pbq
pbq
  23 sierpnia 2009 (pierwszy post)
Witam, mam pytanie zakupiłam aparat Sony Cyber-shot DSC H7 czy ktoś go może posiada? Czy jest to dobry aparat dla amatora? dzięki
Jacek80
Jacek80
  23 sierpnia 2009

miałem H9 - różni się on od H7 tylko szczegółami i...

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest to dobry aparat dla amatora?

powiedziałbym, że jest dobry tylko dla amatora
Flo
Flo
  23 sierpnia 2009

no o takie rzeczy pyta się chyba przed zakupem, nie sądzisz?

pbq
pbq
  23 sierpnia 2009
Flo
Flo: no o takie rzeczy pyta się chyba przed zakupem, nie sądzisz?

Hmm, rozumiem. Znam już opinie na jego temat nie jedną bo znajomy ma ten aparat i rozmawiałam z nim tylko nie miałam nim okazji robić zdjęć :)
xRocko
xRocko
  23 sierpnia 2009

Zdania zawsze będą mniej lub bardziej podzielone ;)
Sam posiadam ten aparat i stwierdzam, że na naukę technik fotografii jest dobry. Ma sporo funkcji i możliwości. Cudem techniki nie jest, ale na początek starczy ;)
Pozdrawiam.

pbq
pbq
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam posiadam ten aparat i stwierdzam, że na naukę technik fotografii jest dobry. Ma sporo funkcji i możliwości. Cudem techniki nie jest, ale na początek starczy ;) Pozdrawiam.

Dzięki, również pozdawiam :)
CzesiekPokemonxd
CzesiekPokemonxd
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, mam pytanie zakupiłam aparat Sony Cyber-shot DSC H7 czy ktoś go może posiada? Czy jest to dobry aparat dla amatora? dzięki


o takie pytania to przed zakupem kupna może. ;\

fajny jest. ;)
slodkidran
slodkidran
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, mam pytanie zakupiłam aparat Sony Cyber-shot DSC H7 czy ktoś go może posiada? Czy jest to dobry aparat dla amatora? dzięki

Do Sweetanśnych foteczeQ przed Lusterkiem to i tak dla Ciebie za wiele
pbq
pbq
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Do Sweetanśnych foteczeQ przed Lusterkiem to i tak dla Ciebie za wiele

:zonk: tyś chyba nie widział sweetaśnej foteczQi
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  27 sierpnia 2009

ja od niedawna posiadam H10 i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona juz teraz z jakości zdjęć - a go jeszcze do konca nie rozpracowałam. ; ) więc myślę, że H7 podobnie. ; )

pozdrawiam. ; )

Jacek80
Jacek80
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja od niedawna posiadam H10 i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona juz teraz z jakości zdjęć

a jak możesz to wstaw fotkę z H10 taka jak wyszła z aparatu (bez pomniejszania, obróbki itp) Jestem ciekaw co się zmieniło w porównaniu z H9
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  28 sierpnia 2009
Jacek80
Jacek80: a jak możesz to wstaw fotkę z H10 taka jak wyszła z aparatu (bez pomniejszania, obróbki itp) Jestem ciekaw co się zmieniło w porównaniu z H9

a możesz podać jakąś stronę albo coś gdzie mogę wrzucić to zdjęcie najpierw?
Jacek80
Jacek80
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a możesz podać jakąś stronę albo coś gdzie mogę wrzucić to zdjęcie najpierw?

na głównej stronie Fotka masz taką opcję :)


Jak pokażą Ci się linki, to skopiuj ten na samym dole na i wstaw tutaj
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  28 sierpnia 2009
Jacek80
Jacek80: na głównej stronie Fotka masz taką opcję :)

aha, dziękuję. ; )
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  28 sierpnia 2009

zaznaczam, że ja się uczę dopiero. ;)
więc wszelakie ustawienia jak na razie są dla mnie poukrywane. ; ) klik.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.