amelka55
amelka55
  5 listopada 2009 (pierwszy post)

witam :)
macie jakieś ciekawe pomysły na zdjęcia ? oczywiście zdjęcia nas ;) a nie krajobrazów :mrgreen: w jakich miejscach, jakie pozy no nie wiem :)
czekam na wszelakie pomysły ;) a i wstrzymać się proszę ze złośliwymi komentarzami :woot:
:bye:

Fieska
Fieska
  5 listopada 2009
amelka55
amelka55: witam :) macie jakieś ciekawe pomysły na zdjęcia ? oczywiście zdjęcia nas ;) a nie krajobrazów w jakich miejscach, jakie pozy no nie wiem :) czekam na wszelakie pomysły ;) a i wstrzymać się proszę ze złośliwymi komentarzami


Myślisz, że tu ktoś napisze Ci swoje pomysły na sesje? ................................ :crylol:
Każdy ma inne wyobrażenia. Rusz mózgiem i bądź kreatywna. Jeżeli to mają być twoje zdjęcia to sama powinnaś mieć pomysł.
amelka55
amelka55
  5 listopada 2009

Jeżeli nie masz żadnego pomysłu to nie pisz. Proste

Animcia
Animcia
  5 listopada 2009

Mam mnóstwo pomysłów i się nie podzielę.
Jeśli myślenie Cię boli, to współczuję Ci bardzo.!
:and:.

Basia
Basia
  5 listopada 2009
amelka55
amelka55: Jeżeli nie masz żadnego pomysłu to nie pisz.

Co więc ty tu robisz? :woot:
Nie o to chodzi w fotografii, by robić niepowtarzalnego? Co ta za frajda korzystać z cudzego pomysłu kiedy jest on chyba równie ważny jak samo wykonanie?
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  5 listopada 2009

nogi na za pietnascie trzecia a aparat ustaw na godzinie szostej

Mara88
Mara88
  5 listopada 2009
amelka55
amelka55: macie jakieś ciekawe pomysły na zdjęcia ?

Nie bierz się za coś do czego nie masz bakcyla.
razotka
razotka
  5 listopada 2009
amelka55
amelka55: a i wstrzymać się proszę ze złośliwymi komentarzami

Krytyki się boisz? Bo mnie jakoś takie ostrzeżenie nie przestrzaszyło, a przede wszystkim nie powstrzyma.

Na logikę to powiedz mi jak ktoś może Ci pisemnie wytłumaczyć jakie masz przyjąć pozy na sesji? Nie masz pomysłów? (kup go! :mrgreen:) Otwórz kolorowe czasopismo, włącz tv, ostatecznie wpisz w goole "sesje zdjęciowe". No a jeśli masz problemy z wyobraźnią i na podstawie czegoś nie potrafisz nic od siebie dodać, nic przetworzyć ani nic zmienić to ja bym trzymała się z daleka od fotografii na Twoim miejscu.
Flo
Flo
  5 listopada 2009

no na bank :ninja:
jak nie potrafisz czegoś, to się za to nie bierz, może jeszcze zdjęcie za Ciebie zrobić i zapozować? O.o

HandOfFate
HandOfFate
  5 listopada 2009

K**WA jak ja nie lubie takich pytan. P*****lnij sie mocno w leb dziewcze, myslisz ze ktos bedzie Ci dyktowal pomysly na zdjecia? A ta taka galaretka ktora masz pod kopula to tak bez celu byla Ci dana? ...nie sadze!

amelka55
amelka55
  5 listopada 2009

Tia.... bardzo miła atmosfera..... i bardzo pomocni użytkownicy, tylko szydzić potraficie i wyśmiewać się z innych. Kultura pierwszego stopnia. Nic tu po mnie.... Żegnam

Fieska
Fieska
  5 listopada 2009
amelka55
amelka55: Tia.... bardzo miła atmosfera..... i bardzo pomocni użytkownicy, tylko szydzić potraficie i wyśmiewać się z innych. Kultura pierwszego stopnia. Nic tu po mnie.... Żegnam


hahahahaha :crylol:

cała przyjemność po naszej stronie :mrgreen:
ZakazanaBrunetka
ZakazanaBrunetka
  5 listopada 2009

. pomysł zawsze każdy ma , ale raczej przychodzi spontanicznie .

Basia
Basia
  6 listopada 2009
amelka55
amelka55: Kultura pierwszego stopnia. Nic tu po mnie.... Żegnam

Tak tak :ziew:
Idź się poskarż w komciach :crylol:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  6 listopada 2009
amelka55
amelka55: Tia.... bardzo miła atmosfera..... i bardzo pomocni użytkownicy, tylko szydzić potraficie i wyśmiewać się z innych. Kultura pierwszego stopnia. Nic tu po mnie.... Żegnam

spokojnie ajak chcesz jakies zdjecia zaloz konto na maxmodels ewentualnie tam poszukaj inspiracji :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.