CzarnaJagodka93
CzarnaJagodka93
  6 marca 2014 (pierwszy post)
Wszystkich zainteresowanych amatorską sesją zdjęciową w plenerze zapraszam do kontaktu ze mną :) Istnieją tez inne opcje ale więcej szczegółów ustalimy prywatnie tak więc piszcie :)
FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  8 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkich zainteresowanych amatorską sesją zdjęciową w plenerze zapraszam do kontaktu ze mną :) Istnieją tez inne opcje ale więcej szczegółów ustalimy prywatnie tak więc piszcie :)


daj probke swoich mozliwosci wklejajac tu kilka zdjec, bo nie chcemi sie wlazic na fb.

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

CzarnaJagodka93
CzarnaJagodka93
  9 marca 2014




tyle wystarczy?
FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  10 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tyle wystarczy?


Yep..

Mala rada:
Jeśli nie masz zielonego pojecia o obróbce zdjęc to sie za nią nie bierz albo poczytaj o tym troche

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

CzarnaJagodka93
CzarnaJagodka93
  11 marca 2014
FabrykaUranu
FabrykaUranu: CzarnaJagodka93: tyle wystarczy? Yep.. Mala rada: Jeśli nie masz zielonego pojecia o obróbce zdjęc to sie za nią nie bierz albo poczytaj o tym troche


Po 1 nie mówiłam że jestem profesjonalistką po 2 zdjęcia przerabiam tylko i wyłącznie dla siebie nie dla kogoś.
FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  12 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: po 2 zdjęcia przerabiam tylko i wyłącznie dla siebie nie dla kogoś.


no ok ale publikując je w necie sama robisz sobie promocje swoich prac. i jesli bedąslabe to potencjalny odbiorca minie je sposród innych

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

CzarnaJagodka93
CzarnaJagodka93
  12 marca 2014
FabrykaUranu
FabrykaUranu: CzarnaJagodka93: po 2 zdjęcia przerabiam tylko i wyłącznie dla siebie nie dla kogoś. no ok ale publikując je w necie sama robisz sobie promocje swoich prac. i jesli bedąslabe to potencjalny odbiorca minie je sposród innych


Po pierwsze nie biore za to kasy po drugie ucze się na własną rekę, i raczej nie wiąże z tym przyszłości jako pracowanie w tym zawodzie a raczej to jest tylko i wyłącznie moje hobby, coś co daje mi radość. A przy okazji mogę też komuś sprawić radość jeśli będzie chciał.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.