Jacek80
Jacek80
  29 września 2009 (pierwszy post)

Nie wiedziałem, czy dać to na technikę czy tutaj, no ale...

W końcu się "doczekaliśmy" super hiper extra hybrydy ;)
Samsung wydał telefon SCH-W880 z wbudowanym kompaktem

Aparat ma 12Mpx, 3x zoom, stabilizację, 4-gigową wbudowaną pamięć + slot na kartymicroSDHC, pokrętło programów itp
Czy takie coś wogóle ma sen i to ma być przyszłość?
Ja od dawna wychodzę z założenia, że to co jest do wszystkiego, jest do niczego... no i te 12Mpx to lekka przesada, bo już wyobrażam sobie te szumy... no chyba, że wmontowali matrycę APS-C ;)
Ale pocieszę Was, a co niektórych dobiję... narazie takie coś ma być dostępne u koreańców :D

Jacek80
Jacek80
  29 września 2009
Jacek80
Jacek80: wogóle ma sen

sens miało być
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  30 września 2009

niby telefon bez sensu, bo chcesz zrobić fotki to wyciągasz aparat i se cykasz, tylko wiedz o tym że za kilka lat takie telefony będą mieć prawie wszyscy...

Flo
Flo
  30 września 2009

czy ma sens to moim zdaniem zależy od tego jak będzie z jakością tych zdjęć, są kompakty malutkie, które niezłe efekty osiągają, w tym przypadku uważam, że fajna sprawa takie 2w1, ale już sobie wyobrażam cenę :ziober2: no i ogólnie nie lubię samsungów ^^

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  30 września 2009

noi w koncu telefon z czyms co w ogóle mozna nazwac aparatem foto a nie wbydowana kamerka internetowa

Fieska
Fieska
  30 września 2009
Jacek80
Jacek80: Czy takie coś w ogóle ma sens i to ma być przyszłość?


Przyszłości w tym nie widzę, bo żaden high light to nie jest.
Ulepszony aparat w telefonie.
Może w końcu zdjęcia robione w szkolnych toaletach będą miały lepszą jakość. :zonk:
GRADEK83
GRADEK83
  30 września 2009
Jacek80
Jacek80: Czy takie coś wogóle ma sen i to ma być przyszłość?

i jak to teraz nazwać Telefon z Aparatem czy aparat z telefonem :ziober2:

ale nie pogardził bym takim telefonem :D
Jak by nie było inni producenci też wprowadza takie telefony z aparatem i pewnie jako za kamerkę webcam też będą robić :D A i filmiki na youtube będą lepszej jakości :D

Może tym razem jak ktoś będzie kręcił telefonem filmik latającego ufo zobaczymy cos więcej jak tylko światło albo plamkę :ziober2:
spioch
spioch
  30 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może w końcu zdjęcia robione w szkolnych toaletach będą miały lepszą jakość.

Uuu a poka jakie masz do tej pory :D
Fieska
Fieska
  30 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uuu a poka jakie masz do tej pory :D


To była ironia. :pavarotti:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  30 września 2009
Jacek80
Jacek80: Ja od dawna wychodzę z założenia, że to co jest do wszystkiego, jest do niczego... no i te 12Mpx to lekka przesada, bo już wyobrażam sobie te szumy... no chyba, że wmontowali matrycę APS-C ;)

taaa :lol:
a jakby bylo apsc to bys FF chcial a dalej sredni format a jakby juz byl to bys powiedzial ze takie cegly to byly za czasow centertela na poczatku lat 90
razotka
razotka
  30 września 2009
Jacek80
Jacek80: Czy takie coś wogóle ma sen i to ma być przyszłość?

No przyszłością to ja bym tego nie nazwała bo jakoś nie powala mnie ten pomysł. Nazwałabym to tylko nowszą wersją, bo w gruncie grzeczy telefon z aparatem zawsze był, czy odwrotnie :mrgreen:
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  30 września 2009

no fajny telefon ale poco taki ja bym wolała kupić cyfrówkę ale to już coś :))

HandOfFate
HandOfFate
  30 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no fajny telefon ale poco taki ja bym wolała kupić cyfrówkę ale to już coś :))

po jakiemu toto?

Jacek80
Jacek80: Samsung wydał telefon SCH-W880 z wbudowanym kompaktem

jeszcze NIE wydal, a zapowiedzial...w azji ma sie ukazac za miesiac jakos, nieco pozniej europa i usa.

mialem (nie)przyjemnosc sie tym chwilke bawic na pewnych targach...nie porywa absolutnie. jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego, ot co.
Jacek80
Jacek80
  30 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie porywa absolutnie

jak już jedna firma zdecydowała się takie coś wprowadzić na rynek, to teraz pewnie inne firmy, też na to się zdecydują.... z modelu na kolejny model wszystko powinno iść w coraz to lepszą stronę i może doczekamy się Nokii N200 z wbudowanym CANONem 1Ds Mark III :lol2:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  2 października 2009
Jacek80
Jacek80: Czy takie coś wogóle ma sen i to ma być przyszłość?

Zoom optyczny ma sens, 12 mpx już nie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.