Memphix
Memphix
  30 listopada 2009 (pierwszy post)

Czy może telem czy moze cyfrówką czy też lustrzanka?

spioch
spioch
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy może telem czy moze cyfrówką czy też lustrzanka?


Generalnie jak już robię to na ogół aparatem !

Ale zdarza mi się również robić traktorem, bronami i kombajne ...
Ale nie zawsze są ładne ..
maku84
maku84
  30 listopada 2009

I cyfrówka ma pewną przewagę nad lustrzankami, ale jednak lustrzanka ma ich zdecydowanie więcej, głownie które mi są potrzebne. A że nie ma to jak dobra lustrzanka gdzie wszystkie manualne parametry są pod ręką bez zagłębiania się w menu, więc ja tylko tego używam i jestem bardzo zadowolony :)

Pcasso
Pcasso
  30 listopada 2009
maku84
maku84: I cyfrówka ma pewną przewagę nad lustrzankami, ale jednak lustrzanka ma ich zdecydowanie więcej, głownie które mi są potrzebne. A że nie ma to jak dobra lustrzanka gdzie wszystkie manualne parametry są pod ręką bez zagłębiania się w menu, więc ja tylko tego używam i jestem bardzo zadowolony :)

tu nalezy rozróżniać w sposób prawidłowy wg nazwnictwa... bo lustrzanka przecież również może być cyfrowa...a wiec lustrzanka analogowa, "cyfrówka" potocznie zwana to kompaktowy aparat cyfrowy (tu również podział kompaktów) no i lustrzanka cyfrowa...
Więc pytanie należałoby dokładniej sprecyzować...
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: telem

:woot:
nie znam

ogólnie to aparatem i to lustrzanym i do tego cyfrowym, czasem i analogiem lustrzanym tyż :D

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Insuffisant
Insuffisant
  30 listopada 2009

Aparatem. Cyfrowym.

SuckMyKiss
SuckMyKiss
  30 listopada 2009

schabem, ale tylko jak jest świeży.
jak nieświeży to zaszumione wychodzą.
-.-

oOoAginoOo
Posty: 1 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
oOoAginoOo
  30 listopada 2009

ja lubie robiź profesjonalnym ale niestety nie stać mnie a wec cyfrówką

Flo
Flo
  30 listopada 2009
oOoAginoOo
oOoAginoOo: ja lubie robiź profesjonalnym ale niestety nie stać mnie a wec cyfrówką

a jaki to twoim zdaniem profesjonalny? :ziober2:
Insuffisant
Insuffisant
  30 listopada 2009
Flo
Flo: a jaki to twoim zdaniem profesjonalny?

Na pewno lustrzanka, niewazne jaka przeciez.
Ech :mrgreen:.
Konan21
Konan21
  1 grudnia 2009

ja mam lustrzanke cyfrowom i nie nazekam chodz przydalby mi sie lepszejszy obiektyw taki np jak ma artFotografica na ciastku bylby wsamraz:D:mrgreen::lol:

fotograf
fotograf
  3 grudnia 2009

sugerując się dominującą ilością tego typu zdjęć na tym portalu to rzekłbym, ze cyfrówką od lustra ;)

dzela62
dzela62
  3 grudnia 2009
:superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa:
MateuszekxD1909
MateuszekxD1909
  4 grudnia 2009
:superkupa:
TylkooRap
TylkooRap
  7 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy może telem czy moze cyfrówką czy też lustrzanka?


Zdecydowanie lustrzanką !
Nią wychodzą najładniejsze i najwyraźniejsze zdjęcia .
Pozdrawiam .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.