2fast2realliextrem
2fast2realliextrem
  8 lipca 2009 (pierwszy post)

Siemka
Mam pytank:Jaki jest najlepszy aparat do robienia zdjęć przyrodzie.

Flo
Flo
  8 lipca 2009

Nikon d3x, albo Canon EOS 1Ds MARK III

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  8 lipca 2009

lustrzanka :) z dobrym szkiełkiem :)

Flo
Flo: Nikon d3x, albo Canon EOS 1Ds MARK III

najlepsze w klasach :D ale reporterówek chyba mu nie trza :D

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Flo
Flo
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepsze w klasach :D

no ja uważam, że poniżej tych to wstyd schodzić :ninja:
:ziober2:
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  8 lipca 2009
Flo
Flo: no ja uważam, że poniżej tych to wstyd schodzić

tak tak do tego dokupmy Hasselblata :ziober2:

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Martyn8719
Martyn8719
  9 lipca 2009

Wszyscy doskonale wiedza, ze Canon 5D MkII jest znacznie lepszy niz szmelc 1DS MkIII za tak kosmiczna cene nie jest tego wart...........
Poza tym jego data premiera (20-sierpnia-07) sama mowi za siebie, jego technologia jest w tyle za Canonem 5D Mark II, ktory zostal wydany calkiem niedawno (17-Wrzesien-08).
Moj mentor, profesjonalny fotograf, ktory uczyl mnie rzemiosla narzekal na system focusa w 1DS MkIII, ktory robil zdjecia totalnie niewyrazne, do tego pokazujac bledy - Err 99. Tego problemu natomiast nie bylo w 5D MkII.
W dodatku 5D MkII jest lzejszy, poreczniejszy, ma lepsza jakosc detali, szczegolowosc obrazu, czadowy wyswietlacz LCD, wyzsze ISO, czyli zdjecia w mniejszym swietle wychodza lepiej w przeciwnosci do cegly 1DS MkIII.
Za te pieniadze 1DS MkIII nie jest wart takiej meki, a dwa razy mniej zaplacimy za 5D MkII albo i mniej xxxxxxxxxxxxx

fotograf
fotograf
  9 lipca 2009

aparat ? ja to bym o szkłach do aparatów w tym temacie raczej widział wypowiedzi ;>

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  9 lipca 2009
fotograf
fotograf: aparat ? ja to bym o szkłach do aparatów w tym temacie raczej widział wypowiedzi ;>

pisz pisz :)

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

GRADEK83
GRADEK83
  9 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytank:Jaki jest najlepszy aparat do robienia zdjęć przyrodzie.

obiektyw szerokokątny do panoram i taki z funkcją makro 75-300 :)
Flo
Flo
  9 lipca 2009
Martyn8719
Martyn8719: szmelc 1DS MkIII


Martyn8719
Martyn8719: tym jego data premiera (20-sierpnia-07) sama mowi za siebie, jego technologia jest w tyle za Canonem 5D Mark II, ktory zostal wydany calkiem niedawno (17-Wrzesien-08).

no poległam :crylol:
HandOfFate
HandOfFate
  9 lipca 2009
Martyn8719
Martyn8719: Wszyscy doskonale wiedza, ze Canon 5D MkII jest znacznie lepszy niz szmelc 1DS MkIII za tak kosmiczna cene nie jest tego wart........... Poza tym jego data premiera (20-sierpnia-07) sama mowi za siebie, jego technologia jest w tyle za Canonem 5D Mark II, ktory zostal wydany calkiem niedawno (17-Wrzesien-08). Moj mentor, profesjonalny fotograf, ktory uczyl mnie rzemiosla narzekal na system focusa w 1DS MkIII, ktory robil zdjecia totalnie niewyrazne, do tego pokazujac bledy - Err 99. Tego problemu natomiast nie bylo w 5D MkII. W dodatku 5D MkII jest lzejszy, poreczniejszy, ma lepsza jakosc detali, szczegolowosc obrazu, czadowy wyswietlacz LCD, wyzsze ISO, czyli zdjecia w mniejszym swietle wychodza lepiej w przeciwnosci do cegly 1DS MkIII. Za te pieniadze 1DS MkIII nie jest wart takiej meki, a dwa razy mniej zaplacimy za 5D MkII albo i mniej xxxxxxxxxxxxx

o matko :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest najlepszy aparat do robienia zdjęć przyrodzie.

zielony, zeby sie dobrze w tlo wtapial :tak:
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  9 lipca 2009
Martyn8719
Martyn8719: szmelc 1DS MkIII

czytając to przypomina mi się temat na cyberfoto :ziober2:

"witam
czy nie wiecie moze jaki zoom optyczny ma 1 DS Mark III?"
:crylol:
wtedy oplułam monitor :D

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

moshic
moshic
  9 lipca 2009
Martyn8719
Martyn8719: Wszyscy doskonale wiedza, ze Canon 5D MkII jest znacznie lepszy niz szmelc 1DS MkIII za tak kosmiczna cene nie jest tego wart........... Poza tym jego data premiera (20-sierpnia-07) sama mowi za siebie, jego technologia jest w tyle za Canonem 5D Mark II, ktory zostal wydany calkiem niedawno (17-Wrzesien-08). Moj mentor, profesjonalny fotograf, ktory uczyl mnie rzemiosla narzekal na system focusa w 1DS MkIII, ktory robil zdjecia totalnie niewyrazne, do tego pokazujac bledy - Err 99. Tego problemu natomiast nie bylo w 5D MkII. W dodatku 5D MkII jest lzejszy, poreczniejszy, ma lepsza jakosc detali, szczegolowosc obrazu, czadowy wyswietlacz LCD, wyzsze ISO, czyli zdjecia w mniejszym swietle wychodza lepiej w przeciwnosci do cegly 1DS MkIII. Za te pieniadze 1DS MkIII nie jest wart takiej meki, a dwa razy mniej zaplacimy za 5D MkII albo i mniej xxxxxxxxxxxxx


no to niech twoj "mentor" mniej sie onanizuje sprzetem a zacznie robic wiecej zdjec ...
LubieBachora77
LubieBachora77
  10 lipca 2009

To zależy ile pieniędzy masz zamiar na to wydać.

Flo
Flo
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "witam czy nie wiecie moze jaki zoom optyczny ma 1 DS Mark III?"

o jezus :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.