Zadziora
Zadziora
  27 maja 2011 (pierwszy post)


Planuję ją jutro upichcić. Nie wiem czy z samym koperkiem, czy z kiełbaską i pomidorami. Macie jakieś swoje przepisy? :)
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  27 maja 2011

Kiełbaska, koperek, odrobiną ketchupu i jest git :P

Zadziora
Zadziora
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiełbaska, koperek, odrobiną ketchupu i jest git :P

Albo dam koncentrat, albo pomidory;p w sumie leżą i zaraz gnić zaczną, a kupiłam jakieś śliwkowe za 7zł :crylol:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  27 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Albo dam koncentrat, albo pomidory;p w sumie leżą i zaraz gnić zaczną, a kupiłam jakieś śliwkowe za 7zł

Lepiej dodać te pomidory przynajmniej się nie zmarnują ;) A poza tym jakąś kiełbaskę i koperek i będzie pycha :)
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  27 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Albo dam koncentrat, albo pomidory;p w sumie leżą i zaraz gnić zaczną, a kupiłam jakieś śliwkowe za 7zł

Nie jestem fanem koncentratu ;p z ketchupem ma fajny smak taka kapusta.
Co ,śliwkowe ?:mrgreen: Nie słyszałem o takich.
Ja tam wielbię malinowe.
Zadziora
Zadziora
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej dodać te pomidory przynajmniej się nie zmarnują ;) A poza tym jakąś kiełbaskę i koperek i będzie pycha :)

Niby twarde są cały czas i dobre ;p koncentrat też mam i zaraz się zepsuje ;p jestem rozdarta :( ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem fanem koncentratu ;p z ketchupem ma fajny smak taka kapusta.

Chyba nie każdy keczup się nadaje?

Konto usunięte
Konto usunięte: Co ,śliwkowe ? Nie słyszałem o takich.

Tak się pomidorki nazywają i są w kształcie śliwek ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam wielbię malinowe.

Leżały obok;p
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Macie jakieś swoje przepisy?

A może być na zasmażaną?

Moja siostra robi dziś u mnie łazanki z młodej kapuchy, mniam :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Chyba nie każdy keczup się nadaje?

Nie mam pojęcia, ja dodaję taki :

Kapusta fajnego smaku nabiera, nie jest kwaśna ,tylko słodko - kwaśna. Wolę to niż koncentrat, choć w sumie pasta pomidorowa w kapuście to też mogłoby być ciekawe połączenie.

Zadziora
Zadziora: Tak się pomidorki nazywają i są w kształcie śliwek ;p

A no możliwe, fakt :P

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Moja siostra robi dziś u mnie łazanki z młodej kapuchy, mniam :)

Łazanki dobra rzecz,tylko trzeba umieć dobrze je zrobić:)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Łazanki dobra rzecz,tylko trzeba umieć dobrze je zrobić:)

Przecież to nic trudnego :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przecież to nic trudnego :)

Według mnie to trzeba trochę z farszem pokombinować. Raz robiłem łazanki. Makaron kupiony w sklepie, farsz własny no i nie do końca jednak to było 'to'.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Według mnie to trzeba trochę z farszem pokombinować. Raz robiłem łazanki. Makaron kupiony w sklepie, farsz własny no i nie do końca jednak to było 'to'.

Ona robiła takie na lajtowo tylko z kapustą, makaron, świderki, boczek wędzony, cebula i przyprawy. Spotkałem się, że dają pieczarki i inne cuda.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Niby twarde są cały czas i dobre ;p koncentrat też mam i zaraz się zepsuje ;p jestem rozdarta

U mnie raz leżał pomidor ze 2 - 3 tyga w cieple i nic mu nie było. Masakrycznie muszą je konserwować.
Letal
Letal
  28 maja 2011

Zadziorens z tego jak widziałem i jadłem jak robiła moja mama kiedyś to kiełbasa i koperek. tylko nie za dużo tej kiełbasy i będzie ok :). ale z pomidorami to nie wiem. nie jadłem.

Zadziora
Zadziora
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A może być na zasmażaną? Moja siostra robi dziś u mnie łazanki z młodej kapuchy, mniam :)

Widziałam taki przepis ale jednak wolę gotowaną :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam pojęcia, ja dodaję taki :

Nawet taki mam, ale dałam koncentrat ;p

i moja kapucha

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Nawet taki mam, ale dałam koncentrat ;p

Chyba nie za bardzo tam pasuję:woot:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.