IzaGrb
IzaGrb
  15 grudnia 2010 (pierwszy post)

a więc tak , jest taki program w którym można dodać moc do zdjęcia/ filmu i nie mogę sobie za cholerkę przypomnieć nazwy . wie ktoś może?

sourcerer
Posty: 740 (po ~147 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
sourcerer
  15 grudnia 2010

Zdefiniuj slowo " moc " ?

IzaGrb
IzaGrb
  15 grudnia 2010

no wygląda jak jakiś dym czy coś . kiedyś był taki filmik n youtubie ze facet (polak) machał reką a 'moc' podążała za nią i była podana nazwa programu ale nic nie pamiętam ;x

razotka
razotka
  15 grudnia 2010

o coś takiego Ci chodzi?

IzaGrb
IzaGrb
  15 grudnia 2010
tak!
razotka
razotka
  16 grudnia 2010

Gimp,
phtoshop

folkemon
folkemon
  18 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a więc tak , jest taki program w którym można dodać mocz do zdjęcia/ filmu i nie mogę sobie za cholerkę przypomnieć nazwy . wie ktoś może?

to już przesada...
kamil698
Posty: 128 (po ~320 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
kamil698
  21 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a więc tak , jest taki program w którym można dodać moc do zdjęcia/ filmu i nie mogę sobie za cholerkę przypomnieć nazwy . wie ktoś może?


Jeżeli chciałabyś taki efekt mogę Ci coś takiego zrobić... Tylko musisz mieć do tego odpowiednie zdjęcie. Jak coś to PW.

hakuna matata

vixen1987
vixen1987
  23 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o coś takiego Ci chodzi?


A jak zrobić coś takiego samemu? Macie tutorial?? Proszę o kontakt na PW.
eiena
eiena
  23 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak zrobić coś takiego samemu?

do takiej o wiele prostszej przeróbki (auto. gorszego efektu) wystarczy ściągnąć z deviantart.com paczkę z light textures, np. z tymi. potem gumeczką jedziesz tam, gdzie nie pasuje Ci 'zygzaczek' i gotowe. :)
niezarejestrowany
niezarejestrowany
  23 grudnia 2010

Hehe skorzystaj z usług grafików-wolontariuszy, zrobią Ci to za darmo :)

eiena
eiena
  23 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe skorzystaj z usług grafików-wolontariuszy, zrobią Ci to za darmo :)

nie lepiej nauczyć się samemu, żeby w każdej chwili można było coś zrobić, bez czekania dniami i nocami?
kamil698
Posty: 128 (po ~320 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
kamil698
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a więc tak , jest taki program w którym można dodać moc do zdjęcia/ filmu i nie mogę sobie za cholerkę przypomnieć nazwy . wie ktoś może?


Ja potrafię takie coś wykonać, jak jesteś zainteresowana pisz na PW. :)

hakuna matata

diakonpath
diakonpath
  11 stycznia 2011
diakonpath
diakonpath
  11 stycznia 2011
http://1.fwcdn.pl/ph/36/37/463637/132477.0.jpg
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.