SkrapiiiKoKo
SkrapiiiKoKo
  9 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Jaka najdziwniejsza potrawę jedliście ???
Czy ugotowaliście kiedyś coś dziwnego ??
Eksperymentujecie w kuchni ??

Undertaker
Undertaker
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to może być akurat bardzo dobre, lubię łososia. spróbuję dzisiaj coś podobnego zrobić!

Plaster łososia ma być zawinięty w masełko z gniecionym czosnkiem i cebulą, to zawijasz w bekonik i grill. Do tego frytki i kukurydza z papryką w sosie śmietanowym :zakochany:
Jak robisz to wpadam.

Konto usunięte
Konto usunięte: w ciąży może jesteś.

Nie, ale smak super:P Smakuje jak to co pieką na supermarketach, takie ciasta :woot:
NieBanujcieGessler
NieBanujcieGessler
  9 kwietnia 2011

Zupa z kukułczych gniazd :and:

voiceontheradio
voiceontheradio
  9 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Plaster łososia ma być zawinięty w masełko z gniecionym czosnkiem i cebulą, to zawijasz w bekonik i grill. Do tego frytki i kukurydza z papryką w sosie śmietanowym Jak robisz to wpadam.

jeju kukurydza z papryką, pycha. :ziober2:
zrobię to!!! ale bez cebuli, w ogóle dawno masła czosnkowego nie jadłam.

Undertaker
Undertaker: Nie, ale smak super:P Smakuje jak to co pieką na supermarketach, takie ciasta

nie lubię sera. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zupa z kukułczych gniazd

serio? :ziober2:
ostatnio zobaczyłam przepis na taką zupę w książce od technologii i zastanawiałam się jak to smakuję.
Undertaker
Undertaker
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zrobię to!!! ale bez cebuli, w ogóle dawno masła czosnkowego nie jadłam.

Ogólnie teraz jakoś sosy i produkty z czosnkiem biją rynek :ziober2:
Renifer
Renifer
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka najdziwniejsza potrawę jedliście ???

Móżdżek cielęcy po polsku.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ugotowaliście kiedyś coś dziwnego ??

j.w
tyle ciekawych rzeczy jest jeszcze do spróbowania ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Eksperymentujecie w kuchni ??

Zdarza się ;]
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka najdziwniejsza potrawę jedliście ???

Czy dziwne to nie wiem, ale lubię kanapki z serem żółtym i musztardą rosyjską, jajecznicę z serami, a ostatnio miałem jazdę na salceson z nutellą.
voiceontheradio
voiceontheradio
  9 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Ogólnie teraz jakoś sosy i produkty z czosnkiem biją rynek

fakt, nawet przy zamawianiu jakiegoś kebaba czy czegoś to ostry i łagodny schodzą na drugi plan na rzecz czosnkowego.
kiedyś nienawidziłam, ale teraz uwielbiam i nawet zapach z buzi mnie nie przeraża :P
______

co do dziwnych dań to znalazłam w książce przepis na dziwną zupę BOUILLABAISSE, którą sporządza się z 7 gatunków ryb morskich, z dodatkiem owoców morza, pomidorów, cebuli, czosnku, szafranu i oliwy.

nie wiem kto robi taką zupę, 7 gatunków ryb, owoce morza, szafran (najdroższa przyprawa świata) :wtf: w dodatku nie brzmi zbyt smacznie.

druga to zupa z płetwy rekina, dla niektórych może to zwyczajna zupa, ale ja na co dzień nie jem takich stworów.

trzecia to właśnie zupa z jaskółczych gniazd.
Paulina
Posty: 2768 (po ~117 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 59
Paulina
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka najdziwniejsza potrawę jedliście ??? Czy ugotowaliście kiedyś coś dziwnego ?? Eksperymentujecie w kuchni ??

Chleb z majonezem, koperkiem kukurydzą i tunczykiem ?
Nutella z ogórkami, ser z dżemem.
Tak.. jak byłam mała chciałam zrobić karmel i z nich takie te krówki, cukierki. Mama mi powiedziała jak się robi karmel i myślałam, że taki sam jest na te cukierki :D Wziełam nalałam wody, rozpuściłam w niej cukier i czekałam :D i nie wyszło, buahahahaha.
Wszystko stwardniało poparzyłam język i nie mogłam nic domyć, jeszcze się wylało i przyschło do ziemi, a mama miała niedługo wrócić. :mrgreen: i wgl kilka akcji było.
Tak, często eksperymentuje :D
pijana
pijana
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka najdziwniejsza potrawę jedliście ???

Sałatkę owocową z kurczakiem, sałatą, frytkami i sosem majonezowym.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ugotowaliście kiedyś coś dziwnego ??

Jakieś owoce morza, nazwa coś w stylu kamabuko ? Nie pamiętam, próbowałam je usmażyć, ale i tak były obślizgłe. Ble.
Konto usunięte
Konto usunięte: Eksperymentujecie w kuchni ??

Raczej nie.
Sensi
Sensi
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka najdziwniejsza potrawę jedliście ???
Nic dziwnego nie jadłam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ugotowaliście kiedyś coś dziwnego ??
Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Eksperymentujecie w kuchni ??
Nie.
Undertaker
Undertaker
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fakt, nawet przy zamawianiu jakiegoś kebaba czy czegoś to ostry i łagodny schodzą na drugi plan na rzecz czosnkowego. kiedyś nienawidziłam, ale teraz uwielbiam i nawet zapach z buzi mnie nie przeraża :P

Ja też jak byłem mały, teraz to mój ulubiony dodatek. Lecz założę się że już wkrótce imbir, sosy imbirowe z czymś też są dobre lecz mało znane i jeszcze drogie. Jakiś polski producent, dodatki w fast foodach i szybko znajdzie uznanie.
Undertaker
Gothiclady
Gothiclady
  10 kwietnia 2011

nie wiem czy dziwne, ale jadłam placki ziemniaczane z cukrem i kwaśną śmietaną :)

Undertaker
Undertaker
  10 kwietnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: jadłam placki ziemniaczane z cukrem i kwaśną śmietaną :)

Co tym dziwnego Agniecho :crylol:
asexualna
asexualna
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka najdziwniejsza potrawę jedliście ???

Mój koleta jadł kiełbache z ogniska z miodem :wtf:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.