fascynujaco
fascynujaco
  11 października 2009 (pierwszy post)

Jaki aparat jest lepszy do wykonania efektu miękkiego tła na zdjęciu?: Nikon d40 czy Panasonic Lumix DMC FZ8? .

SuckMyKiss
SuckMyKiss
  11 października 2009

miękkiego tła?

dany88
dany88
  11 października 2009

chyba chodzi o rozmyte tło.. ??

Flo
Flo
  11 października 2009

najpierw sobie poczytaj o fotografii :zonk:

HandOfFate
HandOfFate
  11 października 2009
SuckMyKiss
SuckMyKiss: miękkiego tła?


dany88
dany88: chyba chodzi o rozmyte tło.. ??

...damn, dziewczynie chodzi o glebie ostrosci... :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki aparat jest lepszy do wykonania efektu miękkiego tła na zdjęciu?: Nikon d40 czy Panasonic Lumix DMC FZ8? .

D40tka jest lepsza pod kazdym wzgledem od lumixa.
dany88
dany88
  11 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ...damn, dziewczynie chodzi o glebie ostrosci...


szacun kompleksie.
HandOfFate
HandOfFate
  11 października 2009
dany88
dany88: szacun kompleksie.

znow dziecko bedzie szczekalo?
dany88
dany88
  11 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: znow dziecko bedzie szczekalo?


wyślij mi swój adres na priv kiedys cie odwiedze i zmienisz do mnie swoje nastawienie suczko. Nie zdziwię się jak tego nie zrobisz, tymczasem podniecaj sie pisaniem na forum wysrany z dupy kozaku.
HandOfFate
HandOfFate
  11 października 2009
dany88
dany88: wyślij mi swój adres na priv kiedys cie odwiedze i zmienisz do mnie swoje nastawienie suczko. Nie zdziwię się jak tego nie zrobisz, tymczasem podniecaj sie pisaniem na forum wysrany z dupy kozaku.

Zdziwilbys sie jakbym to zrobil... znajdz lepiej rownego sobie "przeciwnika" ja na dzieci rak nie podnosze chlopcze malinowy.
Fieska
Fieska
  11 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: HandOfFate


Znalazł się wielki grafik od siedmiu boleści pierwszy raz na forum i kozaczy. :pavarotti:
Najlepiej zignorować. :mrgreen: Brak reakcji denerwuje najbardziej.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  12 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikon d40

nie aparat a szkło odpowiada za to glownie na pewno wieksze mozliwosci beda z d40 i jasnym szklem bo i matryca wieksza

Konto usunięte
Konto usunięte: DMC FZ8

tez sie da najlepiej wyzumuj i z przeslona na minimum zjedz :mrgreen:
HandOfFate
HandOfFate
  12 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej zignorować. Brak reakcji denerwuje najbardziej.

a mnie bawi jak oni sie nakrecaja...zreszta sam sobie wczoraj bana zaserwowal, nerwy puscily ;]
Fistaszek76
Fistaszek76
  12 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki aparat jest lepszy do wykonania efektu miękkiego tła na zdjęciu?: Nikon d40 czy Panasonic Lumix DMC FZ8? .

Jakość zdjęcia będzie lepsza z Lustrzanki. Do portretów można zastosować obiektyw stało ogniskowy np 50mm a do Panasia można nakręcić filtry zmiękczające ale na fi tego obiektywu będzie ciężko dostać. Oczywiście i na obiektywy do Nikona można coś ponakręcać lub odpowiedni program :)
Smokin
Smokin
  13 października 2009

Bawiłem się FZ8 i jest to przyzwoity aparat jak na swoją klasę ma bardzo duże możliwości , ale nie zmienisz tam obiektywu. "miękkie tło" ? do tego obiektyw musi mieć duży otwór przysłony już wcześniej wspomniany obiektyw 50mm ma najczęściej F1.4 ale kosztuje tyle co sam FZ8 . Także lepiej na początku poczytaj o fotografii

spioch
spioch
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki aparat jest lepszy do wykonania efektu miękkiego tła na zdjęciu?: Nikon d40 czy Panasonic Lumix DMC FZ8? .


To tak jak porównywać ciągnik na żelaznych kołach do John Deera z klimatyzacją i napędem 4WD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.