michal82r
Posty: 0 (po ~0 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
michal82r
  6 stycznia 2013 (pierwszy post)

Fotoamator poszukuje fotomodelki do sesji zdjeciowych platnych celem zablysniecia w tej dziedzinie gdyz jest ona moja pasja. Preferowane zdjecia w plenerze

oscaro
oscaro
  6 stycznia 2013

Twoja Twarz jak i zdjęcia zamieszczone w Twoim profilu nie wzbudzają zaufania.

michal82r
Posty: 0 (po ~0 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
michal82r
  6 stycznia 2013

Natomiast Ty nie pokazujesz jej w ogóle wiec tu nie ma mowy o jakimkolwiek zbudzaniu czegokolwiek

oscaro
oscaro
  6 stycznia 2013

Serio Sherlocku? Musiałeś długo na tym myśleć.:)

q3056q10
q3056q10
  6 stycznia 2013
oscaro
oscaro: Twoja Twarz jak i zdjęcia zamieszczone w Twoim profilu nie wzbudzają zaufania.

:piwo:

michal82r
michal82r: Fotoamator poszukuje fotomodelki do sesji zdjeciowych platnych celem zablysniecia w tej dziedzinie gdyz jest ona moja pasja.


Nie zabłyśniesz. teraz pełno osób, które kupując lustrzankę mają się za artystów.
michal82r
Posty: 0 (po ~0 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
michal82r
  6 stycznia 2013

Wiem ze kazdy moze sie w to
bawic i zgadzam sie ze duzo ludzi kupuje lustrzanki Ty akurat masz racje ale jak sie nikt nie trafi jako model to nic sie nie stanie mam komu robic fotki:)

michal82r
Posty: 0 (po ~0 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
michal82r
  6 stycznia 2013
po prostu potrzebuje innego spojrzenia na to wszystko A co to profilu to glowno mnie obchodzi czy wzbudzam zaufanie a od kiedy to fotograf musi byc taki jak Ty i te komentarze moze zachowac dla siebie bo zdanie nikt Cie nie prosil
michal82r
Posty: 0 (po ~0 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
michal82r
  6 stycznia 2013

edukuje sie w tym kierunku i mam gdzies dzieci opinii

Strobista
Strobista
  6 stycznia 2013

wbij se tu i tam sie oglaszaj...

michal82r
Posty: 0 (po ~0 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
michal82r
  6 stycznia 2013

Dziekuje jeden madry czlowiek

razotka
razotka
  6 stycznia 2013
michal82r
michal82r: Fotoamator


michal82r
michal82r: do sesji zdjeciowych platnych


michal82r
michal82r: celem zablysniecia w tej dziedzinie


michal82r
michal82r: moja pasja


czy tylko mi nie pasują te wyrazy>
oscaro
oscaro
  7 stycznia 2013
michal82r
michal82r: A co to profilu to glowno mnie obchodzi czy wzbudzam zaufanie

Jeśli chcesz fotografować kobiety które urodą dorównują Tobie to może jakieś znajdziesz. Te jak to nazwałeś "Fotomodelki" jednak cenią bezpieczeństwo i profesjonalizm jeśli chodzi o sesje. Ty ani nie wzbudzasz bezpieczeństwa ani też nie masz za krzty profesjonalizmu.
michal82r
michal82r: a od kiedy to fotograf musi byc taki jak Ty

Rozumiem ze chodzi tu o to ze ja wzbudzam zaufanie a Ty nie? No to j/w i może poproszę o ocenę którąś z forumowych Kobitek. Czy któraś z was zgodziłaby się z nim na sesje?
michal82r
Posty: 0 (po ~0 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
michal82r
  7 stycznia 2013

Po pierwsze szczeniaku to nie gadam z dziećmi Po drugie to jest nie forum skierowane do Ciebie a po trzecie nie tobie oceniać moje kompetencje człowieku bez twarzy oscaro Wcale nie uwazam ze wzbudzasz zaufanie raczej coś przeciwnego

michal82r
Posty: 0 (po ~0 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
michal82r
  7 stycznia 2013

Pani Razotko
Fotoamator to ktoś to dopiero chce zabłysnąć w tej dziedzinie.Żeby to zrobić trzeba robić zdjęcia Niestety jak każdy wie nikt nie pozuje za darmo a .Mi te zdjęcia moga pomóc i fotomodelce tez jak są dobre żeby móc się dostać do jakiś agencji modelek tam tez potrzebują fotografów niestety muszę mieć co pokazać a zdjęcia krajobrazów obiektów to nie wystarcza. Nie uważa pani. Zawsze istnieje możliwość otworzenia studia fotograficznego ale to duże koszta a wtedy to już inna bajka. Oczywiście studia fotograficzne robią sesje ale to wtedy model płaci .To nie jest dobre miejsce na reklamę dlatego chce usunąć to forum

razotka
razotka
  7 stycznia 2013
michal82r
michal82r: Pani Razotko Fotoamator to ktoś to dopiero chce zabłysnąć w tej dziedzinie.Żeby to zrobić trzeba robić zdjęcia Niestety jak każdy wie nikt nie pozuje za darmo a .Mi te zdjęcia moga pomóc i fotomodelce tez jak są dobre żeby móc się dostać do jakiś agencji modelek tam tez potrzebują fotografów niestety muszę mieć co pokazać a zdjęcia krajobrazów obiektów to nie wystarcza. Nie uważa pani. Zawsze istnieje możliwość otworzenia studia fotograficznego ale to duże koszta a wtedy to już inna bajka. Oczywiście studia fotograficzne robią sesje ale to wtedy model płaci .To nie jest dobre miejsce na reklamę dlatego chce usunąć to forum

Panie Michale82r
chce pan usunąć to forum? A co takiego fotka złego zrobiła?
A na poważnie to zamiast pisać głupoty tutaj leć i załóż konto na maxmodels tak jak ktoś już tutaj Ci polecił.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.