UczeszeSieJutro
BlonDyneKxD
BlonDyneKxD
  21 marca 2010

Powiem ci, że zdjęcia robisz świetne, dobrze stosujesz cienie... Gdybym był kobietą to bym pozował ;D

UczeszeSieJutro
UczeszeSieJutro
  21 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem ci, że zdjęcia robisz świetne, dobrze stosujesz cienie... Gdybym był kobietą to bym pozował ;D


dzieki za mile slowo :)
jeszcze sie ucze :)
vanya
vanya
  21 marca 2010

każde ma coś w sobie, masz zmysł :)

UczeszeSieJutro
UczeszeSieJutro
  21 marca 2010
vanya
vanya: każde ma coś w sobie, masz zmysł :)


dzieki :)
feuliette
feuliette
  22 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i co w ogole myslicie o moich pracach ?

b. podobają mi się :tak:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  22 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: moze ktos chcialby mi zapozowac ?

czytaj regulamin to nie zdjecia na reklame :offtop:
UczeszeSieJutro
UczeszeSieJutro
  22 marca 2010
joker4444
joker4444: UczeszeSieJutro:moze ktos chcialby mi zapozowac ? czytaj regulamin to nie zdjecia na reklame :offtop:


prosze mi wybaczyc jesli zlamalem ktorys z przepisow swietego prawa regulaminowego :)
omgNAT
omgNAT
  22 marca 2010

ależ podobają mi się strasznie
jaka szkoda, że nie mam cycków :( :D

spioch
spioch
  22 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: prosze mi wybaczyc jesli zlamalem ktorys z przepisow swietego prawa regulaminowego :)


Masz swoje portfolio ? Masz zdjęcia w serwisie MaxModels.pl ?
DigArcie Dewiantarcie Flircku ?
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  22 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: prosze mi wybaczyc jesli zlamalem ktorys z przepisow swietego prawa regulaminowego :)

alez owszem popatrz tematy z dołu skoro juz regulaminu sie nie chcialo czytac tego typu ogłoszenia sa tu nagradzane .... a czym sie domysl
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  22 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i co w ogole myslicie o moich pracach ?

powiem Ci, że nie znam się na fotografii, ale strasznie podobają mi się te zdjęcia. Widać, że się na tym znasz a poza tym wydobywasz piękno z modelek a nie czekasz tylko na to, aż któraś się rozbierze i pod wielkim wrażeniem jej walorów nie cykasz byle jak fot :ziober2:
spioch
spioch
  22 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie czekasz tylko na to, aż któraś się rozbierze


No bo to jest drugi etap :lol:
UczeszeSieJutro
UczeszeSieJutro
  23 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: UczeszeSieJutro:prosze mi wybaczyc jesli zlamalem ktorys z przepisow swietego prawa regulaminowego :)Masz swoje portfolio ? Masz zdjęcia w serwisie MaxModels.pl ? DigArcie Dewiantarcie Flircku ?


mam zdjecia na maxmodels.pl :) .. na digarcie juz nie .. zastanawiam sie za to nad kontem na dewiancie .. :)
UczeszeSieJutro
UczeszeSieJutro
  23 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: UczeszeSieJutro: i co w ogole myslicie o moich pracach ? powiem Ci, że nie znam się na fotografii, ale strasznie podobają mi się te zdjęcia. Widać, że się na tym znasz a poza tym wydobywasz piękno z modelek a nie czekasz tylko na to, aż któraś się rozbierze i pod wielkim wrażeniem jej walorów nie cykasz byle jak fot


heh :) .. o to wlasnie chodzi ze robiac zdjecia nie mozna sie poddawac walorom w sposob typowy .. trzeba patrzec co sie dzieje ze swiatlem i z modelka .. a nie myslec o przyjemnosciach :)

dziekuje za mile slowa :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.