TROLLOLOLOLOLOLOL
Posty: 499 (po ~573 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 1865
TROLLOLOLOLOLOLOL
  1 lipca 2013 (pierwszy post)

Kupiłem dzis tackę habanero i jest baardzo ostra , nie da sie jej zjesc na szybko a nie chce zeby sie zepsuła . Szukam przepisów w ktorych mogl bym ją wykorzystać , jakies sosy , dania obiadowe . Dobrze by było jesli byly by dietetyczne .

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10x, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego!

styka51
styka51
  2 lipca 2013

Na internetach piszą:
Zastosowanie: pokrojona używana do sals, zup, gulaszy i sałatek. Szczególnie nadaje się do marynat, wszelkich dań kuchni karaibskiej i meksykańskiej, barbecue i steków. Najbardziej zatwardziałym kulinarnym smakoszom polecany jest sos zrobiony z papryki habanero oraz ziaren świeżego pieprzu. Nawet dla największych miłośników oceanicznej kuchni będzie to niezapomniane przeżycie. Chilli Habanero wchodzi w skład najostrzejszych sosów i dodatków, zmielona dodawana jest do przyprawy chilli. Wyprodukowano także specjalną odmianę sosu Tabasco - "Tabasco Brand Habanero Pepper Sauce". Jest to absolutnie niezbędna pozycja w kuchni gastronomicznych ryzykantów. Receptura podobna do sosów Jamajskich, w skład której wchodzą mango, papaja, banany oraz imbir, sprawia iż w pierwszej chwili kusi owocowym smakiem i aromatem, aby za chwile rozpalić w nas wulkaniczny ogień.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  9 lipca 2013
TROLLOLOLOLOLOLOL
TROLLOLOLOLOLOLOL: Kupiłem dzis tackę habanero i jest baardzo ostra , nie da sie jej zjesc na szybko a nie chce zeby sie zepsuła . Szukam przepisów w ktorych mogl bym ją wykorzystać , jakies sosy , dania obiadowe . Dobrze by było jesli byly by dietetyczne .

swietnie sprawdza sie w pizzy ;) :zakochany:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.