NNNNNNNNN
Posty: 1208 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
NNNNNNNNN
  7 września 2009 (pierwszy post)

Witam

Jakie aparaty polecacie do profesionalnych zdjec w podrozy ??

Ja robie zdjecia nikonem lustrzanką mam pare fajnych fot krajobrazow , wydaje mi sie ze dobrze zrobilem , wiadomo ze sam jeszcze nie jestem profesionalistą ale zdjecia sa ok.

Napiszcie jaie aparaty polecacie do dobrej jakosc zdjec i otoczenia.

NNNNNNNNN
Posty: 1208 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
NNNNNNNNN
  7 września 2009

nie rozumie Cie do konca ;) Ja mieszkam w centrum Europy i wszedzie mam blisko , i bywam nie jeden raz a bardzo duzo ;) A zdjec nie zawsze robie , malo kiedy a po 2 to ja nie pisalem ze jestem jakis profesionalista , mam tylko dobry aparat , wiadomo aby obslugiwac profesionalne nikona d90 trzeba miec spore pojecie bo ma sporo funkcji i ustawienia nie sa takie banalne.

spioch
spioch
  7 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba miec spore pojecie bo ma sporo funkcji i ustawienia nie sa takie banalne

to po :ninja::ninja: kupujesz Porsche jak nie potrafisz jeździć i nie ogarniać :)
Szpanujesz na osiedlu :D ?
NNNNNNNNN
Posty: 1208 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
NNNNNNNNN
  7 września 2009

Po pierwsze to ja nie jestem dzieciak a po 2 to tam gdzie ja jestem to normalka ferrari . MG itp ;)

spioch
spioch
  7 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze to ja nie jestem dzieciak a po 2 to tam gdzie ja jestem to normalka ferrari . MG itp ;)

Ty jesteś jakiś albo nie kumaty albo lekko cofnięty :ninja:
Albo nawet bardziej niż mi się może wydawać :)

Idź poczytaj lepiej instrukcję od aparatu , dobrze CI to zrobi na tle miejsc które odwiedzasz :lol:
NNNNNNNNN
Posty: 1208 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
NNNNNNNNN
  7 września 2009

Dobra z tobą juz nie gadam , szkoda mojego czasu , za stary jestem na pisanie z tobą ;) Ujme to tak delikatnie ;) Jak cos to pisz na temat albo spij ;) . Pozdrawiam

spioch
spioch
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Napiszcie jaie aparaty polecacie do dobrej jakosc zdjec i otoczenia

No weź tu pisz na temat jak stawiasz takie idiotyczne pytania ! :ninja:
HandOfFate
HandOfFate
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak pozatym mozecie dac mi jakies przyklady waszych fot , mi np to z mewą bardzo sie podoba i nie latwo zrobic zdjecie szybującej mewy ktora je frytke z widelca. pewnie dla osob co tu pisaly to standart ;) Tak samo nie ktore zdjecia z krajobrazow są nie zle , nie widzialem lepszych , ale jak myslicie ze sa lipne to pokazcie mi lepsze , ale watpie ze znajdziecie ;)

:crylol:
...pare tematow wyzej masz nasze zdjecia, idz, poogladaj, dopiero sie produkuj :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Mozliwy jest strach ;) Kazdy z osob z Polski zawsze wszystko negatywnie komentuje ;) I tez nie przepadam za Polską jest do tylu o jakies 50 lat porownując z innymi krajami europy i raczej nie wrócę do ojczyzny bo nie mam po co ;) Wiadomo ze w Polsce jest tanio , są ladne kobiety ale tylko w Polsce są te naprawde fajne , bo Polki za granicą nie polecam , tylko obciach robią . Moze za 10 lat cos sie zmieni w Polsce jak bedzie inny rzad i z czasem spolecznosc .

a co to ma wspolnego z fotografia? :woot:
...negatywnie komentujemy, bo nam sie nie podobaja...zwyczajne pstryki w trybie auto i to ze masz Nikona D90 o niczym nie swiadczy, tez mam ta puszke i mimo ze nie robie rewelacyjnych zdjec, robie je o niebo lepsze niz te Twoje...

Flo
Flo: przepraszam bardzo, mówisz o swoich zdjęciach? http://gorannex.digart.pl/digarty/ http://sebastianito.digart.pl/digarty/ http://piter76.digart.pl/digarty/ http://frytki.digart.pl/digarty/

wez to... jego sa milion razy lepsze :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumie Cie do konca ;) Ja mieszkam w centrum Europy i wszedzie mam blisko , i bywam nie jeden raz a bardzo duzo ;)

ja Ciebie tez NIE rozumiem :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: mam tylko dobry aparat , wiadomo aby obslugiwac profesionalne nikona d90 trzeba miec spore pojecie bo ma sporo funkcji i ustawienia nie sa takie banalne.

i tego Ci baaardzo brakuje ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty jesteś jakiś albo nie kumaty albo lekko cofnięty

tez odnosisz takie wrazenie? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Idź poczytaj lepiej instrukcję od aparatu , dobrze CI to zrobi na tle miejsc które odwiedzasz

instrukcja od nikona d90 ma ok 250 - 270 stron (nie chce mi sie sprawdzac) do tego pewnie kupil aparat tam gdzie mieszka i ma ja nie po polsku, sam sobie odpowiedz czy ja przeczytal albo kiedykolwiek przeczyta :crylol:

Ogolnie to...mnie ten temat bawi od rana :D
spioch
spioch
  8 września 2009

Ja mam ubaw od wczoraj bo kolega założyciel wybitnie rozgarnięty jest :lol:

Kakajetto
Posty: 3613 (po ~81 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 10
Kakajetto
  8 września 2009

@ZzzBoZeK:
jak to sa te zdjecia z galerii ... to masz kijowe fotki ... zwykle takie na pamiatke ... jak chcesz sie czegos naprawde nauczyc to idz na digart czy cos tam ci podpowiedza co i jak ...

odrazu zaznaczam ze ja swoich zdjec na fotke nie wrzucam bo to lipa jest ;p
fotki to na digarcie mam ;-)

":nutki: Sweet Child O' Mine :nutki:"

Kakajetto
Posty: 3613 (po ~81 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 10
Kakajetto
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może zaczniemy od tego że robisz błąd który każdy kto od jakiegoś czasu fotografuje wyśmieje :) Tzn Ty wszędzie gdzie byłeś ! Ja na moście , ja na rynku , ja na plaży ja na placu i tak ciągle :) Jeśli zrobiłeś zdjęcie to czy to nie oznacza że tam byłeś ?

trafna uwaga ;-)

":nutki: Sweet Child O' Mine :nutki:"

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 września 2009
Kakajetto
Kakajetto: @ZzzBoZeK: jak to sa te zdjecia z galerii ... to masz kijowe fotki ... zwykle takie na pamiatke ... jak chcesz sie czegos naprawde nauczyc to idz na digart czy cos tam ci podpowiedza co i jak ... odrazu zaznaczam ze ja swoich zdjec na fotke nie wrzucam bo to lipa jest ;p fotki to na digarcie mam ;-)

digart akurat to wg kupa :ninja: raczej niczego sie tam nie nauczy 80% uzytkownikow uwaza sie tam za goru i wilkich artystow pozatym chamstwo na pozadku dziennym
lepiej niech sie zarejestruje na forum nikona poczyta poobserwuje popoyta itd
spioch
spioch
  8 września 2009
joker4444
joker4444: lepiej niech sie zarejestruje na forum nikona poczyta poobserwuje popoyta itd

Chyba za dużo od niego wymagasz ;) :lol:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba za dużo od niego wymagasz ;)

no ja mu swojego hasla i loginu nie dam :lol:
NNNNNNNNN
Posty: 1208 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
NNNNNNNNN
  8 września 2009

Temat od zamkniecia , wiekszosc mysli ze jest najlepswzymi na swiecie osobami a zyją razem z mamą i ich mamusie karmi i sa najlepsi niech tak bedzie , internet to swiat virtualny tu mogą byc kim chcą ;) Pozdrawiam

serkowy
serkowy
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat od zamkniecia , wiekszosc mysli ze jest najlepswzymi na swiecie osobami a zyją razem z mamą i ich mamusie karmi i sa najlepsi niech tak bedzie , internet to swiat virtualny tu mogą byc kim chcą ;) Pozdrawiam

masz coś do mojej mamusi? :ninja:
Zanim kupiłem pierwsze i obecne lustro miałem 4 kompakty no i kilkanaście godzin opinni o tym czy innym sprzęcie no i w pierwszy dzień instrukcja od dechy do dechy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.