspomagaczd83dde1d rozpuszcza sie saszetke na około 1,5 litra wody, i pije podczas calego dnia:) dziewczyny, probowalyscie?

patryk239555
patryk239555
  23 marca 2014

Post był chyba kierowany do kobiet, jednakże widząc zerowe zainteresowanie tym tematem postanowiłem odpowiedzie na zadane przez Ciebie pytanie. Podobno wiara czynie cuda, ale czy do końca? z takimi "saszetkami" podobnie jest jak np. z reklamowanym przez Mango pasem Vibro Action, który reklamowany jest przez weteranów siłowni. Jak to się mówi, bez pracy nie ma kolaczy, dlatego też jakieś śmieszne wytwory syntezy chemicznej raczej mijają sie z celem. Żywność, która ma pomóc nam w zrzuceniu wagi wcale nie musi byc zdrowa! Promowane tak kotlety sojowe (chodzi mi o gotowe w dziale ze zdrową zywnością) są tak naprawdę bardziej niezdrowe od popularnego mielonego, a to poprzez dodawania e-numbers :). Drugą ważną sprawą jest czas! Potrzeba go duzo aby osiagnąć pożądany efekt. Dlatego tez nie mozna niczego na siłe! Dajmy organizmowi czas aby przyzwyczaił się do nowego stylu :P Po trzecie (prawie jak za czasów gimnazjalnych w rozprawce) duża aktywnośc fizyczna :) cwicz systematycznie, a zadne dziwne wynalazki wspólczesnych inzynierów nie będą Ci wcale potrzebne :P Jezeli masz jakiekolwiek pytania to prosze psiac do mnie na prywatną wiadomosć. Pozdrawiam :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 marca 2014

Gdyby magiczne saszetki faktycznie cos dzialaly, to by na swiecie nie bylo grubych osob.

Trzymajac diete i cwiczac bohaterki tych postow ktore czytalas i bez zadnych aqua slimow stracilyby taka sama wage.

ps. pij sama wode (1.5 litra w dodatku do tego, co normalnie pijesz) i zoabczysz, ze bedziesz mniej glodna.

Konto usunięte
Konto usunięte: Promowane tak kotlety sojowe (chodzi mi o gotowe w dziale ze zdrową zywnością) są tak naprawdę bardziej niezdrowe od popularnego mielonego, a to poprzez dodawania e-numbers :)


tak nie do konca - jezeli porownujesz je do tak samo gotowych mielonych z supermarketow to i tak sa lepsze, bo gotowe mielone w supermarketach zawieraja czasem takie rzeczy, po ktorych ma sie koszmary :) a jak ma sie czas zrobic samemu mielone w domu to powinno sie moc ten sam czas tez poswiecic na przygotowanie samemu kotleta sojowego :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.