wojtylas69
wojtylas69
  8 września 2009 (pierwszy post)

Czy jest tu ktoś posiadaczem tytułowego aparatu???
Mam kilka pytań oraz chciałem na jego temat pogadać.
Pozdro

Flo
Flo
  8 września 2009

a nie mogłeś od razu zadać pytać? :ninja:

spioch
spioch
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest tu ktoś posiadaczem tytułowego aparatu??? Mam kilka pytań oraz chciałem na jego temat pogadać. Pozdro

To może zapytaj od razu a nie się czaisz :ninja:
wojtylas69
wojtylas69
  9 września 2009

He he o co Wam chodzi chyba treść pytania jest czytelna, a szukam pisiadacza tego aparatu bo użytkownik więcej mi powie niż wszystkie info w necie ;)

spioch
spioch
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: He he o co Wam chodzi chyba treść pytania jest czytelna, a szukam pisiadacza tego aparatu bo użytkownik więcej mi powie niż wszystkie info w necie ;)

Taaa a Ty akurat wiesz najwięcej , jak powiem CI że miałem ten aparat to lepiej się z tym poczujesz ?
Może po prostu zapytaj skoro założyłeś temat
Flo
Flo
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: He he o co Wam chodzi chyba treść pytania jest czytelna, a szukam pisiadacza tego aparatu bo użytkownik więcej mi powie niż wszystkie info w necie ;)

rany, człowieku, powiedz o co chodzi, jak masz się bawić w podchody to może zamkniemy temat.
spioch
spioch
  9 września 2009
Flo
Flo: rany, człowieku, powiedz o co chodzi, jak masz się bawić w podchody to może zamkniemy temat.

ugryź go ugryź :mrgrenn:
spioch
spioch
  9 września 2009

:rtfm::martuska::martuska::martuska::martuska:

NIech ktoś doda edycję postów !

wojtylas69
wojtylas69
  10 września 2009

Ale nerwowi jesteście ;)
Czy ktoś potwierdzi mi , że fotki z tego aparatu są zaszumione ?? ;)
Ewentualnie jak sobie z tym poradził ??

Basia
Basia
  10 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś potwierdzi mi , że fotki z tego aparatu są zaszumione ?? ;)

mam lumixa fz18, wiec nieco starszy model, o którym też zresztą mówią, że mocno szumi. Jest w tym trochę racji, ale to już zależy od zdjęcia. Najczęściej mam z tym problem przy zdjęciach makro albo wówczas, gdy używam wysokiego ISO :) nie mniej jednak przy portretach, krajobrazach czy wszelkich innych zdjęciach nie szumi wcale :)
spioch
spioch
  10 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewentualnie jak sobie z tym poradził ??

Statyw plus najmniejsze ISO , dobre doświetlenie obieku .

Ewentualnie wymiana aparatu
spioch
wojtylas69
wojtylas69
  11 września 2009

Domyślam się , żę powyżej ISO 400 już są problemy ??
Thx za linki niezłe fotki :)

spioch
spioch
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: omyślam się , żę powyżej ISO 400 już są problemy ?? Thx za linki niezłe fotki :)

I to duże problemy
wojtylas69
wojtylas69
  11 września 2009

OK dzięi za pomoc , choć krótka ;)
Mało posiadaczy jak na razie się wypowiedziało , ale można chyba zakończyć temacik
Potwierdziło to tylko moje obawy i wcześniejsze lektury.
Thx

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.