Bluesteel
Bluesteel
  3 maja 2013 (pierwszy post)

Takie mam pytanko. Czy ktoś tu jeszcze używa analogowych aparatów, samodzielnie wywołuje filmy i robi odbitki? Czy tylko ja? d83dde1d

charliethegirl
charliethegirl
  3 maja 2013

Ja, czasem ;)

Bluesteel
Bluesteel
  3 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja, czasem ;)


To pocieszające. A czym robisz fotki?
charliethegirl
charliethegirl
  3 maja 2013

Canonem AE-1, gdy chcę się pobawić i uczyć, na co dzień jednak trzymam się Nikona D80.

Bluesteel
Bluesteel
  3 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Canonem AE-1, gdy chcę się pobawić i uczyć, na co dzień jednak trzymam się Nikona D80.


AE1 fajny kawałek sprzętu swego czasu. Bardzo stary, ale wytrzymały, bezawaryjny, taką miał opinię. Ja w warunkach, w których jest ryzyko uszkodzenia sprzętu używam Pentaxa P30 bo nie szkoda, a na co dzień Pentaxa Z1. Obydwa analogowe.
charliethegirl
charliethegirl
  3 maja 2013

Wytrzymały jest bardzo, dostałam go od dziadka wraz ze standardową pięćdziesiątką. Podziwiam za ciągłe używanie analoga, ja chyba nie byłabym już w stanie podczas, gdy mamy tyle cyfrowych możliwości.

MIKROKONTROLER
MIKROKONTROLER
  4 maja 2013

Jak dla mnie za droga zabawa jak na amatora

Bluesteel
Bluesteel
  4 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wytrzymały jest bardzo, dostałam go od dziadka wraz ze standardową pięćdziesiątką. Podziwiam za ciągłe używanie analoga, ja chyba nie byłabym już w stanie podczas, gdy mamy tyle cyfrowych możliwości.


Moim zdaniem analogowa fotografia jest trudniejsza. Trzeba się bawić z tymi wszystkimi zegarami, termometrami, koreksami całym tym zamieszaniem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.