sqarzi
sqarzi
  20 lutego 2013 (pierwszy post)

Bardzo zaintrygowało mnie ostatnie przeżycie otóż
......chciano poczęstować mnie zupą - CZARNINA ...
(zupa z krwi np. gęsi ale można zrobić z kury i królika ) inaczej czarna polewka myślę się nikomu nie narażę z tym tematem ale dla mnie ta zupa jest obrzydliwa , no i jak do tego się ma wegetarianizm ? A pytanie skąd taka zupa d83dde28 pochodzi jej historia ? I czy znacie bardziej coś obrzydliwszego prócz tej zupy i zabijania koni ?

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  20 lutego 2013

Słyszałem o tym, ale nie miałbym ochoty skonsumowaćd83ddc47

Konto usunięte
Konto usunięte: A pytanie skąd taka zupa

Jest to Polska zupa, więc mamy się czym pochwalić.

Konto usunięte
Konto usunięte: I czy znacie bardziej coś obrzydliwszego prócz tej zupy

Oczywiste, że tak.
:mrgreen:
styka51
styka51
  21 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no i jak do tego się ma wegetarianizm ?


A jak wegetarianizm ma się do schabu czy pieczonego kurczaka?
Durne pytanie.
Kaszanka też jest z dodatkiem krwi -,-

Konto usunięte
Konto usunięte: I czy znacie bardziej coś obrzydliwszego prócz tej zupy i zabijania koni ?

Od czerniny owszem, od zabijania koni...nie bardzo.
sqarzi
sqarzi
  22 lutego 2013

hm no ale co to za ludy wymyśliły zupę z krwi ludożercy d83dde04

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: I czy znacie bardziej coś obrzydliwszego prócz tej zupy i zabijania koni ?

Osmarkalam sie.
Co jest obrzydliwego w zabijaniu koni? Myslisz ze sa niesmiertelne czy jak, nigdy sie nie zestarzeja i nigdy nie trzeba bedzie ich uspic?

Co do zupy - co kto lubi, jak dla mnie to jest faktycznie obrzydliwa, ale mam daleka rodzine, co sie ja zajada :zabawa:
Zdradze Ci sekret - kaszanka to dokladnie to samo - krew zwierzecia wymieszana z ryzem czy innym paproctwem.
Konto usunięte
Konto usunięte: no i jak do tego się ma wegetarianizm ?


wegetarianizm jest przeciwko zabijaniu zwierzat i uzywaniu ich cial jako pozywienia, wiec jak myslisz sie ma :ninja:
T1980r
T1980r
  23 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: pochodzi jej historia ? I czy znacie bardziej coś obrzydliwszego prócz tej zupy i zabijania koni ?


Anna Grodzki?
sqarzi
sqarzi
  24 lutego 2013

wiem to mi podchodzi pod satanizm , tak oni to praktykują rytualne picie krwi zwierząt by przybrać moc d83dde04

Pandos
Pandos
  24 lutego 2013

Kiedyś ta zupa była symbolem:P. Z tego co pamiętam jeśli rodzina nie godziła się na wybranka ich córy to dawano mu właśnie czarną polewkę;p.

boniwinter
boniwinter
  1 marca 2013

zman ta zupe, ale tylko z opowiesci w mojej rodzinie nigdy nie byla podawana i ngdy jej nie jadla d83dde37

Konto usunięte
Konto usunięte: I czy znacie bardziej coś obrzydliwszego prócz tej zupy

grillowane szczury, ktore widzialam w Tajlandii...to bylo strasznie obrzydliwe i nie wiem jak czlowiek bylby glodny...odchodzila cala ochota na jedzenie bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Alensztajn
Alensztajn
  2 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo zaintrygowało mnie ostatnie przeżycie otóż ......chciano poczęstować mnie zupą - CZARNINA ...
No i co w tym takiego intrygującego, bo nie rozumiem.. Dobra zupa ;)
modnisia01
modnisia01
  5 marca 2013

czernina... jak juz to z kluskami ziemniaczanymi, tymi szarymi ;d z makaronem niee... ;d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.