oskar
oskar
  26 czerwca 2010 (pierwszy post)

Bawiłem się PS, w tym temacie ale wyszło mi cienko, pamiętam ze jakiś czas temu znalazłem program odpalało się dwie fotografie dnia i nocy tego samego miejsca, i on robił przejście powiedzmy na prawej noc i przejście w lewą stronę co do dnia. :) Pamięta ktoś może nazwę tego programu?

HandOfFate
HandOfFate
  26 czerwca 2010

Jesli masz 2 IDENTYCZNE kadry tego samego miejsca, jeden zrobiony za dnia, drugi nocą, to zrobienie tego w PSie jest banalne, 2 warstwy, gumka, blending i gradient i wtapianie.

Kiedys na studiach podczas wykladow z grafiki rastrowej sie tym bawilem, ale to bylo pare ladnych lat temu, dokladnie nie pamietam zeby napisac Ci krok po kroku.

Probuj. Programow nie znam, nie mialem nawet pojecia ze cos takiego istnieje, ale teraz takich dziwactw pelno wiec moze i takie cos ktos stworzyl.

oskar
oskar
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Programow nie znam,

Jeśli nie znasz to po cholerę się odzywasz?

oskar
oskar: Bawiłem się PS, w tym temacie ale wyszło mi cienko,

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem ok?:)
HandOfFate
HandOfFate
  26 czerwca 2010
oskar
oskar: oskar

jestes niebywalym kretynem, wiekszego tu qrwa nie widzialem.
zgin, przepadnij, tyle na tWOJ temat dzieciaku
oskar
oskar
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jestes niebywalym kretynem, wiekszego tu qrwa nie widzialem.

Człowieku, napisałem Ci ze w photoshopie mi to nie wyszło. Dlatego też szukam programu. Czy do Ciebie to nie dociera. Potrzebuje nazwy programu a nie niby rad typu

Konto usunięte
Konto usunięte: dokladnie nie pamietam zeby napisac Ci krok po kroku.


Konto usunięte
Konto usunięte: tyle na tWOJ temat dzieciaku

No tak wielce dorosły, rok tylko starszy. :>
HandOfFate
HandOfFate
  26 czerwca 2010
oskar
oskar: Człowieku, napisałem Ci ze w photoshopie mi to nie wyszło. Dlatego też szukam programu. Czy do Ciebie to nie dociera. Potrzebuje nazwy programu a nie niby rad typu

zmien troche ton i tak nie pyskuj, bo kiedys zapomnisz sie ze nie siedzisz przed komputerem tylko z kims twarza w twarz i dostaniesz w pape chlopcze malinowy...A niby rada typu, to wskazowka co i jak zrobic, zamiast babrac sie w programach dla 15-latek, sprobowac dojsc samemu, poszukac na deviantarcie jakis tutoriali itd...masakra jestes ;]

oskar
oskar: No tak wielce dorosły, rok tylko starszy. :>

a jaka masz pewnosc ze wiek podany przeze mnie na portalu fotka.peel jest prawidowy? Zerowa, wiec zbednie sie nie produkuj bo tyle wiesz, ile zjesz :ziew:
Unexpected
Unexpected
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

ogarnij sie bo jak narazie to ty nie potrafiles przyjac konstruktywnej krytyki ze strony Oskara i wprowadzasz niepotzrebny kwas. Skoro powiedzial ze bawil sie w psie i mu nie wychodzilo i pyta o KONKRETNY program nie zabieraj glosu jesli nie potrafisz pomóc.

Konto usunięte
Konto usunięte: jestes niebywalym kretynem, wiekszego tu qrwa nie widzialem. zgin, przepadnij, tyle na tWOJ temat dzieciaku

pierwszy zaczales sie unosic. Wiec ogon pod dupe i cichosza
HandOfFate
HandOfFate
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: konstruktywnej krytyki

taka ona konstuktywana jak rządy PISu

Konto usunięte
Konto usunięte: nie zabieraj glosu

wolny kraj, forum publiczne kolego...

Konto usunięte
Konto usunięte: pierwszy zaczales sie unosic.

to poczytaj od poczatku, tym razem uwaznie

a poza tym, mamusia i tatus nie nauczyli ze nie ladnie zabierac glos nie bedac o to proszonym?
poziom tego forum zaczyna mnie przerazac...coraz czesciej.
Unexpected
Unexpected
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to poczytaj od poczatku, tym razem uwaznie

sam nie przeczytales tematu uwaznie.

oskar
oskar: Bawiłem się PS, w tym temacie ale wyszło mi cienko,


oskar
oskar: Pamięta ktoś może nazwę tego programu?


oskar
oskar: Jesli masz 2 IDENTYCZNE kadry tego samego miejsca, jeden zrobiony za dnia, drugi nocą, to zrobienie tego w PSie jest banalne, 2 warstwy, gumka, blending i gradient i wtapianie.


oskar
oskar: Człowieku, napisałem Ci ze w photoshopie mi to nie wyszło. Dlatego też szukam programu.


Konto usunięte
Konto usunięte: zmien troche ton i tak nie pyskuj, bo kiedys zapomnisz sie ze nie siedzisz przed komputerem tylko z kims twarza w twarz i dostaniesz w pape chlopcze malinowy...

nie mam więcej pytań ...
HandOfFate
HandOfFate
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: sam nie przeczytales tematu uwaznie.


oskar
oskar: Jeśli nie znasz to po cholerę się odzywasz?

...moze teraz dotrze? czy zwiekszyc czcionke i boldem na czerwono z podkresleniem? Nie pozwole sobie na takie odzywki kiedy czlowiekowi staram sie na tyle na ile umiem odpowiedziec na pytanie ktore zadaje. kapewu? czy nadal srednio?

...zreszta, przed kim, i po co ja sie tlumacze :)
tyle z mojej strony z wypowiedzi kierowanych do imc oskara, szkoda klawiatury.
oskar
oskar
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zmien troche ton i tak nie pyskuj, bo kiedys zapomnisz sie ze nie siedzisz przed komputerem tylko z kims twarza w twarz i dostaniesz w pape chlopcze malinowy.

Nie strasz mnie, bo już nie jeden był takim kozakiem jak Ty, i przestalo to na mnie działać.

Konto usunięte
Konto usunięte: A niby rada typu, to wskazowka co i jak zrobic, zamiast babrac sie w programach dla 15-latek, sprobowac dojsc samemu, poszukac na deviantarcie jakis tutoriali itd...masakra jestes ;]


oskar
oskar: Bawiłem się PS, w tym temacie ale wyszło mi cienko,

I znowu to samo, napisałem Ci ze robiłem to w PS'ie ale wyszlo mi cienko. Nawet przy pomocy manuali:) Ale do Ciebie to nie dociera. ech...

Konto usunięte
Konto usunięte: a jaka masz pewnosc ze wiek podany przeze mnie na portalu fotka.peel jest prawidowy? Zerowa, wiec zbednie sie nie produkuj bo tyle wiesz, ile zjesz

Możesz mieć i nawet 95lat:) Intelektualnie 27 nie przewyższasz:)

Konto usunięte
Konto usunięte: wolny kraj, forum publiczne kolego.

art. 216 § 2 KK i regulamin forum. To zabrania Ci obrażania innych. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a poza tym, mamusia i tatus nie nauczyli ze nie ladnie zabierac glos nie bedac o to proszonym?


Konto usunięte
Konto usunięte: wolny kraj, forum publiczne kolego...

:> w jednym poście tyle sprzeczności:>

Konto usunięte
Konto usunięte: .moze teraz dotrze? czy zwiekszyc czcionke i boldem na czerwono z podkresleniem? Nie pozwole sobie na takie odzywki kiedy czlowiekowi staram sie na tyle na ile umiem odpowiedziec na pytanie ktore zadaje. kapewu? czy nadal srednio?

Brak u Ciebie zrozumienia. Nie proszę o poradę na temat jak zrobić to w PS'ie tylko odnośnie nazwy programu. Dotarło?:) czy CI narosować?
sourcerer
Posty: 740 (po ~147 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
sourcerer
  27 czerwca 2010

Moze chodzi o ten program.

omgNAT
omgNAT
  27 czerwca 2010
sourcerer
sourcerer: Moze chodzi o ten program.

cięta riposta :D
trochę progesteronu na te wasze bunty.
KamillM
Posty: 87 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
KamillM
  28 czerwca 2010

Kolega HandOfFate napisał podstawowe kroki jak ten efekt wykonać. Czy każdy wszystko musi mieć podane na tacy? A uniósł, to się chyba kolega oskar w trzecim komentarzu ;)

oskar
oskar
  28 czerwca 2010
KamillM
KamillM: Kolega HandOfFate napisał podstawowe kroki jak ten efekt wykonać. Czy każdy wszystko musi mieć podane na tacy? A uniósł, to się chyba kolega oskar w trzecim komentarzu ;)

Przeczytaj mój pierwszy post jeszcze raz. Szukam programu to po pierwsze, dwa próbowałem w photoshopie i mi nie wyszło. Ale głównym celem jest mój drogi program. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.