slodkidran
slodkidran
  16 lipca 2009 (pierwszy post)
Często jest tak, że ludzie mający pierwszy raz w dłoni swój aparat robią jakieś zdjęcie..
Jeszcze częściej pierwsze zdjęcie jest wyznacznikiem dalszego rozwoju :)
Są też ludzie którzy zanim dostaną aparat już wiedzą co będą uwieczniać ...

Jak jest z Wami ? Jaki rodzaj fotografii polubiliście od razu a jakiego chcielibyście spróbować ?
HandOfFate
HandOfFate
  16 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak jest z Wami ? Jaki rodzaj fotografii polubiliście od razu a jakiego chcielibyście spróbować ?

Nie lubie fashion, glamour itd...po prostu nie mowi to do mnie, wymalowana jak z innej planety panienka gnaca sie w smiesznych pozach i dziwnych ubrankach...no nie, nie rozumiem :)

A co lubie?
Jako jedyna PRZEMAWIA do mnie fotografia wojenna i reportazowa, otwiera czlowiekowi oczy (naprawde polecam film "War photographer"), chcialbym posiasc taka wrazliwosc i umiejetnosc lapania chwil pozwalajace na tworzenie fajnych fotoreportazy.
Poza tym? Poza tym lubie makro i chcialbym miec porzadny sprzet do makro. Dodatkowo fotografia przyrody w szerokim tego slowa znaczeniu (rosliny, zwierzeta, krajobrazy)
NastyIdea
NastyIdea
  16 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: fotografia wojenna i reportazowa

:tak:
Bardzo chciałabym być tam gdzie dzieje się coś, co warto zatrzymać w kadrze i pokazać innym. Niepozowane, przedstawiające autentyczne wydarzenia, nieprzekłamane emocje, uczucia...

Poza tym portrety. Chciałabym pokazywać na zdjęciach ludzi z pasją, uchwycić postać w taki sposób, żeby jak najlepiej odwzorować jej wady i zalety, pokazać część jej codziennego otoczenia... wniknąć w jej duszę ;)
19marcin20
19marcin20
  17 lipca 2009

No mnie to akurat pasuje fotografia typu fashion, glamour ale obecnie zastanawiam sie czy nie spróbować fotografii aktu, mam kilka fajnych pomysłów ale to może dopiero gdzieś za 4miechy ;)

bartheq
bartheq
  17 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym pokazywać na zdjęciach ludzi z pasją, uchwycić postać w taki sposób, żeby jak najlepiej odwzorować jej wady i zalety, pokazać część jej codziennego otoczenia... wniknąć w jej duszę

jezu jak czytam takie rzeczy to mi sie slabo robi... (:

ja po prostu robie zdjecia i nie dorabiam do tego zadnej filozofii
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  17 lipca 2009

ja przyroda i architektura...

fotografmody
fotografmody
  18 lipca 2009

ja uwielbiam modę :D fashion to moje życie 8)

paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  18 lipca 2009

oczywiscie akt :lol2: no i glamour tez jest najs :ziober2:

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  19 lipca 2009
Ja uwielbiam makro :tak:
Harpsichord
Harpsichord
  20 lipca 2009

Panorama, krajobraz, architekura, scenerie, portret, makro, czarno-białe. Jakby się modelka znalazła to i akty kobiece :-D

LubieBachora77
LubieBachora77
  20 lipca 2009

Makro. Dokładnie pamiętam jak odkryłam tę funkcję w aparacie, to było wiele lat. Ale od razu mnie to zafascynowało i do dziś uwielbiam fotografować na makro ;]

asiia505
asiia505
  20 lipca 2009

ludzie i krajobrazy :tak:

Harpsichord
Harpsichord
  21 lipca 2009
Fotografia Otworkowa. Tak na marginesie jak bym miałkomuś polecić od czego ma zaczynac przygodę z fotografią to polecam Pine Hole Camera - Aparat otworkowy. Najtańsze body, które można samemu sklecić jest dużo w necie materiałów na ten temat. Tylko potrzeba na to czasu i wytrwałości na początku. Przednia zabawa.
Alucard
Alucard
  21 lipca 2009

Makro :ziew:

arcadeG
Posty: 28 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
arcadeG
  22 lipca 2009

dokument.
i feszyn ale taki na poziomie Helmuta Newtona.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.