Xeratuss
Posty: 5 (po ~1999 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Xeratuss
  28 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Hej,

Zapraszamy Was serdecznie do naszego sklepu foto-video, który znajdziecie na stronie sklep.fotka.pl.
Dzięki współpracy Fotka.pl i „e-cyfrowe.pl” macie dostęp do bogatej oferty produktów audio-video w bardzo atrakcyjnych cenach. Znajdziecie tutaj wszystko co niezbędne do pstrykania super fotek i kręcenia filmów.

Sprawdźcie już teraz naszą ofertę! Zapraszamy na zakupy!

asiaczek14x
wpis jest ukryty
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

co za pokemony :zonk:

Xeratuss
Xeratuss: Zapraszamy Was serdecznie do naszego sklepu foto-video, który znajdziecie na stronie sklep.fotka.pl.

ceny wysokie ale milo ze jest ;)
aLandOfDreams
aLandOfDreams
  9 maja 2010
Hej wszystkim :))

Jestem moderatorem klanu "Jaram się Fotografią jak Ty zielskiem."
Jest to klan związany z fotografia ;)
Jeśli masz ciągotki do pstrykania to na pewno znajdziesz u nas coś ciekawego ! ;]

Razem z całą ekipą klanu zapraszamy do naszej rodzinki ;]

PozdroooOO ^^

(;
bartO92
bartO92
  12 maja 2010

dziwny pomysł według Mnie. tworzyć takie ala allegro tylko że sprzedają sprzęt fotograficzny.

Unexpected
Unexpected
  12 maja 2010

No portal zwiazany ze zdjeciami wiec mysla ze naciagna kilka osob na aparaciki do sweet fotek

stopofan89
stopofan89
  12 maja 2010

Z takimi cenami to nie wiem czy nawet to się uda ;)

siwepu
wpis jest ukryty
siwepu
wpis jest ukryty
dodafan21
wpis jest ukryty
paattiee
paattiee
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej wszystkim :)) Jestem moderatorem klanu "Jaram się Fotografią jak Ty zielskiem." Jest to klan związany z fotografia ;) Jeśli masz ciągotki do pstrykania to na pewno znajdziesz u nas coś ciekawego ! ;] Razem z całą ekipą klanu zapraszamy do naszej rodzinki ;] PozdroooOO ^^ (;


a co to ma związanego z tematem . tylko reklama klanu jakich pełno !
LubieMambe
wpis jest ukryty
Oluczka
FireWolfF
FireWolfF
  22 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/nikon-d40-obiektyw-nikkor-18-55mm-akcesoria-i2326092464.html polecam!!!!


Przecież to kitowiec jest, dostaje się taki z prawie każdym aparatem. To jak wiadomo jest tak by pobawić się aparatem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.