EjBejbe18
EjBejbe18
  8 października 2011 (pierwszy post)

Skąd mogę pobrać dla koleżanki Photoshop'a CS3? Tylko aby działał na WIndows7.

oscaro
oscaro
  8 października 2011

Ze strony adobe wersie testową, ewentualnie kupić w sklepie.

GRADEK83
GRADEK83
  9 października 2011

ftp://ftp.adobe.com/pub/adobe/photoshop/win/cs3/ps1001.zip

XKrolewnaZDrewnaxX
XKrolewnaZDrewnaxX
  10 października 2011
oscaro
oscaro: Ze strony adobe wersie testową, ewentualnie kupić w sklepie.

j.w ewentualnie kupić używkę na all
oscaro
oscaro
  10 października 2011

A adobe pozwala na odkupywanie licencji?:)

yyqq
yyqq
  13 października 2011
oscaro
oscaro: A adobe pozwala na odkupywanie licencji?:)

nie jestem pewien, ale raczej nie
oscaro
oscaro
  13 października 2011

No tez mi się wydaje ze nie. :) Boxa możesz sobie używać gdzie chcesz, ale klucz nie może być prawdopodobnie odsprzedawany.:)

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  13 października 2011

oczywiście ze mozna jest to tzw transfer licencji obie strony muszą podać login (maila) do konta Adobe oraz inne dane teleadresowe i wtedy adobe "przenosi" licencje
Bez sensu by było jakby to było nie możliwe rownie dobrze moglbys kupic aparat foto ktory albo uzytkujesz do smierci bo nikt inny zgodnie z prawem nie moze go uzywac

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  13 października 2011
oscaro
oscaro: klucz nie może być prawdopodobnie odsprzedawany

a co Ci z klucza klucz bez licencji ?Jest nic nie wartym ciagiem znakow chcesz to znajdz jelenia kto Ci za niego zapłaci tylko nie wiem po co komu "goły" klucz z ktorego nic w zasadzie nie bedzie mogl zrobic rownie dobrze moze sobie poszukac takiego w necie czy scrakowac program
oscaro
oscaro
  14 października 2011

Klucz w rozumieniu licencja. :) Wiem ze to nie jest jednoznaczne ale taki był mój skrót myślowy. Ja posiadam wersie studencką, i jestem wręcz pewny ze gdzieś w licencji było napisane ze jest zakaz sprzedaży produktu.

joker4444
joker4444: oczywiście ze mozna jest to tzw transfer licencji obie strony muszą podać login (maila) do konta Adobe oraz inne dane teleadresowe i wtedy adobe "przenosi" licencje

To ciekawe, przyznaje ze nigdy nie zajmowałem się przenoszeniem własności licencji adobe. Ale dla porównania dam Ci licencje MOLP z Windowsa która nie pozwala odsprzedawania a nawet przenoszenia własności na inna siedzibę firmy znajdującej się w innym państwie. :)(przynajmniej takie info podają na informacji microsoftu)
Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  14 października 2011
oscaro
oscaro: To ciekawe, przyznaje ze nigdy nie zajmowałem się przenoszeniem własności licencji adobe. Ale dla porównania dam Ci licencje MOLP z Windowsa która nie pozwala odsprzedawania a nawet przenoszenia własności na inna siedzibę firmy znajdującej się w innym państwie. :)(przynajmniej takie info podają na informacji microsoftu)

być może z transferem międzypaństwowym u Adobe jest podobnie tego nie wiem

oscaro
oscaro: Ja posiadam wersie studencką, i jestem wręcz pewny ze gdzieś w licencji było napisane ze jest zakaz sprzedaży produktu.

wersja studencka tak ma wiem jak interesowalem sie LR nie można jej odsprzedać (przeniesc na inna osobe) chociaż gdzieś czytałem że można zdaje sie po zakonczeniu studiów za free "zrobic" z niej komercyjna ale tez bez prawa odsprzedaży...ale to zasłyszane tylko nie sprawdzone (z tym przejsciem na komercyjna)
W kazdym razie kupiłem komercyjną zamiast isc na kolejne studia :mrgreen:

Pafel
Pafel:

przeczytałem pobieznie ale chyba to potwierdza to co pisałem wyzej :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.