Legalizex3
Legalizex3
  21 lutego 2010 (pierwszy post)

znacie jakiś program do wygładzania zdjęć? Chodzi mi o programy typu " make up pilot " który wygładza skórę itd. [color=violet];]]

bartulec
Posty: 19 (po ~170 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 5
bartulec
  21 lutego 2010

Photoshop bardzo dobrze sobie z tym radzi, tylko po co ? ;p Na młode i ładne dziewczyny takie filtry niekorzystnie działają, robi się efekt lalki i plastikowej sztucznej skóry ;)

kamuna2
kamuna2
  21 lutego 2010

Photo! Editor

Fieska
Fieska
  21 lutego 2010
bartulec
bartulec: Photoshop bardzo dobrze sobie z tym radzi, tylko po co ? ;p Na młode i ładne dziewczyny takie filtry niekorzystnie działają, robi się efekt lalki i plastikowej sztucznej skóry ;)


Jeżeli ktoś potrafi go używać to takiego efektu na pewno nie uzyska.

Konto usunięte
Konto usunięte: do wygładzania zdjęć?


O wygładzaniu zdjęć jeszcze nigdy nic nie słyszałam, ale o wygładzaniu skóry na zdjęciach.
Photoshopa Ci nie polecam, bo nie wiem czy w ogóle załapiesz o co tam chodzi, ale możesz spróbować w PhotoScape.
fotokr
fotokr
  21 lutego 2010

Zdjęcia wygładzam żelazkiem ale lepiej ich nie miąć. :p A na gładką skórę to krem wygładzający.

Sorbi
Sorbi
  21 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdjęcia wygładzam żelazkiem ale lepiej ich nie miąć. :p A na gładką skórę to krem wygładzający.


dokładnie szpachla najlepsza:D
Legalizex3
Legalizex3
  21 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdjęcia wygładzam żelazkiem


` łochhh, co ty nie powiesz. ;p :lol:
a twarz czym gładzisz że jesteś taki cudny?

walcem? :mrgreen: .
Sorbi
Sorbi
  21 lutego 2010

serio lepiej nie upiększaj bo już "piękniej" się nie da

fotokr
fotokr
  21 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a twarz czym gładzisz że jesteś taki cudny? walcem? .

Ja nie muszę.. za stary na trądzik jestem :) , zmarszczki mam naturalne... a plastik na buźce w fotografii zostawiam sztucznym lalom :p
PoCholereMiFotka
PoCholereMiFotka
  22 lutego 2010

na wygladzenie skory proponuje peeling, maseczke i cos od pryszczy. Do tego nie trzeba obszernej wiedzy ani programow.

PoCholereMiFotka
PoCholereMiFotka
  22 lutego 2010

btw. autorce tematu proponuje popracowac nad mimika twarzy przy robieniu zdjec. Zamiast wygladzac sobie skore, zrob cos z ustami jak widzisz flesz aparatu.

NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  22 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: btw. autorce tematu proponuje popracowac nad mimika twarzy przy robieniu zdjec. Zamiast wygladzac sobie skore, zrob cos z ustami jak widzisz flesz aparatu.

podpisuje sie pod tym, robi miny jak gremlin :ninja:
naajka
naajka
  22 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: znacie jakiś program do wygładzania zdjęć? Chodzi mi o programy typu " make up pilot " który wygładza skórę itd. ;]]

photo toolkit
Stachu
Stachu
  25 lutego 2010

Polecam PhotoFiltre :tak:

spioch
spioch
  25 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: znacie jakiś program do wygładzania zdjęć? Chodzi mi o programy typu " make up pilot " który wygładza skórę itd. ;]]


Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.