ArchitektUmyslu
Posty: 553 (po ~423 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
ArchitektUmyslu
  26 marca 2012 (pierwszy post)

Jak w temacie znacie podobne strony do doradcasmaku. Może znacie coś lepszego?

Dobrze, by strona miała możliwość wyszukania rodzaju kuchni i dało się wyszukać przepisy na potrawy po wpisaniu produktów jakimi dysponujemy.

Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami!
Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, religie niszczą duchowość.

Winterfell
Winterfell
  27 marca 2012

Znam tylko alicja-w-kuchni.blogspot.com

Wiem, że nie tego szukasz, ale to blog pewnej przemiłej, byłej forumowiczki i musiałam.:ninja:

ArchitektUmyslu
Posty: 553 (po ~423 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
ArchitektUmyslu
  27 marca 2012
Winterfell
Winterfell: Wiem, że nie tego szukasz

Rzeczywiście na stronce widzę przeważnie ciasta i ciasteczka, a to ostatnio z trudem omijane przeze mnie pokusy.

Przepis na lasagne z dynią i warzywami wyśmienity, aż gdzieś sobie rzucę nasiona dyni, może coś urośnie. Pewnie też wypróbuje tego wygląda świetnie:
http://alicja-w-kuchni.blogspot.com/2010/01/szybki-omlet-warzywny.html
http://alicja-w-kuchni.blogspot.com/2010/08/omlet-ziemniaczano-cukiniowy.html

Winterfell
Winterfell: ale to blog pewnej przemiłej, byłej forumowiczki i musiałam

Byłej? ... Znaczy nie ma już tutaj profilu? Czy to ta pani ze zdjęcia na dole strony z opisem "tak podjadam w kuchni :)"?

Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami!
Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, religie niszczą duchowość.

UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  28 marca 2012

amuamu.eu

Znalazłam jakiś czas temu, może nie ma tam jeszcze tysiąca przepisów, ale właśnie jest wyszukiwarka gdzie po wpisaniu produktu wyświetlają się przepisy i dość klarownie podzielone działy. Są tam potrawy wyglądające bardzo smacznie.

I dużo banalnych do wykonania dla takiej kuchennej "łamagi" jak ja. :ninja:

Belfegor666
Belfegor666
  28 marca 2012
www.rotten.com
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  28 marca 2012

Rotten? Eee, to już wolę:

Belfegor666
Belfegor666
  28 marca 2012
http://vomito.pl/2009/01/sloik-w-dupie/
przepis na poćwiartowany zad:ninja:
Winterfell
Winterfell
  28 marca 2012
ArchitektUmyslu
ArchitektUmyslu: Przepis na lasagne z dynią i warzywami wyśmienity, aż gdzieś sobie rzucę nasiona dyni, może coś urośnie. Pewnie też wypróbuje tego wygląda świetnie:

Wlasnie zerkam i te omlety aż wyprobuje wkrotce! :D Dawno nie zaglądalam :)

ArchitektUmyslu
ArchitektUmyslu: Byłej? ... Znaczy nie ma już tutaj profilu? Czy to ta pani ze zdjęcia na dole strony z opisem "tak podjadam w kuchni :)"?

Byłej, Tak to Ona. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.