razotka
razotka
  22 listopada 2012 (pierwszy post)
Co by trochę rozruszać "towarzystwo" postanowiłam założyć temat :-)
Spencer Tunick prawie całą swoją zawodową karierę poświęcił fotografowaniu nagich ludzi. Międzynarodową sławę przyniosły mu ogromne instalacje fotograficzne, w których zazwyczaj bierze udział kilka tysięcy osób. Wszyscy pozują nieodpłatnie, ale otrzymują podpisaną przez artystę fotografię, której wartość na aukcjach dzieł sztuki osiąga niekiedy do kilku tysięcy dolarów. Ostatni projekt Tunicka był w porównaniu do innych dosyć skromny. Nie dość, że pozowało tylko 150 osób, to jeszcze były one częściowo ubrane, a właściwie przykryte przezroczystym, białym materiałem. Sesję zorganizowano w Meksyku z okazji święta
zmarłych.


Zdecydowalibyście się wziąć udział w rozbieranej sesji?
Jakie są Wasze wrażenia co do zdjęć?
asexualna
asexualna
  22 listopada 2012

Bardzo fajna sesja, zwłaszcza że tradycja świeta zmarłych w Meksyku nie jest taka sztywna jak u nas.
W takiej mogłabym wziąc udział :ziober2: bym się skryła gdzies w tle.

razotka
razotka
  22 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo fajna sesja, zwłaszcza że tradycja świeta zmarłych w Meksyku nie jest taka sztywna jak u nas. W takiej mogłabym wziąc udział bym się skryła gdzies w tle.

Ja jestem dosłownie zauroczona tą sesją
:zakochany:
sama nie wiem co mnie tak urzekło... prostota czy idealne warunki atmosferyczne :D
asexualna
asexualna
  22 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem dosłownie zauroczona tą sesją sama nie wiem co mnie tak urzekło... prostota czy idealne warunki atmosferyczne :D

Ta folia daje świetny efekt, sama jest jak taka mgiełka :D

Masz linka do całej sesji?
razotka
razotka
  22 listopada 2012

tutaj jest jego blog :)
http://nakedpavement.tumblr.com/

GRADEK83
GRADEK83
  23 listopada 2012

Luzackie zdjęcia :)

Strobista
Strobista
  23 listopada 2012

dobry efekt by byl jakby te przescieradła byly sztuczna krwią uwalone:tak:

razotka
razotka
  24 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dobry efekt by byl jakby te przescieradła byly sztuczna krwią uwalone

eee tam wtedy to już jak zdjęcia z filmu :P
Earth
Earth
  24 listopada 2012

Świetny pomysł. Niby takie to proste a bardzo efektowne. :D

asexualna
asexualna
  24 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dobry efekt by byl jakby te przescieradła byly sztuczna krwią uwalone

Bez przesady, to nie parodia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.