cy3erbob
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  2 lipca 2010

niestety samo "fotoszopowanie" więc nie dla mnie ;]

oskar
oskar
  2 lipca 2010

Efekt fajny, widziałem coś podobnego jakiś czas temu tyle ze człowieka z wody w połowie, przyznam się ze nie za bardzo wiem jak do tego podchodzić inaczej niż po prostu obrysy ciągnąc teksturą wody i zniekształcać.
A co do panny to widać ze nawet posladki jej opalili:D

spioch
spioch
  2 lipca 2010

Warstwa warstwa i jeszcze raz warstwa ....

Mówisz i masz http://www.szerokikadr.pl/inspiracje/fotograf/arek_kempka

Powodzenia ...

A mistrz we własnej osobie jest tutaj : http://www.kempka.pl/

cy3erbob
cy3erbob
  2 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Warstwa warstwa i jeszcze raz warstwa ....

Piękne rozwiązanie :) Tym co pracują bez warstw w PS'ie życzę wielu sukcesów :)
negatyvv
negatyvv
  2 lipca 2010

Też uważam, że warstwy. Tyle, że nie photopshop

spioch
spioch
  2 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Piękne rozwiązanie :) Tym co pracują bez warstw w PS'ie życzę wielu sukcesów :)


A link chociaż widziałeś czy od tak sobie gadasz ? ....
No i co to jest ironia pewnie też nie nauczyli ...
cy3erbob
cy3erbob
  2 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A link chociaż widziałeś czy od tak sobie gadasz ? ....

W temacie spytałem o Wasze rozwiązanie jakbyście podeszli do tematu, a nie podanie linka do efektów fotografa którego mam w zakładce od jakiegoś czasu.
razotka
razotka
  3 lipca 2010

o kurde dobre to jest :D
chyba tylko odbicie widziałabym jak zrobić a to z tym mlekiem itd to nie mam pojęcia :D

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  3 lipca 2010

ja sie właśnie tak zastanawiam czy w samym PS da sie coś takiego zrobić... jakoś nie jestem przekonany

oskar
oskar
  3 lipca 2010

Ja widziałem efekt robienia postaci z wody. Więc czemu nie dało by sie tego zastosować na danych odcinkach. I zrobić to z "Mleka".

HandOfFate
HandOfFate
  3 lipca 2010
joker4444
joker4444: ja sie właśnie tak zastanawiam czy w samym PS da sie coś takiego zrobić... jakoś nie jestem przekonany

jako grafik z wyksztalcenia, slyszalem kiedys podczas studiow ze tego typu grafiki robi sie skladajac dziesiatki zdjec na warstwach w fotoszopie, zabawa na dlugie dni przy takim jednym zdjeciu, jak dokladnie sie to robi - nie mam pojecia. Pewnie fotografuja sama modelke potem modelke w dokladnie tej samej pozycji polewaja (mlekiem/woda/farba/whatever)i poszczegolne odcinki nakladane sa na warstwach, jakos ze soba laczone, kryte itd....generalnie mistrzostwo i wymaga pewnie konkretnej wiedzy w zakresie PS'a
cy3erbob
cy3erbob
  4 lipca 2010
joker4444
joker4444: ja sie właśnie tak zastanawiam czy w samym PS da sie coś takiego zrobić... jakoś nie jestem przekonany

Przy tych pracach co zamiescilem, fotograf nie uzyl grama mleka :)
Sony A900, Camera Raw 4.6, PS CS3 i CS4.

W czerwcu, w Wawie, byly warsztaty 4 dniowe. 2 dni "Mleko", 2 dni "Fotografia kreatywna".

Mleko 1600zł ( 2x po 6h ) i Fotografia kreatywna 1600zł ( 2x po 6h ).
Jezeli chodzi o Mleko to w ciagu 2 dni mozna bylo sie nauczyc: przygotowac modelke, materialy, ustawic set oswietleniowy, a potem ubrac modelke w "mleko" :)
Pierwszy dzien to bylo studio i pstrykanie zdjec, a drugi to przejrzenie materialu zdjeciowego i wybranie kadru do zabawy w Photoshopie.
oskar
oskar
  4 lipca 2010

Byłeś?:) podziel się techniką:>

HOTAIR83
HOTAIR83
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy tych pracach co zamiescilem, fotograf nie uzyl grama mleka :)

I tu się kolega myli autor Andrey Razoomovsky wręcz przeciwnie musiał bardzo dużo mleka użyć do tych zdjęć.

Technika jest prosta lecz czasochłonna. Modelkę ustawiamy w skąpym stroju w danej pozie robi się jej serię ujęć a następnie modelka się rozbiera i polewa się ją wodą a potem w szopie wszystko montuje dla uzyskania odpowiedniego efektu :)
więcej na:
www.razooma.net




A tu coś z innej bajki lecz efekt też ciekawy :)



I to raczej bardziej dostępna technika dla zwykłego posiadacza photoshopa :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.