LostOf
LostOf
  17 marca 2014 (pierwszy post)

PDF czyli Poznańskie Dni Fotografii podczas których odbędą się między innymi: pokazy zdjęć, spotkania z ich autorami, warsztaty [z makrofotografii] i wyświetlane filmy w tematyce odbędą się już 4-6 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich [MTP]. Podczas ich trwania będzie można spotkać się z szanowanymi i wielokrotnie nagradzanymi ludźmi, którzy będą dzielić się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniem oraz pomagać w zdobywaniu nowych umiejętności. Od siebie nieskromnie dodam, że przez całą niedzielę wystawy,pokazy będą autorstwa mojego znajomego,członka ZDFP [Związku Polskich Fotografów Przyrody na których stronie znajdziecie informacje o PDF],którego bardzo szanuję za wiedzę i potencjał, który także będzie prowadził warsztaty i opowiadał o swojej pasji i fotografiach. Myślę, że będzie to dobre miejsce by się spotkać i zdobyć trochę dodatkowej wiedzy o fotografii od profesjonalistów. Ja na pewno będę choć muszę dojechać 100km. Zapraszam

krzys8602
krzys8602
  17 marca 2014

mam trochę za daleko, ale to będzie doskonały moment, byś sprawdził ten konwerter (z innego wątku). Moim zdaniem nie sprzeda się do tego momentu.

sourcerer
Posty: 740 (po ~147 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
sourcerer
  17 marca 2014

Postaram się wpaść w sobotę, ale będę dopiero po 13.00 ( o tej godzinie kończę pracę ) Może i w niedzielę się pojawię.

LostOf
LostOf
  17 marca 2014
sourcerer
sourcerer: Postaram się wpaść

Cieszy mnie to, można o m42 pogadać i nie tylko...
Konto usunięte
Konto usunięte: doskonały moment, byś sprawdził ten konwerter

jak wyżej-> i nie tylko...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.