ania123zyntek185
Posty: 33 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ania123zyntek185
  28 lipca 2012 (pierwszy post)

macie dobre przepisy ale na malo kaloryczne dania najlepiej cos z gotowanego miesa albo ryb gotowanych

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 lipca 2012
ania123zyntek185
ania123zyntek185: gotowanego miesa albo ryb gotowanych


:haft:

kup sobie grilla od np. georga foremana i na nim grilluj, bedzie tak samo nisko kalorycznie jak przy gotowaniu a bedzie dobrze smakowac.
+ dobra patelnia i bedziesz mogla sobie na niej smazyc bez uzywania oleju.

co do niskokalorycznych dan to nie wiem jakie smaki lubisz, wiec wedle upodobania poszukaj sobie w googlach.

slodycze/ciasta itp zastap np. marchewka czy jablkiem i ogolnie, wylicz sobie ile kalorii spalasz dziennie i jedz ich mniej, to schudniesz.
asexualna
asexualna
  28 lipca 2012

Fajne są grillowane kotleciki z łososia i białka jajka. Tylko oczywiście trzeba się ruszać przy okazji.

kkowalis
kkowalis
  9 sierpnia 2012

5 posiłków dziennie, nieważne co. Byle nie słodyczy. Posiłki małe. Wystarczy.
A nie katować się jakimiś dietami :)

MuyBueno
MuyBueno
  11 sierpnia 2012
ania123zyntek185
ania123zyntek185: macie dobre przepisy ale na malo kaloryczne dania najlepiej cos z gotowanego miesa albo ryb gotowanych

sfd.pl dział odchudzanie
Albo napisz tam do : Koniu 151

On Tobie pomoże.
lnez
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 5
lnez
  17 sierpnia 2012

Ja radziłabym jeść o połowe mniej tego co jadłaś :P np. zamiast całej zapiekanki zjedz pół itd. przynajmniej na początek no i staraj się jeść zdrowo, ale nie tak od razu tylko powoli się przyzwyczajaj do zdrowych rzeczy, bo jak będziesz odmawiać sobie wszystkiego to prędzej czy później dieta pójdzie w kąt :P Powodzenia.

Jedyne,co mnie tutaj jeszcze trzyma-to jest przyciaganie ziemskie.

shingam
shingam
  21 sierpnia 2012

Warzywa, razowe pieczywo, rower, basen i voila :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.