Unexpected
Unexpected
  25 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Wiec tak :
Chce zrobic sobie profesjonalna sesje w studiio, marze o portfolio i mam pytania
- jak mam sie przygotowac do takiej sesji?
- na co powinienem zwracac uwage ogolnie w studio itp
-jak ustrzec sie zakladu fotograficznego ktory profesjonalizm ma tylko wypisany na szyldzie? Ogolnie powiedzcie mi troche co i jak :P

Nitkaa5
Nitkaa5
  25 kwietnia 2010

ty sie nadajesz.... do tarcia chrzanu.

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  25 kwietnia 2010

zalezy pod co konkretnie chcesz to PF
oczywiscie jako klient wymagasz bo placisz obejrzyj zdjecia np na stronie zakladu w ktorym bedziesz robil

Unexpected
Unexpected
  25 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ty sie nadajesz.... do tarcia chrzanu.

pod warunkiem ze ty bedziesz go obierac to ja moge trzec

joker4444
joker4444: oczywiscie jako klient wymagasz bo placisz obejrzyj zdjecia np na stronie zakladu w ktorym bedziesz robil

no to jasne ;p a jak czysto technicznnie mam sie przygotowac?
oskar
oskar
  25 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no to jasne ;p a jak czysto technicznnie mam sie przygotowac?

Technicznie?:) Umyć sie warto, możesz nawet się wypsikać delikatnie, chociaż tego na zdjęciach nie zobaczysz. :) Fryzjer tez sie przydaje:) Jako mężczyzna warto też się ogolić no chyba ze PF chcesz oprzeć na wyglądzie niepokornego żula:)
A teraz tak na serio, zobacz co oferuje dane studio. Byłem kiedyś przy sesji gdzie w cenie był fotograf, stylista, i wizażysta. Niektóre studia opierają współpracę ze sobą. Przedstawiasz fotografowi to co chcesz mieć na PF i działasz. Ja byłem przy sesji z kobieta stylistka miała ze sobą masę ubrań, ta dziewczyna też, i kombinowały :)

A co do tego jakie studio wybrać zobacz prace. To chyba mówi samo za siebie.
omgNAT
omgNAT
  26 kwietnia 2010
oskar
oskar: wypsikać

:and:

oskar
oskar: niepokornego żula:)

nie każdemu zarost kojarzy się z niechlujstwem o.O

oskar
oskar: Ja byłem przy sesji z kobieta stylistka miała ze sobą masę ubrań, ta dziewczyna też, i kombinowały

szybko się za to wzięły. pewnie wymyślanie co i jak trwało x razy dłużej niż sama sesja
Unexpected
Unexpected
  26 kwietnia 2010

Oho no dziękuję za porady ;] mam nadzieje ze niedlugo sie bede mogl czyms pochwalic w galerii :) Chetnie keszcze poslucham waszych przygód na takich sesjach ;]

omgNAT
omgNAT
  26 kwietnia 2010

raz spóźniłam się 3 godziny bo modelka 15 minut przed sesją zadzwoniła że jest chora, więc szukałam modelki xD i ubrania na nią

oskar
oskar
  26 kwietnia 2010

Ja poszedłem robić zdjęcia dziewczynie w plener:) okazało się ze zamiast 19 ma 16 lat i trochę więcej wagi niż na zdjęciach:)

Sorbinishi
Sorbinishi
  26 kwietnia 2010

jakieś 30kg:D

oskar
oskar
  26 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jakieś 30kg:D

Nie no zamiast 52 było około 65 może ciut więcej:)
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  26 kwietnia 2010
oskar
oskar: Ja poszedłem robić zdjęcia dziewczynie w plener:) okazało się ze zamiast 19 ma 16 lat i trochę więcej wagi niż na zdjęciach:)


oskar
oskar: Nie no zamiast 52 było około 65 może ciut więcej:)

nie mow ze klamie dała sobie w koncu 3 lata na zrzucenie tych 13 kg :mrgreen:
Flo
Flo
  26 kwietnia 2010
oskar
oskar: Ja poszedłem robić zdjęcia dziewczynie w plener:) okazało się ze zamiast 19 ma 16 lat i trochę więcej wagi niż na zdjęciach:)

to ostro, ciekawe na co liczyła ;O
ja się raz umówiłam z modelem, który NIC nie robił, stał i patrzył w jedno miejsce, jak prosiłam żeby się ruszał to mówił że jest za zimno i normalnie się rusza :crylol: porażka.. albo z innym jak robiłam, to mnie podrywał i zachowywał się jak psychol, mówię do niego "dobra, chodźmy tam" a on nic, jakby nie słyszał, nie ruszał się, nie mrugał, nic ;OOO
oskar
oskar
  26 kwietnia 2010
joker4444
joker4444: nie mow ze klamie dała sobie w koncu 3 lata na zrzucenie tych 13 kg

Ale wiem ze koleś który robił jej zdjęcia zna photoshopa:)

Flo
Flo: to ostro, ciekawe na co liczyła ;O

Na zdjęcia:) Problem w tym ze gdy powiedziała ze ma 16-scie lat jednak:) To od razu w głowie urodziłą się myśl ze zgodę na przetwarzanie zdjęć musi podpisać opiekun:) NO i to mnie uratowało:>

Flo
Flo: to mnie podrywa

Taki urok bycia kobieta:> Chociaż kto by sobie odmówił podrywania Ciebie?:)

Flo
Flo: nie ruszał się, nie mrugał, nic ;OOO

To może jakiś cyborg?:)
oskar
oskar
  26 kwietnia 2010

Znaczy nie problem a wybawienie:) tak mi się jakoś głupio napisało:>

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.