cherries
cherries
  30 lipca 2009 (pierwszy post)
Witam
Chciałabym kupić jakiś lepszy aparat tak do 600 zł
Polecacie jakieś dobre ? Nie takie do zwykłego pstrykania zdjęć tylko coś porządniejszego :)
z góry dziękuje za odpowiedzi :*
Pozdrawiam.
slodkidran
slodkidran
cherries
cherries
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam za 61,09 ;) http://allegro.pl/item694278272_przepiekne_lustro_w_stylu_secesyjnym_veronese.html

:lol2: czyli mówicie że ten s 6500fd najlepszy jak dla mnie teraz, no to cóż będę szukać, a jakbym takiego nie znalazła, to w takiej cenie jeszcze jakiś polecacie ?
slodkidran
slodkidran
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli mówicie że ten s 6500fd najlepszy jak dla mnie teraz, no to cóż będę szukać, a jakbym takiego nie znalazła, to w takiej cenie jeszcze jakiś polecacie ?

Omg przecież na pierwszej stronie masz linki do Aukcji
cherries
cherries
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Omg przecież na pierwszej stronie masz linki do Aukcji

wiem, tylko jak licytacja przekroczy 600zł to go nie kupie
slodkidran
slodkidran
  30 lipca 2009

To poczekaj i dozbieraj kasy bo warto ale licz się z tym że nie tylko Ty wiesz że to świetny aparat :) Jeszcze masz s5800

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, tylko jak licytacja przekroczy 600zł to go nie kupie

lepiej pozyczyc te 50 zeta i kupic niz wziasc byle co aparatu co tydzien sie nie zmienia;)
slodkidran
slodkidran
  30 lipca 2009

Aha no i gość nie ma żadnych komentów jest z WAWY więc odbiór osobisty były najlepszy no ale Ty z Los Angeles :lol: :crylol:

cherries
cherries
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale Ty z Los Angeles

no :and: :and:
Fieska
Fieska
  30 lipca 2009
Moderatorzy!
Załóżcie temat dla tych co poszukują aparatu i przypnijcie go pinezką.
Ten temat powtarza się na każdej stronie forum po trzy, cztery razy.
Najlepiej jeszcze wyświetlić go na czerwono, żeby każdy dobrze widział, bo poprzednich tematów też nie zauważają.
slodkidran
slodkidran
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moderatorzy! Załóżcie temat dla tych co poszukują aparatu i przypnijcie go pinezką. Ten temat powtarza się na każdej stronie forum po trzy, cztery razy. Najlepiej jeszcze wyświetlić go na czerwono, żeby każdy dobrze widział, bo poprzednich tematów też nie zauważają.


Popieram
pawelx125
pawelx125
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet na allegro go nie ma :(

Jak to nie ma? :D
http://www.allegro.pl/item700344346_fujifilm_finepix_s6500fd_akcesoria_ideal.html

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym kupić jakiś lepszy aparat tak do 600 zł

Na twoim miejscu kupił bym używany kompakt
http://www.allegro.pl/item701232967_canon_s3_is_sd_2gb_ladowarka_aku_futeral.html
HandOfFate
HandOfFate
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moderatorzy! Załóżcie temat dla tych co poszukują aparatu i przypnijcie go pinezką. Ten temat powtarza się na każdej stronie forum po trzy, cztery razy. Najlepiej jeszcze wyświetlić go na czerwono, żeby każdy dobrze widział, bo poprzednich tematów też nie zauważają.

Si, jestem jak najbardziej za, a dla tych ktorzy beda pisac nowe watki bany, naucza sie pisac w przypietym!
naturalna
naturalna
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecacie jakieś dobre ?

Polecam Samsung S760. ;)
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  31 lipca 2009
naturalna
naturalna: Polecam Samsung S760. ;)

niech zgadne bo taki masz i jest dla Ciebie najlepszy na calym swiecie:mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.